Šeimos tragedija: smurtaujančio tėvo protrūkis kainavo dukters gyvybę

Kauno Klinikose prieš savaitę mirė penkerių metų amžiaus mergaitė. Į ligoninę Miglė buvo atvežta iš savo namų. Mergaitės broliukai ir sesutės pasakojo, kad ji nusirito nuo šieno kupetos, bežaidžiant slėpynes kluone.

Ši baisi tragedija daugiavaikėje šeimoje atskleidė daug paslapčių. Po to kai mergaitę be gyvybės ženklų broliukai parnešė namo, vaikų tėvas nesusitvardė. Jis visą dieną smurtavo prieš savo vaikus: klupdė juos ant kelių, tyčiojosi, mušė. Kai vaikų mama Virginija sugrįžo iš ligoninės, kurioje paliko mažąją mergaitę komoje, jie dar vis klūpėjo.

Po šios nelaimingos dienos ir košmariško vakaro keturi Virginijos vaikai atsidūrė ligoninėje, o jos vyras Sigitas – areštinėje.

Šiandien Virginijos šeimoje – graudi tyla. Tik ką šeima atsisveikino su mažaja Miglute. Vaikų tėvas negalėjo pasirodyti net laidotuvėse. Jam uždrausta artintis prie vaikų ir žmonos.

Virginija dreba vos prakalbus apie jos vyrą, vienuolikos vaikų tėvą: „Atvirai pasakysiu – aš jo bijau, aš drebu, kai jis prieina arčiau", - sako Virginija. Nei ji, nei vaikai nenori daugiau Sigito matyti. Jis visada smurtavo ir vaikai jo labai bijojo. Vaikai prisimena daug liūdnų istorijų apie tai, kaip buvo mušami, kiek buvo patyčių ir nuoskaudų.

Virginija savo vyrą apibūdina kaip niekada namo pinigų neparnešantį, tačiau visada cigarečių ir alaus reikalaujantį dykaduonį, kuris moka tik savo valdžią ir reikalavimus pademonstruoti.

Susitikus su Sigitu susidaro absoliučiai priešingas įspūdis. Vyras sako, kad visada visus juodus darbus dirbo tik jis, savo žmonas skolas grąžindavo tik jis, vaikais rūpinosi ir nuoširdžiai mylėjo. Su ašaromis akyse Sigitas kalba apie tai, kaip staiga jis pasidarė nereikalingas, nes atsirado jaunesnis, gražesnis Darius.

Vyras yra įsitikinęs, kad visa tai, kas vyksta tai jo žento Dariaus baisus planas. „Jie susimokė prieš mane ir nori tiesiog mane išvaryti iš namų“, – kalba Sigitas. Jis pasakoja, kaip svetimas suaugęs vyras atėjo į jo šeimą ištvirkino mažametę dukrą ir sužavėjo jo žmoną Virginiją.

Darius tik šypsosi girdėdamas šias istorijas: „Įsivėliau teks srėbti", - sako jis... Taip jau atsitiko, kad Darius įsimylėjo septyniolikmetę Auksę ir pradėjo lauktis su ja vaikelio. Taip Darius apsigyveno didelėje šeimoje ir šiandien tapo tikrąja šeimos galva.NAUJAUSI KOMENTARAI

vilniete

vilniete portretas
pazistama problema-turiu kaimynus-kurie-geria-savaite-dvi tris-priklauso nuo pajamu - po to prisiveda kompaniju-sugadina bendra turta-ir KABINEJASI PRIE KAIMYNU-JIEMS TAI PATINKA-O ar kaimynams patinka-isnagrinejau visus istatymus potvarkius-PASIRODO VISOS SALYGOS SMURTUI KLESTETI SUDARYTOS-IR NEKOVOS-NEEUROPIETISKA jei jus savo bute-su vyru, vaiku-GARANTIJA-p[asiskundus JUMS PASIULYS ISSIKELTI AR NAKVYNES NAMUS-OSMURTAUTOJUI-NULIS DEMESIO-DARYK KA NORI taciau-jei sublokuotas butas-du savinikai-ir savininko atstovai ilseiti GYVENTI I KAMBARI-sumano papramogaut pasibart , pakoliot kaimynus-nes jiems patinka-JOKIA TARNYBA JUSU NEAPGINSKODEL--nurasys tai kaip buitinis konfliktas-o jei tai rteisiu pazeidimasPILIECIO ORUMO P[AZEIDIMAS Mastysena tokia mes darysim ka norim-o jus ka mes pasakysim o sako-ka gali sakyt prasigere-traumuoti zmones-ir ju klausyt--o ramybe drumscia-ir pilietis negali ramiai gyventi-nes JU GYVENIMAS NELIECIAMAS-IO TU-NEPATINKA ISSIKELK--IS SAVO BUSTO-KAD SMURTAS KLESTETU gal reikia sudary sajunga-nukentejusiu nuo smurto artimoje aplinkoje-ir DARYT kazka-nes visos tarnybos I TAI NEREAGUOJA--
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių