Seksualiausios profesijos: nuo bankininko iki inžinieriaus

Dabar „princas ant balto žirgo“ dažniausiai vilki investicinio banko darbuotojo kostiumą. Nuo jo neatsilieka ir „princesė“, papildydama šį komplektą modelio suknele.

Moterims gali būti seksualūs vyrai, atstovaujantys įvairioms profesijoms, tačiau jos labiau linkusios rinktis į gyvenimo palydovus tuos, kurie galėtų “įveikti mamutą“, rašo Brazencareerist.com

Tarp svajonės ir realybės – atitinkamas skirtumas

“Tarp to, ką žmonės įvardija kaip pačias „seksualiausias“ profesijas ir to, kaip renkasi savo gyvenimo žmogų, yra atitinkamas skirtumas. Pavyzdžiui, moterys gali kalbėti, kad labai patinka kurjeriai ir dviratininkai (būna ir taip), o vyrai negali atsispirti sekretorėms su mini sijonėliais, tačiau, kai kalbama apie šeimos sukūrimą, į šį sąrašą įtraukiami ir pinigai.

Jei turima omeny tik smagiai praleisti laiką, tai labiausiai tam reikalui tinka statybininkai ir striptizo šokėjai, o norintiems vesti arba ištekėti, tai - bankininkai, - sako tinklalapio „Brazen Careerist“ vadovė Penelope Tranck. – Mes negalime pakeisti savo DNR.  Daugybę metų moterys rinkosi vyrus, kurie sugebėtų „nugalėti mamutą“, o vyrai ieškojo moterų, kurios geriausiai tinka giminės pratęsimui ir genų perdavimui.“ Todėl, pasak jos, galvoti, kad „seksualiausią“ profesiją lemia pinigai – neteisinga.

Penelope Tranck tvirtinimu, tiek vyrams, tiek moterims seksualios tos profesijos, kurių atstovai suderina savyje fizinį patrauklumą, intelektą, ir, žinoma, pinigus.

Geras atlyginimas padeda atsikratyti įtampos

Portalas brazencareerist. com atlikęs apklausą išsiaiškino, kad  „seksualiausių“ profesijų  lyderio pozicijas užima investicinių bankų vadybininkai, uždirbantys 101 000 JAV dolerių per metus.

Kadangi šios sferos darbuotojai gauna aukštas pajamas, jie gali susikurti itin komfortiškas gyvenimo sąlygas, „padedančios“ sumažinti įtampą, atsikratyti streso ir tuo pačiu jaustis saugiai. Nes jiems nereikia sukti galvos, kaip ir iš ko apmokėti sąskaitas. Todėl galima mėgautis apsirūpintu materialiniu pagrindu, o energiją eikvoti harmoningų santykių įtvirtinimui.

Po to reitingo lentelėje kitos profesijos išsirikiavo taip: gydytojas, modelis, psichologas, mokslų daktaras-profesorius, teisininkas, generalinis direktorius, ugniagesys ir medicinos sesuo.Kažkodėl šio sąrašo pabaigoje  atsidūrė inžinieriaus profesija. Juk moterims patinka vyrai, kurie mėgsta ir moka dirbti ne tik rankomis, bet ir galva, be to kūrybiškai talentingi ir gauna gerą atlyginimą.

Svarbiau ne vyro profesija, o mokėjimas bendrauti

Šie tiek anksčiau britų mokslininkai atliko 2500 moterų apklausą, kurių buvo paprašyta atsakyti į klausimą: „Kokios profesijos vyrai jums labiausiai patinka?“  Paaiškėjo, kad  14 proc. jaunoms, ypač vyresnėms moterims, labiausiai prie širdies  karininkai, jūrininkai, gelbėtojai. Antrąja vieta pasidalijo  kompanijų vadovai bei verslininkai – 11 proc. Tačiau paaiškėjo, kad moteris imponuoja ne vyrų gaunamos didelės pajamos, o jų užsibrėžto tikslo siekimas, solidumas, rimtumas bei kiti charakterio bruožai, leidžiantys jiems pasiekti laimėjimų. Be to, tiek vieni, tiek kiti labiau prisižiūri bei būna tvarkingi.

Trečioje vietoje įsitvirtino gydytojai (10 proc.), kurių pagrindinės savybės – dėmesingumas, atidumas, kruopštumas ir taktiškumas. Be to, anot apklausos dalyvių, jais galima pasitikėti: „Vyras daktaras negali išduoti ar apgauti“.

Ketvirtoje vietoje – teisininkai, penktoje – informacinių technologijų specialistai, šeštoje – inžinieriai, septintoje - architektai, aštuntoje – statybininkai, devintoje – finansininkai, dešimtoje – žurnalistai.

Beveik trečdalis moterų (28 proc.) prisipažino, kad jiems vyro profesija neturi jokios reikšmės. Viena apklausos dalyvių prasitarė: „man patinka vyrai – tikri profesionalai, kurie moka ne tik gerai dirbti, bet ir bendrauti, taip pat padorūs, garbingi ir geros širdies.“


Šiame straipsnyje: seksualumassextop

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių