Savaitgalio planas: tirpdysime sniegą

Savaitgalio nuotaika jau ore. Dienos keičiasi, tik štai vaizdas už lango kisti nė nesiruošia. Tačiau vilniečiams tai nė motais. Praeitą savaitgalį kariavę didžiausiame sniego mūšyje, šį savaitgalį prieš vėsius orus ir pilką nuotaiką kovosime naujais renginiais. Vilnius nemiega!

Šeimyniškam savaitgaliui

Galbūt nuskambės keistai, tačiau penktadienį siūlome užsukti į prekybos centrą pasidairyti į... dinozaurus. 22 realaus dydžio priešistoriniai siaubūnai lyg niekur nieko įsitaisys prekybos centre ir taps raiškia pamoka apie gamtą ir gyvūnus prieš kelis milijonus metų.

KUR: prekybos centras „Ozas“, Ozo g. 18
KADA: iki 22 val.
KIEK: nemokamai

Galbūt šeštadienį metas su šeima užsukti į teatrą? Spektaklis „Arklio Dominyko meilė“ pagal V.V. Landsbergio knygeles vaikams, turėtų patikti tiek mažiems, tiek jau suaugusiems teatro lankytojams. Rašytojas ne veltui garsėja daugiaprasmėmis pasakomis.

KUR: Valstybinis jaunimo teatras, Arklių g. 5
KADA: 12 val.
KIEK: 10 Lt

Sekmadienį visi and slidžių. O jei tokių neturite, tuomet galėsite prisijungti prie „Snaigės žygio“ ir pėsčiomis. Galėsite rinktis trijų ilgių trasas – nuo 4 iki 16 kilometrų. Pasivaikščioti tiks visai šeimai. Juk svarbiausia – dalyvauti.

KUR: Plytinės gatvės auto mokykla
KADA: nuo 11 val.
KIEK: nemokamai


Neturintiems kompanijos

Penktadienį siūlome užsukti į tamsų vakarėlį. Bent jau šiek tiek tamsesnės drum'n'bass muzikos „Darker“ serijos šokiuose su britu Rockwell. Toliau tęsiame pažintį su elektronine muzika, kad kurį kartą prie kavos su draugais galėtume suspindėti žiniomis.

KUR: klubas „Gravity“, J. Jasinskio g. 16
KADA: nuo 22 val.
KIEK: nuo 20 Lt

Festivalių organizatoriai gimtadienius švenčia ir žiemomis. Šeštadienį vasaros festivalio „Yaga“ organizatoriai „Yegaveda“ kviečia į savo septynerių metų gimtadienį. Bus daug spalvų, o kitaip tariant – tikras psichodelinis karnavalas.

KUR: klubas „Mulen ružas“, V.M. Putino g. 5
KADA: nuo 22 val.
KIEK: 30 Lt

Labdara – dalykas rimtas. Sekmadieniui siūlome pasirūpinti bilietais į UNICEF organizuojamą labdaros koncertą, kuriame gros žinomi klasikinėsm uzikos meistrai iš viso pasaulio, o susirinkusiuosius pagerbs UNICEF Geros valios ambasadorius, legendinis aktorius seras Rogeris Mooras.

KUR: Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, A. Vienuolio g. 1
KADA: nuo 19 val.
KIEK: nuo 100 Lt


Draugų rinktinei

Ar dar reikia sakyti, kad „Baltic Balkan“ vakarėliai būna visiškai pasiutę? Penktadienį siūlome pasinerti į tikrą tautų makalynę vakarėlyje „Cum Cum Cumbia“. Jame maišysis kolumbietiškos melodijos, paaštrintos tradiciniais Balkanų motyvais. Bus prakaito!

KUR: baras „Woo“, Vilniaus g. 22
KADA: nuo 22 val.
KIEK: nuo 0 iki 10 Lt

Sakome tiesiai šviesiai – ko tikėtis maišant „Depeche Mode“ su „Jamiroquai“ – nė nenumanome. Tačiau šeštadienį tai galėsite sužinoti užsukę į šį 80-ųjų ir 90-ųjų persmelktą vakarėlį. Net neabejojame, jog dainuosite: „I just can't get enough“.

KUR: klubas „Havana Social Club“, Šermukšnių g. 4
KADA: nuo 22 val.
KIEK: nemokamai

Sekmadienį savaitgalio siautulį kompensuokime rimtesniu Europos kinu. Festivalis „Žiemos ekranai“ pristato filmą „Paryžiaus stogai“ apie tai, kiek skirtingų gyvenimo istorijų slepiasi po kiekvieno namo stogu. Ech, o kur dar Paryžiaus panorama!

KUR: kino teatras „Forum Cinemas Vingis“, Savanorių pr. 7
KADA: 21:20 val.
KIEK: nuo 16 Lt

O kaip šį savaitgalį leisite jūs?


Šiame straipsnyje: renginiai Vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių