Rimantė Kulvinskytė: per dieną „susitranzavau“ tris vaikinus

Žvaigždžių gyvenimo naujienų laidos „Karamelinės naujienos“ seksualioji vedėja Rimantė Kulvinskytė interviu pasakoja apie šios vasaros bučinius, dovanas ir scenas su ženklu „S“.

- Šį sezoną „Karamelines naujienas“ pranešinėsite su Indre Kavaliauskaite ir Žygiu Stakėnu. Kokias krikštynas jam surengėte?

- Manau, krikštą atstojo televizijos sezono klipo filmavimas, kuriame aš turėjau nevaikiškai pabučiuoti vaikų numylėtinį. Kaip juokiausi, iš laidų mažiesiems – tiesiai į programą su „S“ ženklu.

- Kaip manai, kuri iš judviejų Žygiui patinka labiau?

-Bučiavosi tai su abiem... O šiaip tai Kavaliauskaitė, Kulvinskytė – skirtumo beveik nėra (juokiasi).

- Ar lauki naujojo laidos sezono?

- Ir laukiu, ir šiek tiek bijau. Vis dėlto laidų per savaitę bus net keturios! Tad galvoju, kaip reikės suderinti mano kasdienį darbą portale ir filmavimus, be to, nesinori žiūrovams įkyrėti... Kita vertus, labai džiaugiuosi dėl puikios komandos, darbo su legendiniu prodiuseriu Sauliumi Bartkumi. Kiek žinau, ir reportažai naujajame sezone bus kitokie, išsamesni – karamelę ne laižysime, o semsime rieškutėmis.

- Ar paplepate su Indre vasarą telefonu apie žvaigždžių pasaulio naujienas?

- Su Indre dažniausiai kalbamės apie... plaukus! Gal ir skamba tuštokai, bet mums abiems labai patinka pinti ir pintis, darytis šukuosenas, išbandyti naujausias priemones, tad visuomet aptariame grožio naujienas. O iš pikantiškų istorijų... ... Tiesą pasakius, labiausiai spygavau žiūrėdama šokių projekto „Kviečiu šokti“ vaizdelius. Pamatyti besibučiuojančią nepriekaištingąją Rūtą Mikelkevičiūtę ar lovoje besigrumiančią gerą mergaitę Liepą Mondeikaitę, manau, visiems įdomu.

- Ar tu norėtum išeiti ant parketo?

- Dievinu šokius ir labai tikiuosi kada nors jų rimtai išmokti. Deja, turiu būti realistė – vesti laidos, dirbti redaktore ir gerai šokti vienu metu sunkiai pavyks. O aš jau tokia – jei ką nors darau, noriu daryti gerai.

O kalbant apie šokių projekto dalyvius, retai kada sergu už konkrečias poras, man įdomesnis jų progresas, sugebėjimas persikūnyti, vis augantis pasitikėjimas savimi ir vis gražėjantis kūnas, ir, žinoma, poros, kurios po projekto tampa poromis ne tik ant parketo.

- Kas tavęs laukia šį sezoną? Gal tekėsi?

- Na, Radžis žmonos ieško, bet nežinau, ar mane ims (kvatojasi). O jei rimčiau, tikiuosi, kad sukursime laidą, kurios žiūrovai lauks, kuri suburs prie televizoriaus kaimynus ir duos peno pokalbiams prie kavos geroms draugėms.

- O ką smagaus nuveikei šią vasarą?

- Kadangi atostogavau balandį, kitas didysis poilsis nusimato tik žiemą . Tiesa, žadu pora savaičių pabūti Naujojoje Akmenėje, pas tėvus. Manau, bus smagu, nes po ilgo laiko susirinksime visi – ir brolis su šeima, ir sesuo su sūnėnais. Žodžiu, bus tikros atostogos Rūgpienių kaime!

- Gal save palepinti ką gražaus nusipirkai?

- Pirkti nieko nepirkau, bet iš mylimojo gavau dovanų motorolelį „Vespa“, dabar lakstau kaip vėjas. Per pirmą mano vienos ratuką po miestą mane sutranzuoti bandė net 3 vaikinai... Tad pažiūrėsim (kvatojasi).

- Kokių naujienų iš pramogų pasaulio lauki? Kokias naujienas norėtum pranešti? Pvz. Džordana Butkutė laukiasi, o Radži surado sau žmoną...

- Nors žinau, kokios žiniasklaidai naudingos intrigos, pykčiai ir skyrybos, vis dėlto tokios situacijos kaip seserų Kristinos Ivanovos ir Natalijos Bunkės pykčiai dėl populiarumo, pinigų ar dar velniai žino ko, mane liūdina. Geriau jau visi baliavotų ir mylėtų, o mes galėtume rodyti šokius ant stalų ar pasakoti sėkmės istorijas bei džiaugtis dėl laimingų pabaigų.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

FU

FU portretas
Jau labai baisiai kruta vaidina o istikro, tuscia kastriulia.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių