Už garsios dainininkės vaidmenį vilnietė aktorė dėkinga likimui

Jau gegužės 13d. Pirmojo Baltijos kanalo eteryje serialas „Ana German" – apie talentingą  dainininkę, kurią vadino Baltuoju scenos angelu.  Pagrindinį vaidmenį seriale atliko Joanna Moro, lenkų aktorė gimusi ir užaugusi Vilniuje.

Ana German – dieviško balso dainininkė, kuri draugams ir gerbėjams buvo daugiau nei žemiška realybė. Anos gyvenimas buvo trumpas ir dramatiškas, bet jos žvaigždė - akinanti. Jai buvo siūlomi solidūs kontraktai ir turtingas gyvenimas Vakaruose. Tačiau ji pasirinko gyvenimą mažame bute ir koncertus Sovietų sąjungoje. Šį pasaulį Ana German paliko vos 46-erių. Ji dainavo net septyniomis kalbomis. Jos dainos skambėjo visame pasaulyje, dainininkė apkeliavo Jungtinės Amerikos Valstijas, Kanadą, Didžiąją Britaniją, Prancūziją ir daugelį kitų šalių.

Sėkmingai  susiklostė ne tik Anos German karjera, bet asmeninis gyvenimas. Su savo vyru scenos žvaigždė susipažino 1960 metais Vroclave, teigiama, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Kartu jie praleido 22 metus,  kol Anos gyvybės nepasiglemžė vėžys. Su klastinga liga dainininkė kovojo dvejus metus, deja šią kovą ji pralaimėjo.

Anos German gyvenimas nebuvo ilgas, tačiau jos šlovė neblėsta iki šiol. 2011 metais atlikėjos gyvenimas buvo perkeltas į ekranus. Pagrindinį vaidmenį seriale „Ana German" atliko vilnietė aktorė Joanna Moro. Gimusi ir užaugusi Lietuvos sostinėje 2003 metais Joanna išvyko studijuoti į Lenkiją. Čia ji pelnė pripažinimą bei žiūrovų simpatijas, taip pat šioje šalyje sutiko savo gyvenimo meilę – vyrą Miroslavą Špilevskį (Mirosław Szpilewski), su juo susilaukė dviejų sūnų. Šiuo metu aktorė gyvena ir dirba Varšuvoje.

Apie tai, kad yra filmuojamas serialas „Ana German„ Joanna Moro sužinojo netyčia. Jos draugė patarė nueiti į atranką, nes aktorė užaugusi Vilniuje mokėjo rusų kalbą. Daugiausia ko ji tikėjosi – antraplanis vaidmuo.  Tačiau filmo kūrėjai pastebėjo išorinį panašumą tarp aktorės ir garsios atlikėjos ir pasiūlė pagrindinį vaidmenį. Pati Moro yra įsitikinusi, kad tai vienas svarbiausių vaidmenų jos karjeroje. „Tai mano gyvenimo vaidmuo – nuostabus, puikus, sudėtingas. Kai kurios aktorės tokios galimybės laukia visą gyvenimą. Esu dėkinga likimui, kad turėjau progą dalyvauti šiame projekte. Be abejo sunkiausia buvo išsiskirti su šeima, filmavimai truko 8 mėnesius, o aš namuose palikau mažą kūdikį. Niekada anksčiau nebuvau Ukrainoje, ypač Kryme, tame mieste niekas nepasikeitė. Pamatyti vaizdai man priminė Lietuvą prieš 20 metų.“ – pasakoja Joanna Moro. Aktorė neatmeta galimybės grįžti į Lietuvą ir suvaidinti teatre. „Spektakliai kuriami Lietuvoje yra labai vertinami, be abejonės norėtųsi išbandyti savo jėgas ir Lietuvoje, juolab kad vis dar puikiai kalbu lietuviškai ir labai myliu šią kalbą" – sako Moro.

Serialas Ana German pelnė milžinišką populiarumą Rusijoje ir Lenkijoje. Teigiama, kad vien Lenkijoje jį pamatė daugiau nei 6 milijonai žiūrovų, o Rusijoje Anos German gyvenimo istoriją sekė, net 22 milijonai žiūrovų.

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovai turės puikią galimybę išgirsti Baltojo angelo dainas laidoje „Nacionalinė vertybė. Jau šį sekmadienį populiarias dainas atliks garsiausios Rusijos scenos žvaigždės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dana

Dana portretas
Matydavau Ją vaikystėje per sovietinę televiziją, žavėjausi, dievinau ir nežinojau, kad Ji taip sirgo. Ilsėkis aukštybėse, brangi Ana. Nadiežda, moi kompas ziemnoj...

Aistė

Aistė portretas
Puikus filmas.Pilnas meilės, nuoširdumo ir parodantis, kad pinigai visgi ne svarbiausias dalykas gyvenime, o meilė ir laisvė. Rekomenduoju. Pailsėsite nuo pompastikos.:-D

Lietė

Lietė portretas
Nuostabus filmas. Skausmo, vilties ir meilės pilnas. Ir visai nesvarbu, kad visą filmą praverkiau. Pažiūrėkite visi. Gal žemėje taps daugiau meilės ir mažiau skausmo. Gal taps daugiau vilties negu nusivylimo. Gal kas filme atras save. Gal žmonės taps geresni.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių