R.Laureckis: įrodysiu buvusiai merginai, jog ji suklydo mane palikusi

Į naująjį grandiozinį LNK projektą „Lietuvos balsas“ dalyviai nori patekti dėl skirtingų priežasčių. Vieniems – tai naujas vokalinis iššūkis, kitiems – galimybė parodyti savo talentą. O dvidešimtmečiam dainininkui Rokui Laureckiui, pažįstamam iš „Muzikos akademijos 2“, didžiausia paskata dalyvauti „Lietuvos balse“ buvo siekis įrodyti jį įskaudinusiai merginai, kad jis ne iš kelmo spirtas.

- Rokai, kodėl nusprendei dalyvauti „Lietuvos balse“?

- Kad galėčiau įkvėpti, uždainuoti visam pasauliui ir išpildyti savo svajonę muzikuoti. Taip pat dalyvauju, kad įrodyčiau savo ilgametei mylimajai, su kuria neseniai išsiskyriau, kad esu šio to vertas.

- Kas nutiko, kad judu pasukote į skirtingas puses?

- Buvo daug įvairių situacijų, viskas manyje kaupėsi. Galiausiai nebeatpažinau to žmogaus, su kuriuo praleidau ne vienerius metus. Jei atvirai, tą merginą labai mylėjau...

- Pabrėži, kad dalyvaudamas „Lietuvos balse“ nori kažką įrodyti buvusiai mylimajai. Ką konkrečiai?

- Nors esu jaunas ir dar negaliu pasigirti dideliais laimėjimais, tačiau kiek įmanydamas stengsiuosi, kad ateityje turėčiau kuo didžiuotis. Noriu įrodyti, kad ta mergina padarė klaidą mane palikdama.

- Ar tiesa, kad ji nevertino tavęs kaip perspektyvaus muzikanto?

- Negaliu teigti, kad ji manęs nevertino. Tiesiog atėjo toks metas, kai buvusiai panelei labiau už mane ir mūsų draugystę ėmė rūpėti visai kiti dalykai. Ji rimtai galvojo apie ateitį, šeimą. Ir čia natūralu, nes ji už mane vyresnė. O aš jai dar neturėjau ko pasiūlyti. Matyt, tas turėjo įtakos mūsų santykių griūčiai.

- Kol kas muzikinė karjera tau svarbesnė už asmeninius santykius?

- Taip, po nutrūkusios draugystės aš kaip niekada gerai tą suvokiau. Esu dar jaunas, bet kol kas būtų neprošal pailsėti nuo draugysčių. Kita vertus, mergina šalia tikrai nepatrukdytų (šypteli).

- Ar tiesa, kad šis išsiskyrimas tave labai paveikė?

- Taip, po išsiskyrimo man buvo labai sunku atsigauti. Nesinorėdavo nieko – nei valgyt, nei ką nors veikti. Buvau visiškai palūžęs. Net ir dabar, praėjus šiek tiek laiko, jaučiu, kad tebeskęstu depresyviose mintyse. Bet stengiuosi į viską žiūrėti optimistiškai, tikiu, kad pasiekiau dugną ir dabar nuo jo stipriai atsispirsiu.

- Gal tau geriausias būdas atsigauti po santykių griūties ir grįžti į realybę yra dalyvavimas „Lietuvos balse“?

- Taip, „Lietuvos balsas“ man tikrai padeda. Šiuo metu visomis jėgomis siekiu muzikinio tobulumo. Stengiuosi atsakingai ruoštis šiam konkursui, todėl beveik nelieka laiko blogoms emocijoms.

- Kaip manai, kiek laiko turi praeiti, kad į savo širdį vėl įsileistum naują meilę?

- Jau ir dabar praėjo užtenkamai laiko, tačiau tebesu vienišas. Kodėl? Todėl, kad nesutikau tokio žmogaus, dėl kurio man pakirstų kojas. Tiesiog dar nesuradau tokios panelės, su kuria norėčiau visą gyvenimą būti drauge.

- Kokią merginą įsivaizduoji šalia savęs?

- Sunku pasakyti. Esu sutikęs tikrai nuostabių panelių, jų išvaizda buvo nereali, būdas puikus. Tačiau nė dėl vienos dar neskrajojau padebesiais. Todėl pats nebežinau, kokią dailiosios lyties atstovę šalia savęs įsivaizduoju.

- Ar gali pasižadėti, kad savo būsimai meilei kas rytą dainuosi gražiausias dainas?

- Žinoma! Tik bijau, kad jai atsibos manęs klausytis (juokiasi).

Ar suirutė meilės fronte Rokui nesutrukdys gerai pasirodyti „Aklosiose perklausose“ ir ar pasiseks vaikinui patekti į kitą „Lietuvos balso“ etapą, paaiškės jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.


Šiame straipsnyje: Rokas LaureckisLietuvos balsas

NAUJAUSI KOMENTARAI

leonas

leonas portretas
tai jai paliko tave ,tai dziaukis,juk pas visu tai buna,po kiek metu sutiksi ir sau pasakisi...kur buvo mano akis anksciau,juk nera ji tokia kokia buvo,tu geriau buk vyras ir viskas bus pas tave.O merginu jai tu turesi kom jas aprupinti ,bus milionas.paziurek Bosas koks strasnas,o kokia zmona grazi,ar galetu ja jis tureti jai butu paprastas zmogeliukas.Na??

susiduriau pati

susiduriau pati portretas
aj, Rokai, esi pasikeles, nezinai pats ko nori :) kadangi teko pabendrauti, tai sakau is patirties. gerai tau sako, dziaukis, kad paliko, nes tiek daug paneliu del taves pametusios galva :) tikiuosi, rasi, ko taip ieskai arba bus dar vienas nusivylimas. nes auksine taisykle - tave turi myleti labiau, nei kad tu kazka myli. taigi, nepraleisk progos, kad ir koks dar jaunas ir zioplas esi :)
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių