R.Bolgovo išpažintis – žuvusi žmona ir trapūs santykiai su dukra

Visada besišypsantis ir besikvatojantis – tokį virtuvės šefą Ruslaną Bolgovą dažniausiai matėme LNK televizijos projekte „Kviečiu šokti“.

Kompanijos siela jį vadino ir projekto dalyviai, mat Ruslanas dažnai būdavo tas, kuris organizuodavo vakarėlius. Tačiau šį vakarą „Nuo...iki...“ žiūrovai Ruslaną išvys visai kitokį.

Iki šiol tik artimiausi Ruslano draugai žinojo, kad vyras turi 18-metę dukrą Dianą.

Prieš pusmetį draugų būryje atšventęs savo 35-ąjį gimtadienį virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas gavo vieną ypatingą dovaną.

Šalia vieno geriausių virtuvės šefų tą vakarą fotografams pozavo ir daili jauna ryškių bruožų mergina.

„Čia mano dukra Diana“, – merginą pristatinėjo Ruslanas. Ir netrukus draugams parodė jos dovaną – nuotraukų albumą. Tose nuotraukose - visas Ruslano gyvenimas, kuris primena gerą melodramą: vedybos vos 17-os, dukros gimimas ir netrukus skyrybos, po kurių Rulanas savo dukrą pamatė tik užaugusią. Tačiau tuomet savo tėvo mergaitė nenorėjo net pažinti.

Ruslanas sako, kad galbūt pati jo gyvenimo pradžia nulėmė jam tokį spalvingą likimą. Jis nepažįsta tikrųjų tėvų. Dar visai mažą iš vaikų namų Ukrainoje jį įsivaikinę įtėviai parsivežė į Visaginą.

Būdamas devynerių jis vasaromis jau dirbo, nes su mama sunkiai pragyveno. Priešais namus esančioje kavinėje jis nešiojo šiukšles ir plovė indus. Ryškių bruožų, mėgstantis kompanijas Ruslanas netruko įsimylėti.

Jam buvo vos 17 metų, kai iš mylimos merginos sužinojo, jog taps tėvu. O po skyrybų dukrą matydavo kartą per kelerius metus.

Ruslanas iš Visagino atvažiavo į Vilnių tikėdamasis čia padaryti karjerą. Tuomet jam užteko pinigų tik išsinuomoti lovą bendrame kambaryje su kitais tokiais pat nuomininkais viename miegamųjų rajonų.
Jau gyvendamas Vilniuje, Ruslanas sužinojo, kad žuvo jo buvusi žmona, o dukra Diana - Vilniuje. Mergaitė mokosi baleto M.K. Čiurlionio menų gimnazijoje. Tačiau močiutės auginta dvylikametė Diana Ruslano net nenorėjo matyti.

Pagalbos, kaip vėl tapti tėvu, Ruslanas kreipėsi į specialistus. „Ėjau pas psichologus, pas psichoanalitikus. Man labai padėjo. Pasakė, kad nereikia bijoti. Sakė, rodyk dėmesį, šilumą, rūpinkis. Viską daryk nuoširdžiai. Nevaidink. Vaidybą vaikas jaučia. Būk savimi. Daryk tai, nuo iš ko pats gauni malonumą. Ir viskas“, - apie tai, kaip užmegzti ryšį su dukra, buvo mokomas žinomas virtuvės šefas.

Kaip Ruslanui sekėsi bendrauti su savo mergaite, kokie jo santykiai su buvusia uošviene ir apie ką jis labiausiai svajoja – šio vakaro, pirmadienio „Nuo...iki...“ laidoje, 19.19 val.


Šiame straipsnyje: Ruslanas Bolgovas

NAUJAUSI KOMENTARAI

vakare

vakare portretas
SAUNUS PAVYZDZIAI (Bolgovas, Grigaitis, Gelaznikas ir kruva kt. zvaigzdziu...): nesirupina vaikais palike zmonas, daro karjera....o kai vaikas jau studentas, nuzengia lyg nuo altoriaus kaip sventasis ir (su psichologu pagalba) tampa idealiu tevu. Kodel televizija nerodo tikrai "idealiu tevu", kurie augina ir rupinasi vaikais? Padaro didvyri is to, kuris susiprato pagaliau atlikti savo pareiga... ....isivaizduokite situacija: kalinys- zmogzudys (nuzude del 50 Lt) isejo is kalejimo po 50 m. ir nusprende nebezudyti (nes gaus pensija). Ir visi dziaugiasi, koks saunuolis!!! vistiek sekmes jiems!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių