Seimo narės atėmė politinę nekaltybę Andriui Butkui

Šio šeštadienio LNK „Žvaigždžių duetuose“ žiūrovai pamatys netikėtą pasirodymą – Andriaus Butkaus ir Ingos Valinskienės duetas taps kvartetu, į kurį įsilies dvi Ingos kolegės Seimo narės – žurnalistė ir dainininkė Donalda Meiželytė bei aktorė Asta Baukutė.

Muzikinių stilių vakare „Žvaigždžių duetuose“ parlamento moterų desantas perdainuos legendinės grupės „Boney M“ dainą „Daddy Cool“.

Butkus raitysis pusnuogis, o trys parlamento divos taps aštunto dešimtmečio disko stiliaus atlikėjomis.

Komisijos nariai po pasirodymo neslėpė šypsenų ir buvo sužavėti aktoriniais šio ansamblio sugebėjimais. Dirigentas Donatas Katkus prisipažino vos nenualpęs nuo A.Baukutės pasirodymo.

„Man Baukutė labai patinka. Atsimenu ją nuo tada, kai ji mažytė ir nebuvo Seime. Jau tada aš nuo jos alpdavau. Ir dabar vos nenualpau“, - sakė D. Katkus.

„Aš mačiau, kaip LNK žiūrovų akivaizdoje trys Seimo narės atėmė politinę nekaltybę Andriui Butkui. Šis aktas su menu nelabai siejasi, panašu į prievartą“, - šmaikščiai pasirodymą komentavo ir komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Ar jūs bent kartą repetavote? – juokais paklausė komisija. „Repetavome, bet, be jokios abejonės, po darbo“, - iš karto atkirto A.Baukutė, kad tik išvengtų nereikalingo parlamento etikos komisijos dėmesio.

Tačiau bene didžiausią ironijos porciją moterys gavo iš „Žvaigždžių duetų“ vedėjo Algio Ramanausko.

„Man patiko ta vieta, kurioje Asta nepasiekė mikrofono, o Inga dainavo pasilenkusi. Jūs atrodėte kaip nedidelio ūgio vilkšunis, kai pritūpėte“, - komplimentą I.Valinskienei drėbtelėjo Algis.

Šypsodamasi Inga pastebėjo, kad jos kolega neišsenka originalių pastebėjimų.

Tada Algis ėmėsi Donaldos. „Donalda, jūs stojote į Zuoko partiją, ar žinot, kad jis vagis?“, - paklausė Algis.

Kol Donalda bandė išsisukti nuo atsakymo, sakydama, jog įstotų į visas liberalų partijas, ją apgynė kolegė Valinskienė.

„Mes įstojome į Butkaus partiją, ir esame patenkintos“, - nukirto Valinskienė.

Muzikos stilių vakare naujokai Evelina Sašenko ir Mundis pasirinko džiazą, Aistė Pilvelytė su Romu Bubneliu – rusišką romansą, Mia ir Giedrius Leškevičius bei Milisandra ir Algis Radzevičiai – roką, Justinas Jankevičius ir Liepa – indišką muziką, Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė bei Renata su Deiviu – lietuvišką estradą, Žilvinas Žvagulis su Ieva Gervinskaitę – hipišką kūrinį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rinkėja

Rinkėja portretas
Žlugęs mūsų seimas ,niekaip nesusitvarko su seimo nariais.Niekam nerūpi Lietuvos žmonių reikalai,nerūpi,kad gyventojai nebepajėgia susimokėti už šildymą, už medicinos paslaugas,už vaistus,o tos pajacės neklauso net konstitucinio teismo sprendimo ir praradę sąžinę ima atlyginimą už nedarbą.

zara

zara portretas
Visada patiko Inga Valinskiene, Butkus irgi. Bet dabar manau, kad per mazai juos vertinau. Tai ka jus parodete,nebuvo menas,jo cia ir nereikejo,bet tai buvo toks taiklus suvis i ten, kur reikia,kad duok dieve dar kam nors taip pataikyti.Cia buvo ne tik pasirodymas, cia buvo issukis ir atsakymas, deja dauguma visgi to nesupras, taciau nesvarbu. Kaip sakoma,"skaityti tarp eiluciu" irgi yra ne visiems duota.

nesupratau

nesupratau portretas
Tai dabar seimas isleto kraustosi i LNK.....
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių