Susituokė K.Perry ir R.Brandas

Britų komikas Russellas Brandas ir JAV popmuzikos žvaigždutė Katy Perry šeštadienį susituokė per hinduistų ceremoniją, kuri vyko uždarame prabangiame viešbutyje Vakarų Indijoje ir kurią, be kitų dalykų, puošė drambliai bei kupranugariai.

Dvasininkui giedant mantras sanskrito kalba, pora septynis kartus apėjo šventąją ugnį, remdamasi savo šaltiniais praneša naujienų agentūra "Press Trust of India".

R.Brandas vestuvių procesijos priekyje jojo ant žirgo, o šalia žingsniavo dešimtys dramblių ir kupranugarių. Iškilmės vyko viešbutyje "Aman-i-Khas" netoli Ranthamboro tigrų rezervato Radžastano valstijoje.

Saugumas viešbučio komplekse ir aplink jį buvo itin sustiprintas, iškilmių, kurias žiniasklaida praminė "džiunglių vestuvėmis", dalyvius nuo smalsuolių žvilgsnių saugojo bambuko ir žolių skydai.

35 metų R.Brandas ir 25 metų K.Perry trečiadienį atvyko į Mumbajų ir nuskrido į Radžastaną.

Penktadienį vakare per sužadėtuvių ceremoniją K.Perry vilkėjo kaštonų spalvos sarį, o R.Brandas - tradicinius indiškus ilgus marškinius (kurtą) ir turbaną. Vakaro metu grojo Bolivudo muzika, praneša laikraštis "Times of India".

K.Perry vestuvinė suknelė turėjo būti indiško stiliaus, prieš vestuves rankos jai buvo išpieštos tradiciniais chna raštais, sakoma žiniasklaidos pranešimais. R.Brando plaštakos taip pat buvo išpieštos.

Pokylyje, kuris vyko už 130 km nuo turistų pamėgto Džaipuro miesto, turėjo dalyvauti maždaug 100 svečių - poros giminės ir artimiausi poros, tarp jų, kaip teigiama, - popmuzikos princesė Rihanna ir repo magnatas P.Diddy.

Kituose pranešimuose sakoma, kad labai privačiai ir dvasingai jungtuvių ceremonijai vadovavo krikščionių pastorius ir ilgametis K.Perry šeimos draugas.

"Fonas buvo įkvepiantis ir didingas Šiaurės Indijos kaimas", - sakė poros atstovas.

Trijų prabangiausių, vestuvių dalyviams užsakytų viešbučių - "Aman-i-Khas", "Sher Bagh" ir "Oberoi Vanyavilas" - darbuotojai neleido patekti į vidų jokiems pašaliečiams. Penktadienį asmens sargybiniai susirėmė su R.Brandą ir jo svečius gamtos parke sekiojusiais fotografais, apkumščiavo du fotografus ir jų vairuotoją.

Britų žvaigždės sargybiniai atėmė automobilio raktelius ir paliko tuos fotografus parke.

Mergišiaus reputaciją pelnęs R.Brandas, kuris neseniai gydėsi priklausomybę nuo narkotikų ir alkoholio, praėjusį mėnesį buvo areštuotas dėl fotografo įtariamo užpuolimo Los Andželo oro uoste, bet paskui buvo paleistas už 20 tūkst. dolerių užstatą.

Poros romanas išsirutuliojo žaibišku greičiu. R.Brandas, kuris išgarsėjo kaip komikas, o vėliau - ir kaip televizijos bei radijo laidų vedėjas, dainininkei ir dainų kūrėjai K.Perry pasipiršo per Naujųjų metų atostogas viešbutyje "Taj Rambagh Palace" Radžastane.

K.Perry išgarsėjo savo hitais "I Kissed a Girl" ir "Hot n Cold".

Ranthamboro pareigūnai nurodė porai švęsti tyliai, po 22 valandos neleisti jokių fejerverkų ir muzikos, kad triukšmas neišgąsdintų rezervato gyvūnų.

Sekmadienį jaunavedžiai turi surengti priėmimą prabangiame viešbutyje "Taj Rambagh Palace", kurie anksčiau buvo Džaipuro maharadžos rūmai. Penkių žvaigždučių viešbučiu jie tapo 1957 metais.

Priėmimo tema turėtų būti "Rytai sutinka Vakarus", o jo metu turi koncertuoti P.Diddy ir klasikinių indų šokių atlikėjai.


Šiame straipsnyje: Russellas BrandasKaty Perry

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių