Vaikinų grupės „Andrew Flame“ įvaizdį kūrė M. Petruškevičius (foto)

Prieš metus Kaune susibūrusi nauja vaikinų grupė „Andrew Flame“ palengva skinasi kelią į pripažinimą - jie pristato naują kūrinį ir įvaizdį.

Praėjusiais metais Lietuvoje vykusiuose milžiniškuose muzikiniuose renginiuose jie jau turėjo progų išbandyti savo jėgas ir, kaip patys tvirtina, stovėti vietoje neketina.

Grupės lyderis Andrius Grybauskas per pastaruosius šešerius metus sukūrė 40 dainų. Iš jų net 10 jau įrašytos.

„Andrew Flame“ šįkart pristato savo kūrinį „Like A Stranger“ ir kviečia įvertinti pirmąją fotosesiją - trijų profesionalų - fotomenininko Gedimino Žilinsko, stilisto Manto Petruškevičiaus ir pasaulyje pripažinto kirpėjo Raimundo Pasternackio bendro darbo vaisių.

„Andrew Flame“ - „Like A Stranger“

Šešerius metus kurdamas ir tobulėdamas 22-ejų Andrius Lietuvos pramogų pasaulį pasiruošęs sudrebinti originalia muzika, kuri jau sulaukė palankių įvertinimų. Vaikinas supranta, jog norint įsitvirtinti pramogų versle, reikia daug dirbti, tačiau tai jo nė kiek nebaugina. „Andrew Flame“ lyderis groti gitara ne vienerius metus mokėsi privačiose garsiausių Lietuvos ir pasaulio gitaristų pamokose.

Grupės nariai - profesionalūs muzikantai. Bosinę gitarą įvaldęs Andriaus brolis Marius, Muzikos akademijoje būgnų specialybės subtilybių besimokantis būgnininkas Vaidas ir klavišininkas Ignas, taip pat grojantis ir „Nemuno“ ansamblyje, Kauno technologijos universitete (KTU) studijuojantis muzikos technologijas. Grupės lyderis - ketvirtakursis KTU ekonomikos specialybės studentas.

„Esu sukūręs apie 40 dainų, todėl savaime atėjo laikas kurti profesionalią muziką ir pristatyti savo galimybes visuomenei. Panorau įkurti grupę. Kadangi mano ir brolio Mariaus muzikos skoniai sutapo, ėmėme groti abu. Marius groja bosine gitara. Kitų narių ieškojome per draugus ir pažįstamus. Būtent taip atradome Igną ir Vaidą. Man patinka, kad mūsų požiūris ir skonis muzikai sutampa. Jie visuomet pasiūlo įvairių kompozicinių idėjų. Pradėjome groti, repetuoti, įvertinome, kaip mums sekasi bendrauti. Manau, viskas puikiai pavyko. Pavadinimą “Andrew Flame„ sukūrėme neseniai, turime planų koncertuoti ir užsienyje“, - apie grupės sukūrimą pasakojo Andrius.

Atlikėjai praėjusiais metais savo pasirodymus surengė didžiausiuose šalies muzikiniuose renginiuose. Jie koncertavo festivaliuose „Bike Show Millenium“, „Tamsta muzika“, „Kauno dienose“. „Andrew Flame“ studijoje įrašė 10 dainų, kurias suguldė į reprezentacinį albumą. Jis buvo dovanojamas grupės gerbėjams. Debiutinį albumą atlikėjai ketina išleisti šių metų pabaigoje.

„Mūsų dainos - įdomios, gauname daug teigiamų atsiliepimų apie kūrybą iš gerbėjų. Jų vis daugėja, taigi, nusprendėme atsidėti šiai sričiai rimtai. Muzika - visų mūsų širdyse. Pagrindinis mūsų siekis - groti visiškai atsidavus. Jeigu ateis toks momentas, kai iš tiesų visi galėsime gyventi vien muzika - bus fantastika, - kalbėjo vaikinų grupės lyderis Andrius ir pabrėžė, kad jo įkurtos grupės nariai neketina pasiduoti koverių madai - Norime būti originalūs, nesistengiame nieko kopijuoti, tačiau neslėpsiu, man ypač patinka Philipas Sayce'as ir Joe Bonamassa“.

Jau kovo mėnesį „Andrew Flame“ koncertuose pristatys savo ankstesnes bei naujausias dainas. Artimiausi grupės koncertai jau suplanuoti. Atlikėjai savo gerbėjus kovo 8 dieną kviečia į Vilniaus gyvos muzikos klubą „Tamsta“, o kovo 15-ąją - į Kauno naktinį klubą „Combo“.

Tiesa, „Andrew Flame“ nariai daug dėmesio skiria ne tik muzikai. Vaikinai sutaria, jog įvaizdis jiems - ypatingai svarbus, todėl jį kurti patikėjo profesionalams - fotomenininkui Gediminui Žilinskui, stilistui Mantui Petruškevičiui ir kirpėjui Raimondui Pastarneckui.

„Drabužių vaikinams vykau ieškoti į Londoną. Vaikščiojau po mažas vintažines parduotuvėles Kamdentaune, Koventgardene bei Šorediče ir suradau kai ką ypatingo. Tokius drabužius vadinu išskirtiniais. Jie buvo sukurti tam, kad būtų dėvimi metų metus. “Andrew Flame„ drabužiai pagaminti iš tvirtų medžiagų ir odos, puikiai sukirpti ir pasiūti“ - apie vaikinų grupės stiliaus kūrimą pasakojo M.Petruškevičius.

Savo studijos duris vaikinams atvėrė ir žvaigždžių ypatingai vertinamas fotomenininkas Gediminas Žilinskas. Jis taip pat negailėjo komplimentų „Amber Flame“ nariams: „Jie jauni ir talentingi, prieš objektyvą elgėsi ypač profesionaliai“.

Grupės narių šukuosenomis prieš fotosesiją pasirūpino vienas geriausių kirpėjų pasaulyje Raimondas Pasternackis. Jis keturiems vyrukams šukuosenas kūrė beveik tris valandas. „Pakeitėme juos neatpažįstamai“, - pasakojo jis.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Juste

Juste portretas
Vaidai! dziugu tave matyti! :)

lina

lina portretas
Vaidukai,puikiai atrodai....;) kaip visada :)

Moni

Moni portretas
o jei... per daug jau solidziai .... kazi, kaip juos beaprengs,kai jiems bus 30 ?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Lietuvoje – švedų džiazo ikona G. Carling
  Lietuvoje – švedų džiazo ikona G. Carling

  Į Lietuvą atvyksta sensacingoji švedų džiazo atlikėja Gunhild Carling. Unikali džiazo muzikantė ir multiinstrumentalistė per metus apkeliauja šimtus salių, klausytojams palikdama nepakartojamą įspūdį. ...

 • Paskelbti LRT radijo dramaturgijos konkurso laureatai
  Paskelbti LRT radijo dramaturgijos konkurso laureatai

  Baigėsi LRT RADIJO organizuotas radijo dramaturgijos konkursas „Kviečia radijo teatras“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Nugalėtoju tapo ir 2000 eurų prizą laimėjo Aidas Jurašius už pjesę „Įvaikinti“.&...

 • Kinijos kultūros ministras: šalį apėmė tikra lietuviškos kultūros karštinė
  Kinijos kultūros ministras: šalį apėmė tikra lietuviškos kultūros karštinė

  Rugsėjo 22 d., vizito Kinijoje metu, įvyko dvišalis kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson susitikimas su Kinijos kultūros ministru Luo Shugang. ...

 • Visada įdomu, kas bus kitą kartą
  Visada įdomu, kas bus kitą kartą

  Pokalbis taip pat yra kūrybos forma. Unikali, jaudinanti, nenuspėjama. Dviejų žmonių pasikeitimas žodinėmis konstrukcijomis kuria emocinį pagrindą arba priešingai – išmuša jį iš po kojų. ...

  1
 • Į Nacionalines kultūros ir meno premijas pretenduoja 41 kūrėjas
  Į Nacionalines kultūros ir meno premijas pretenduoja 41 kūrėjas

  Į Nacionalines kultūros ir meno premijas šiemet pretenduoja 41 kūrėjas, penktadienį pranešė Kultūros ministerija. ...

 • A. Cholinos spektaklis „Idiotas“: visi mes esame kalti
  A. Cholinos spektaklis „Idiotas“: visi mes esame kalti

  "Tėve, atleisk jiems, nes jie nežino, ką daro." O jie, mesdami burtą, pasidalijo Jo drabužius." (Lk 23,34). ...

 • Į Kretingą veda senosios muzikos festivalis
  Į Kretingą veda senosios muzikos festivalis

   Minint Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švenčiausiajai Mergelei Marijai bažnyčios ir vienuolyno 400 metų jubiliejų ir siekiant įprasminti bei išgarsinti šioje bažnyčioje saugomus seniausius Lietuvos vargonus, rug...

 • Kauno menininkų namuose – naujų idėjų skersvėjis
  Kauno menininkų namuose – naujų idėjų skersvėjis

  Jau kurį laiką Kauno menininkų namai (KMN) turi naują vadovą – tai kultūros vadybininkė ir edukatorė Rūta Stepanovaitė. Vilniaus dailės akademijoje taikomosios grafikos magistro studijas baigusios kaunietės, apie dešimtmetį dirbančio...

 • Pažvelgti Laisvei į akis
  Pažvelgti Laisvei į akis

  Vienybės aikštė kadaise buvo neformalaus jaunimo susitikimų vieta, subraižyta riedlenčių ir dviračių ratais. Tai buvo ir pasimatymo greta Amžinosios ugnies, dėl kurio praleidau anglų kalbos pamoką, vieta. Dabar aplink aikštę tvenkias...

  6
 • Autorius gali padėti kritikui tobulėti
  Autorius gali padėti kritikui tobulėti

  Einant centrine miesto alėja, lengvai plaukiantį žvilgsnį sustabdo užrašas: "Tas, kuris skaito knygas, gyvena tūkstančius gyvenimų. Tas, kuris neskaito, gyvena tik vieną". Vieno pastatų fasadų puošiantis užrašas &ndas...

Daugiau straipsnių