Slidinėjimas Livigno kitaip

Artėjant slidinėjimo sezonui, daugelis renkasi slidinėjimo keliones ir  kurortus, kur galėtų praleisti  slidinėjimo atostogas. Livigno yra gerai pažįstamas slidininkams iš Lietuvos.

Livigno (Livinjo) slidinėjimo kurortas įsikūręs 1816 m virš jūros lygio, Lombardijoje, šiaurinėse Italijos Alpėse.

Tai vienas naujausių ir patraukliausių Italijos kalnų kurortų, žavintis turistus jaukia aplinka, nuostabiu kraštovaizdžiu ir puikiomis galimybėmis mėgautis žiemos poilsiu.
Slidinėjimo zona išsidėsčiusi skirtinguose šlaituose, vadinamuose Carosello ir Motollino. Kurorte įrengta 115 km trasų, pritaikytų visų lygių slidininkams ir snieglentininkams. Miestelyje veikia kelios sporto mokyklos, užsiėmimus veda patyrę instruktoriai.

Slidinėjantiems neteks nuobodžiauti ir vakare, jų laukia barai, restoranai, kavinės ir diskotekos. Turistus vilioja ir neapmokestinama prekybos zona-kaimelyje yra apie 200 neapmokestinamų prekių parduotuvių

Prie išvardintų Livigno privalumų yra ir trūkumų. O būtent slidinėjimo trasų kiekis, kuris nėra pakankamas geriau slidinėjantiems poilsiautojams. Todėl „Vilturas“ šį sezoną siūlo naujovę, slidinėjimo safarį gyvenant Livigno kurorte.

Kadangi Livigno kurortas yra įsikūręs tik keliolika kilometrų nuo Šveicarijos sienos, „Vilturas“ siūlo pasinaudoti galimybe ir slidinėti ne tik Livigno, bet Šveicarijos St. Moritz ir Davos kurortuose.

St. Moritz - Engadine  – 1865 m aukštyje  pietinėje Alpių kalnų grandinės dalyje Engadine slėnyje įkurtas prestižinis, prabangus ir elegantiškas Šveicarijos kalnų kurortas, priklausantis „Best of Alps“ kurortų tinklui. Čia  plūsta turistai iš viso pasaulio pasimėgauti saulėtomis dienomis, pasigrožėti vaizdingomis  Alpių viršukalnėmis ir šalia esančiu kalnų ežeru.

St. Moritz - Engadine – seniausias žiemos poilsio centras pasaulyje, Alpių žiemos turizmo „gimimo vieta“ (1864 m.) su seniausia slidinėjimo mokykla Europoje (1927 m.). Čia rengiamos reikšmingos tarptautinės žiemos sporto žaidynės ir čempionatai. Praėjusiame šimtmetyje regione vyko dvejos Olimpinės žaidynės (1928 ir 1948 m.) St. Morisas priklauso didžiausiam Šveicarijos žiemos regionui.

St. Moritz - Engadino slidinėjimo zona - nuo 1730 iki 3303 m virš jūros lygio, kur slidininkų laukia net 88 įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasų (bendras ilgis 350 km) ir veikia 56 modernūs keltuvai. Ilgiausia trasa – 8 km. Slidinėjimo centruose įrengtos trasos snieglentininkams ir 161 km lygumų slidinėjimo trasų. Naktinio slidinėjimo mėgėjams vakarais siūloma paslidinėti apšviestomis trasomis.

Kaip ir daugelis Šveicarijos slidinėjimo kurortų, San Moritsas  pasižymi ypatingai geru aptarnavimu. Slidinėjimo sąlygos – daugiau nei puikios! Šveicariška paslaugų kokybė ir švelnus, sausas klimatas, stora sniego danga, ilgas slidinėjimo sezonas bei patogi slidinėjimo trasų ir keltuvų sistema leidžia slidininkams patirti nepamirštamų įspūdžių.

San Moritso kurorte ir jo apylinkėse stūkso prabangios vilos, aukščiausios kategorijos viešbučiai ir restoranai, madingos parduotuvės, kino teatrai. Vakarais turistų laukia apres ski pramogos, aktyvus naktinis gyvenimas, kurį papildo dažnai vykstantys įvairūs koncertai ir festivaliai. Laisvalaikio pramogų pasiūlą kurorto svečiams papildo galimybė jėgas atgauti SPA centruose, baseinuose, pajodinėti žirgais ar pasivėžinti sniego rogėmis, pažaisti skvošą, tenisą sporto salėse, apsilankyti „Ludains“ ledo arenoje. Šeimoms ir mažiesiems slidininkams San Moritse įkurti sniego pramogų parkai, specialios slidinėjimo trasos su vaikams pritaikytais keltuvais, slidinėjimo mokyklėlės, rogučių trasos, čiuožyklos.

Klosters - Davos prabanga, servisu ir elegancija nenusileidžia kaimynystėje esančiam St. Moritz kurortui.  Šiame slidinėjimo regione yra daugiau nei 300 km įvairaus lygio ir sudėtingumo trasų, dauguma iš jų su dirbtinio sniego įranga, puikiai išvystyta transporto ir keltuvų sistema, kita infrastruktūra.  Yra daug trasų lygumų slidžių mėgėjams.

Puikios sąlygos snieglentininkams - daugybė specialių parkų su tramplinais, vamzdžiais ir t.t.

Pasirinkę „Vilturo“ organizuojamą kelionę „Didysis Šveicarijos Safaris“, Livigno kurorte slidinėsite 2 dienas, ir galėsite keturias dienas mėgautis Šveicarijos kurortų  teikiamomis puikiomis slidinėjimo sąlygomis ir prabanga.

Ši kelionė įdomi ir tuo, kad patenkins įvairaus lygio slidinėjimo mėgėjus. Galima visą savaitę praleisti tik Livigno kurorte ir nekeliauti po kalnus. Tiems kas nori daugiau pamatyti, patirti daugiau įspūdžių, Šveicarijos kurortai kelionių organizatoriaus „Vilturas“ pagalba, bus lengvai pasiekiami.

Nepraleiskite progos ir pasinaudokite šios kelionės privalumais. „Vilturas“ į šią kelionę siūlo vykti kaip autobusu, taip ir lėktuvu. Kelionė autobusu su tarpine nakvyne Čekijoje tikrai neprailgs, bet norint sutaupyti laiko yra galimybė vykti ir lėktuvu.

Gerų Jums įspūdžių ir iki pasimatymo Italijos Alpėse!


Šiame straipsnyje: slidės 2009

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių