„Šok su manimi“ stovykloje – palankūs permainų vėjai

„Šok su manimi“ dayvaujančios įžymybės visą savaitę gyveno prabangiame viešbutyje. Tame pačiame, kuriame praėjusią naktį apsistojo Lady Gaga.

Vasaros pradžioje dar vos tik pradėję repeticijas, projekto dalyviai į TV3 šokių projektą žiūrėjo kaip į pramogą, o dabar, kaip atrodo, jų veikla projekte jiems pagrindinė.
Kartu ruošęsi ketvirtojo sezono „Šok su manimi“ premjerai – kūrę bendrus šokius, repetavę porose ir įsijautę į komandinę dvasią – kai kurie šokėjai pajuto norintys siekti rimtų aukštumų: bet kokia kaina užimti prizinę vietą, išmokti profesionaliai šokti, tiesiog mesti iššūkį sau ar savo artimiesiems.

„Pasirinkti tinkamą partnerį – rimtas momentas. Batus taip pat perkam tik pasimatavę. Turi sutapti poros filosofija, požiūris į šokį. Mūsų vadovaujamo šokių klubo ‚Sūkurys‘ šokėjas Donatas Vėželis su šokėja Lina Chatkevičiūte po ketverių metų bendro darbo yra tituluoti pasaulio jaunimo šokių čempionais. Kol nebuvo suėję į porą, jiedu nebuvo ryškiau pasižymėję, o atradę vienas kitą kaip raketos iššovė į žvaigždes. Atrasti tinkamą partnerį beveik tas pats, kas loterijoje ištraukti sėkmingą bilietą“, – sako sportinių šokių klubo „Sūkurys“ trenerė  ir „Šok su manimi“ komisijos narė Jūratė Norvaišienė.

Tarptautinių ryšių specialistė ir viena ekstravagantiškiausių bei didžiausio žiniasklaidos dėmesio sulaukusi projekto dalyvė Diana Martinėlė, šokusi su Artūru Kalniūnu, pajuto artimesnį ryšį su kitu šokėju – Aristinu Guogiu.

Baltarusių dainininkės Veronikos Gordijevskajos partnerį Tomą Jonaitį, šokių stovykloje patyrusį kojos traumą, dėl kurios gydytojai griežtai uždraudė repetuoti net šešias savaites, pakeitė... Marius Gaižauskas. D. Dargienė kovą ant „Šok su manimi“ parketo tęs su nauju partneriu Dangiumi Šalaviejumi.

Ant „Šok su manimi“, kurio premjera – jau rugsėjo 8-ąją 19.00 val., parketo kovą taip pat pradės: Algis Ramanauskas ir Karina Jeremian, Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas, Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis, Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Andrius Žiurauskas ir Natalja Tokareva, Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė, Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj, Matas Niparavičius ir Ignė Rėklaitytė bei Edvardas Norvaiša ir Goda Ročytė.

„Šok su manimi“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė neatmeta galimybės, kad projekto šokių aikštelėje pasirodys ir daugiau dalyvių porų.
NAUJAUSI KOMENTARAI

nejuokinkit

nejuokinkit portretas
...su tuo titulu - tarptautinių ryšių specialistai. Kokie tie jos ryšiai - katino ašaros, kažkaip nieko nesigirdi apie tos ponios - panelės darbą, tik apie skudurus ir barbišką išvaizdą. Nors kitą vertus, savanoriškoje žemdirbių organizacijoje kuo čia pasireikšti tokiai personai, juk nepasakos, kaip skambino į kokį geležinkelį ir klausinėjo apie prašapusius grūdų vagonus. O gal ji neturi laiko skambinti ir į darbą tik epizodiškai vaikšto? Kažkaip į bitutę darbininkę nepanaši.

DOCENTĖ

DOCENTĖ portretas
KAS PER ĮŽYMYBĖS????TUO ĮŽEIDŽIATE TIKRAI ĮŽYMIUS ŽMONES,DAUG KUR GARSINANČIUS LIETUVĄ SAVO UNIKALIAIS KŪRINIAIS,DARBAIS IR TALENTAIS.BAIKITE KLIEDĖTI ,KIEKVIENĄ..... PATEKUSĮ I TV VADINTI ĮŽYMYBE.

Pa de de

 Pa de de portretas
Laukiu ir noriu pamatytio kaip tampysis po sceną ta kaliausė Rūta.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių