Tinai ir Mino teisme susitaikyti nepavyko: areštuotas Tinos turtas

Antradienį Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme dainininkas Mindaugas Mickevičiui-Mino nesutiko susitaikyti su buvusia drauge, šokių studijos „Tina Dance“ vadove Kristina Navickaite-Tina. Be to, pasirodė, kad atlikėjas yra iškėlęs bylą K. Navickaitei, o jos turtas jau areštuotas.

K. Navickaitė į teismą buvusį mylimąjį dėl šmeižto padavė dėl to, kad esą Mino, dalindamas interviu, daug melavo.

K. Navickaitė teismo posėdyje nedalyvavo. Jos atstovė kartu su K. Navickaite dar birželį Mino siūlė taikytis ir nebekelti baudžiamosios bylos dėl šmeižto. Tačiau jis kartu su savo advokate tai padaryti atsisakė.

„Pasiūlyme taikytis yra sąlyga, kad M. Mickevičius nutrauktų visas teisines procedūras prieš K. Navickaitę ir sumokėtų 70 tūkst. litų. Šių sąlygų mes negalime priimti“, - sakė M. Mickevičiaus advokatė Ona Vitartienė.

Ji teisme aiškino, kad M. Mickevičius maždaug metus rinko įrodymus, kad name, kuriame gyveno kartu su K. Navickaite yra likę jo daiktų. Tam reikėjo išnaršyti net senas parduotuvių, kuriose buvo pirkti daiktai, kasų kontrolines juostas.

Surinkęs šiuos įrodymus, taip pat įrodymus, kad iš jo buto buvo dingę svarbūs turto dokumentai, M. Mickevičius padavė Klaipėdos apygardos teismui ieškinį, kuriuo iš K. Navickaitės siekia išieškoti daugiau nei 100 tūkst. litų. Kiek tiksliai, nei Mino, nei jo advokatė neatskleidė.

Teismas civilinį ieškinį patenkino. Spalio 10 d. įsigaliojo nutartis, pagal kurią K. Navickaitės turtas yra areštuotas. Todėl M. Mickevičius kartu su advokate tikėjosi, kad K. Navickaitė pati norės taikytis.

„K. Navickaitė gerai žinojo, kad M. Mickevičius renka įrodymus civilinei bylai. Todėl byla dėl šmeižto yra nepagrįsta. Tikėjomės, kad kita šalis pasakys, kad nėra šmeižto, nes aplinkybės pasikeitė“, - kalbėjo Mino advokatė.

K. Navickaitės advokatė naujoje byloje savo klientės dar neatstovauja, todėl negalėjo jos komentuoti.

„Kol kas mūsų pozicija nesikeičia. M. Mickevičius turėjo pasirinkti teisėtą būdą įrodyti, kad buvo įžeistas, o ne dvejus metus skleisti pareiškėją žeminančias žinias“, - sakė K. Navickaitės atstovė.

Vilniaus 2 apylinkės teismas posėdį dėl baudžiamosios bylos M. Mickevičiui iškėlimo atidėjo iki pavasario, kol Klaipėdoje pajudės byla dėl civilinio ieškinio K. Navickaitei.

Muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ susipažinusi pora puoselėjo rimtus bendro gyvenimo planus, pasistatė namą, kūrėsi jame. Bet prieš keletą metų draugystė sugriuvo, o buvę įsimylėjėliai ėmė ginčytis. Ginčų objektas - netoli Klaipėdos esantis namas ir daiktai jame.

Po skyrybų M. Mickevičius ne vienoje televizijos laidoje pasakojo apie santykius su Tina, apgailestavo dėl tokios santykių baigties ir dėl to, kad Tina nenori grąžinti galimai tik jo turto, kuris liko jų kartu statytame name.

Dar kovą moteris paviešino smulkmenišką sąrašą daiktų, kuriuos grąžinti reikalauja Mino. Vėliau liudininkai išplatino Mino buto nuotraukas, kuriose matyti, kad bute yra ir iš Tinos reikalaujami grąžinti daiktai. Tačiau Mino tikino, kad tai arba labai panašūs, arba tokie patys daiktai, tačiau ir likusieji buvusiuose bendruose namuose daiktai yra jo. Mino ne kartą Tiną yra viešai pavadinęs „barakuda“.

Per žiniasklaidą jis Tinai siūlė iki balandžio 1-osios sumokėti 400 tūkstančių litų, tada žadėjo pamiršti galimas buvusios mylimosios skriaudas.

„Niekas nenori to nemalonumo, kai reikia bylinėtis. Ir aš nenorėjau. Norėčiau, kad visa tai kuo greičiau baigtųsi. Tačiau dvejus metus tarsiausi su Kristina ir tai nepadėjo“, - dar prieš teismo posėdį antradienį sakė M. Mickevičius.

Šmeižto byloje jis - kaltinamasis. Paklaustas, ar jaučiasi prasikaltęs Mino šyptelėjo: „Tai parodys teismas. Viskas dar gali apsiversti“.NAUJAUSI KOMENTARAI

nieko nesuprantu

nieko nesuprantu portretas
o kas is ju TINO o kas MINO?

ret

ret portretas
Taip jai ir reikia, galvojo kad pasipelnys is svetimo turto, o dabar pasirodo kad ja pacia nubaude :-)) kita karta galvos ka daro tuos prostitutes. Vyriskai pasielge tas Mino.

taigi

taigi portretas
niekados nereik noreti tai kas ne tavo stai kaip nutinka kaip norima susigrobti viska jeigu kartu kure tai turi draugiskai ir pasidalinti tiesiog slykstu viskas man man ir man kaip ten bebutu nesusikloste gyvenimas o abi puses toliau turi gyventi ir kazkuriam likti nuogam ir plikam tai nuzmogejimas
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių