S.Daukšaitė-Petrulėnė išvyksta dirbti į Laplandiją

Charizmatiškoji TV3 laidos „Be komentarų“ vedėja Sandra Daukšaitė-Petrulėnė šiuo metu kraunasi lagaminus ir netrukus kuriam laikui išvyks į Laplandiją.

Kalėdų Senio gimtinėje jos laukia beveik mėnuo darbo Mariaus Ivaškevičiaus režisuojamo ilgametražio kino filmo aikštelėje, kuris kitais metais pasirodys didžiuosiuose Lietuvos kino teatrų ekranuose.

Kol kas apie naujieną šalies kinematografijos istorijoje per daug atvirauti negalinti Sandra išduoda, kad likimas jai metė dar vieną iššūkį prie visų ankstesnių išbandymų – kino juostoje ji atliks vieną pagrindinių vaidmenų. Per Kalėdų atostogas Inga, kurią ir vaidins S. Daukšaitė-Petrulėnė, su savo septynerių metų sūnumi Vincu (akt. Ovidijus Petravičius) atvyksta į Suomijos šiaurėje esantį miestelį Rovaniemį. Netrukus tarp Ingos ir Kalėdų Senio rolę atliekančio Jussi, kurį įkūnys Suomijos kino žvaigždė Tommi Korpela, ima megztis ypatingas ryšys. Koks jis, Sandra dar nepasakoja, tačiau sako, kad filmas tikrai patiks ir komedijų, ir dramų mėgėjams.

„Jaučiuosi labai atsakinga – ir prieš save, ir prieš komandą. Šis naujas tarptautinis projektas tapo mano gyvenimo dalimi – vis apie jį galvoju, ar filmuojuosi, ar ilsiuosi. Tai lyg išsipildžiusi mano vaikystės svajonė ir – pasakysiu visiškai nuoširdžiai – už šią galimybę dėkoju ir Dievui, ir likimui“, – pasakoja S. Daukšaitė-Petrulėnė.

Sandra niekada nesimokė vaidybos, tačiau meilė didžiajai scenai gimė dar ankstyvoje vaikystėje. Jos šeimoje buvo akylai stebima užsienio ir lietuvių kino klasika, namuose linksniuojamos šalies režisierių pavardės. Nors šiandien ji pasiekusi išties daug, Sandra savikritiška ir kiekvieną išbandymą linkusi vertinti kaip pamoką, o pažintis su filmavimo aikštelėse sutiktais įdomiais žmonėmis savotiškai „kolekcionuoti“. „Kuo daugiau išmokstu, naujos patirties norisi vis labiau. Tačiau tai akstinas eiti į priekį, mokytis. Už kiekvieno posūkio slypi vis nauji išbandymai, todėl aš nedvejodama juos pasitinku“, – šypsosi S. Daukšaitė-Petrulėnė.

Dažnai ji prisimena optimistišką senelio posakį „Nuo laimės nepabėgsi“. Kai būdama ketvirtokė Sandra pirmą kartą užlipo į sceną skaitovų konkurse ir pajuto, kad pilnutėlė salė sulaikiusi kvapą klausosi jos deklamuojamų eilių, viduje „kažkas“ pradėjo virpėti taip stipriai, kad iki šiol nesinori paleisti. Tas nuostabus jausmas Sandrą persekioja kone visus tuos metus: pirmiausia ji dirbo kartu su aktoriumi Petru Venclovu, paskui – TV3 žiūrovų pamėgtuose serialuose „Moterys meluoja geriau“, trilogijoje „Nemylimi“, „Pasmerkti“, „Svetimi“, o šiandien su vienu linksmiausių žmonių Lietuvoje Džiugu Siaurusaičiu užima vedėjų pozicijas humoristinėje laidoje „Be komentarų“.

„Dirbdama laidoje išmokau greičiau įsimintini tekstą, laisviau dirbti prieš kameras. Ilgametis televizijos veidas man taip pat negaili patarimų – noriai iš jo mokausi. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad čia ‚nėra ką veikti, dirbti‘. Neslėpsiu, ir aš iš pradžių taip maniau. Tačiau neužtenka linksmai perskaityti redaktoriaus parašytą tekstą, reikia įsigilinti ir į kur kas daugiau“, – atvirai prisipažįsta S. Daukšaitė-Petrulėnė.

Kodėl pati Sandra iki šiol netapo skandalų auka? „Mano tikslas niekuomet nebuvo išgarsėti. Manau, kad apie žmones turi kalbėti jų darbai, ne gandai. Tačiau pastarieji kai kuriuos žmones galbūt persekioja dėl jų ryškių būdo, charakterio savybių, kurios traukte traukia skandalingų gyvenimo būdo žurnalų dėmesį“, – garsiai mąsto aktorė.

Sandra sako, kad pasijuokti iš savęs ir kitų kartais visai sveika, o gyvenimas viską pats sudėlios į vietas ir bus taip, kaip reikia, kad būtų. Ar ji svajoja? „Taip, tik tyliai. Nes apie tai, ką turiu dabar, kažkada tikrai svajojau. Tik nemėgstu garsiai dalintis, kas bus, jei neišsipildys? O žmonės turi svajoti, todėl linkiu gražių materializuojančių svajonių“, – visiems TV3 žiūrovams linki „Be komentarų“ vedėja ir aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, netrukus naujiems darbams iškeliausianti į Laplandiją.

Ar gerbėjai ją kada nors dar išvys TV3 eteryje? „Tikrai taip! Jei bus galimybių, noro, laiko...“, – šypsodamasi pokalbį užbaigia žavioji aktorė.NAUJAUSI KOMENTARAI

rasa

rasa portretas
Sekmes Sandrute tau ;)

rj

rj portretas
vaje3 vaje ......o kaip bus su komentarais ???????????????????????????

jo

jo portretas
matysim kaip ta Laplandija ir senelis saltis ivertins tuos tavo kapliukus.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių