A.Jasaitytė-Čeburiak: šeimos santykiai priklauso nuo buvimo kartu

Dviejų metukų dukrelę Elzę su vyru šokėju Romanu Čeburiak auginanti Aistė Jasaitytė-Čeburiak bus viena iš keliasdešimties tūkstančių Lietuvos žmonių, kurie su šeima apsilankys viename iš grandiozinio koncertinio „Voro vestuvių“ turo koncertų.

Pasak žinomos manekenės, norisi, kad renginių, į kuriuos galima nueiti su visa šeima, būtų kuo daugiau.

„Juk santykiai tarp šeimos narių, bendra atmosfera labai priklauso nuo to, kiek mes vienas su kitu bendraujame, būname kartu ir kokį tarpusavio ryšį užmezgame“, – teigia ji.

„Mes visi tapome individualistai. Mums svarbu darbas, karjera, vaikus nuvežame į mokymo įstaigas, po to žiūrime į kokius būrelius juos įrašyti, kad jų dienotvarkė būtų tokia pat užimta, kaip mūsų. Dėl to dažniausiai nebeturime vienas kitam laiko, nebeturime kada pabūti visi drauge ir suprasti, kas iš tikrųjų yra šeima ir ką reiškia joje būti, jaustis, kad joje esi“, – sako A. Jasaitytė-Čeburiak.

Moteris prisipažįsta, jog ir pati kartais pagauna save, jog per mažai laiko leidžia su šeima: „Taip, mes dažnai einame pasivaikščioti, leidžiame laiką gamtoje, tačiau manau daugiau reikėtų visiems kartu lankytis kultūriniuose renginiuose, todėl „Voro vestuvės“ bus puiki pramoga mūsų šeimai“.

„Dar per „Kaziuko mugę“ turėjome progos susipažinti su „Voro vestuvėmis“. Atsitiktinai ėjome pro mugėje stovėjusį „Tiketos“ kioskelį ir ten kaip tik buvo Neringa Čereškevičienė ir „Tele bim-bam“, jie pristatinėjo koncertinį turą, tai mūsų mažoji greit įsijungė į bendrą ratelį ir kartu „traukė“ daineles, – prisimena A. Jasaitytė-Čeburiak.  – Kiek aš stebiu dukrą, matau, kad jai labai svarbu dainelės, šokiai ir bendravimas su kitais, ypač su vaikais. Ji ir pati lanko specialiąją lavinamąją mokyklėlę, kurioje šoka ir dainuoja, todėl manau, „Voro vestuvių“ šventė jai paliks didžiulį įspūdį, suteiks daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų“.

Aistė Jasaitytė prisipažįsta, jog šis koncertas kelia ir jos smalsumą, mat, ji nežino J. Marcinkevičiaus poemos „Voro vestuvės“. „Matyt, viskas savu laiku. Bus gera proga ne tik vaikui, bet ir man susipažinti su šiuo kūriniu, – šypsosi ji bei prisimena, jog ir ją vaikystėje tėvai vesdavo į įvairius vaikams skirtus renginius, kurie vien dėl buvimo visiems kartu tapdavo stebuklingi. – Iš pradžių vesdavo į lėlių teatrą, vėliau į Operos ir baleto teatrą žiūrėti vaikams skirtų pasirodymų. Aš atsimenu, kad tėtį matydavau gana mažai, tai tie bendri išėjimai man būdavo didžiulė šventė. Be to, vaikui labai giliai į atmintį įsirėžia visi dalykai, renginiai, kuriuos jis mato, sukelia kelis kartus didesnius įspūdžius nei mums, suaugusiems“.

Beveik pusę kelio jau įveikusius nepamirštamus „Voro vestuvių“ koncertus jau išgirdo daugiau nei 12 tūkst. žiūrovų Utenoje, Alytuje ir Kaune. Jau šį savaitgalį gražiausiomis dainomis, neblėstančia energija, nepamirštamu vaizdu ir pakilia nuotaika Voro svita apdovanos Šiaurės Lietuvos gyventojus.

Balandžio 27 d., penktadienį, „Voro vestuvių“ koncertas bus surengtas Šiaulių arenoje, o balandžio 29 d., sekmadienį, Panevėžio „Cido“ arenoje. Paskutinius bilietus į koncertus Šiauliuose ir Panevėžyje dar galima įsigyti „Tiketoje“.NAUJAUSI KOMENTARAI

daktaras

daktaras portretas
aiste akinius nesiok regejimas silpnas akys negyvos atrodo kvailai

xd

xd portretas
užuojauta
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių