Rebecca Hall: lemtinga aktorė, kuriai po kojomis krinta žymiausi kino kūrėjai

Woody Allenas („Viki Kristina Barselona“), Samas Mendesas („Amerikos grožybės“), Chrisas Nolanas („Pradžia“), o dabar ir Benas Affleckas („Miestas“) – nė vienas iš šių garsių režisierių, dirbusių su Rebecca Hall, nesugebėjo atsispirti aktorės kerams.

Išblyškusi, išstypusi, strazdanota britė didelėmis akimis ir putliomis lūpomis vadinama lemtinga moterimi ir kartais lyginama su kino ikonomis – Greta Garbo, Marlene Dietrich.

Rebecca Hall nepatenka į seksualiausių aktorių sąrašus, kai kurie kino apžvalgininkai jos net nevadina gera aktore, tačiau kino režisieriai ją dievina. Kodėl? Kas gali paaiškinti?

„Niekada nebuvau elegantiška. Ir visada troškau būti žemesnio ūgio... Laimei, lioviausi augti“, – prisipažino 178 cm ūgio Rebecca. Mergina išstypo dar mokykloje – ji buvo visa galva aukštesnė už bendraamžes. Tiesa, vaikinai ja tada visai nesidomėjo. „Buvau labai pasipūtusi“, – neslepia 28 metų aktorė.

Rebecca mokėsi elitinėje mergaičių mokykloje, kurios negalėjo pakęsti. Čia visos mokinės jautėsi išskirtinės, tačiau Rebecca vėl buvo kitokia nei visos. Ji mieliau laiką leisdavo klausydamasi nepopuliarios muzikos ir tapydama.

Rebeccos tėvas, įtakingas teatro režisierius seras Peteris Hallas, „Royal Shakespeare Company“ teatro trupės įkūrėjas, su Rebeccos motina išsiskyrė, kai mergaitei buvo penkeri. Užimtas menininkas, sukūręs net keturias šeimas, dukteriai skyrė nedaug dėmesio. “Bet aš ir nebuvau priklausoma nuo tėvų. Buvau savarankiška. Kodėl? Šeima, skyrybos, nuolat užimti tėvai... Tačiau nejaučiu pagiežos tėvams už tokią keistą vaikystę, nes jie mane mylėjo. Aš labai anksti subrendau“, – pasakojo aktorė, pirmą kartą suvaidinusi tėvo projekte, kai jai buvo devyneri.

Svarbiausius sprendimus savo gyvenime Rebecca priėmė pati – nieko nepaaiškinusi tėvams ji metė mokslus Kembridžo universitete ir nusprendė siekti aktorės karjeros.

Rebecca išgarsėjo suvaidinusi kino genijaus Woody Alleno filme „Viki Kristina Barselona“, kur jos partnerėmis buvo pirmo ryškumo kino žvaigždės Scarlett Johansson ir Penelope Cruz. Už vaidmenį šiame filme Rebecca buvo nominuota Auksiniam gaubliui, tuo tarpu Penelope Cruz pelnė „Oskarą“. Kalbama, kad iš visų šių trijų nepakartojamų moterų – šaltos ir negailestingos Scarlett Johansson, vadinamos Woody Alleno mūza, karštosios ispanės Penelope Cruz, išblyškusios britės Rebeccos Hall – filmavimo aikštelėje W.Allenas didžiausią palankumą rodė būtent Rebeccai.

Visos trys aktorės varžėsi dėl Woody Alleno dėmesio, bet Rebeccai tai sekėsi geriausiai. „Filmavimo aikštelėje pagrindinis aktoriaus uždavinys – vaidinti, tačiau Woody Alleno filmuose siaučia povandeninės srovės: ar tu kalbėjaisi su Woody, ar buvai su juo draugiška, ar tu jam patinki?“, – sakė Rebecca.

Po šio filmo daugelis kino režisierių atkreipė dėmesį į jaunąją britę. Ir visi jie pametė dėl jos galvą.

Teigiama, kad būtent Rebecca išardė „Oskaro“ laureato Samo Mendeso ir aktorės Kate Winslet santuoką. 2009 metais Rebecca suvaidino net dviejuose Samo Mendeso teatro spektakliuose – „Žiemos pasaka“ ir „Vyšnių sodas“. Teatro kritikai juokavo, kad Samo Mendeso režisūra – tai meilės prisipažinimas Rebeccai.

Rebeccos Hall – šeimų ardytojos reputacija iškilo į viešumą ir filmuojant juostą „Miestas“. Ėmė sklisti kalbos esą filmo režisierius Benas Affleckas susižavėjo Rebecca. Kalbama, kad B.Afflecko žmona Jennifer Garner net atskubėjo į filmavimo aikštelę patikrinti šių gandų.

„Rebeccos gerbėju tapau po filmo „Viki Kristina Barselona“. Klausiau režisieriaus Chriso Nolano nuomonės apie ją  (Rebecca vaidino Ch.Nolano juostoje „Prestižas“ – Red.). Išaiškėjo, kad jis ją taip pat dievina, tad buvau užtikrintas savo pasirinkimu. Ji nuostabi. Ir – svarbiausia – talentinga aktorė“, – užsidegęs kalbėjo B.Affleckas.

Rebeccą Hall jau šį penktadienį bus galima išvysti B.Afflecko režisuotoje kriminalinėje dramoje „Miestas“.


Šiame straipsnyje: Rebecca HallBenas Affleckas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių