R. Williamsas lietuvius kviečia į Taliną

Džiugi ir sensacinga žinia Baltijos šalių muzikos mėgėjus pirmadienį pasiekė iš Londono. Kitų metų rugpjūčio 20 dieną Talino Dainų slėnyje koncertą surengs garsusis britų dainininkas Robbie Williamsas. Bilietais į vienintelį scenos superžvaigždės koncertą Rytų Europoje bus pradėta prekiauti jau šią savaitę – ribotas jų skaičius bus skirtas ir Lietuvos žiūrovams.

Didžiuosiuose Europos stadionuose ir erdvėse po atviru dangumi kitą vasarą vyksiančių koncertų planus Robbie Williamsas šiandien atskleidė spaudos konferencijoje Londone.

Kartu su koncertų turo partneriu „Samsung“ dainininkas savo gerbėjus pakvies į 17 išskirtinių pasirodymų dešimtyje valstybių. Robbie Williamso koncertai vyks Londono „Wembley“, Miuncheno Olimpiniame, Milano „San Siro“ ir kituose žinomuose Europos stadionuose. Koncertų grafike pirmą kartą atsidūrė ir Estija.

„Pagaliau galime atskleisti tai, dėl ko derybos vyko daugiau nei metus. Robbie Williamso pasirodymas Taline neabejotinai taps vienu ryškiausių 2013-ųjų renginių Baltijos šalyse.

Iš trijų valstybių sostinių koncertui pasirinktas Talinas, nes šio miesto Dainų slėnis sutalpins didžiausią Robbie gerbėjų minią. Nėra abejonių, kad koncertas sudomins ne vienos užsienio šalies žiūrovus – daugelyje valstybių Robbie pasirodymai nenumatyti, o organizatorių patirtis rodo, kad dėl jo koncertų gerbėjai mielai keliauja po visą Europą.

Žinodami, kad Lietuvoje netrūksta Robbie Williamso gerbėjų, jiems rezervuosime dalį bilietų, kuriuos bus galima įsigyti jau pirmosiomis prekybos dienomis“, - sako koncertą rengiančios agentūros „BDG Music“ atstovas Deividas Afarjanc.

Robbie Williamsas solinį koncertų turą surengs po daugiau nei šešerių metų pertraukos. Ankstesnės jo gastrolės „Close Encounters“ pasiekė pasaulio rekordą – daugiau nei 1,6 milijono bilietų į šiuos koncertus buvo nupirkti per vieną dieną.

Kad susidomėjimas dainininko pasirodymais – milžiniškas, parodė praėjusią savaitę surengti trys jo koncertai Londone. 50 tūkstančių bilietų į tris pasirodymus O2 arenoje parduoti greičiau nei per valandą – užsiregistravusių juos įsigyti žiūrovų buvo daugiau nei 2,5 milijono. „Vis dar geriausias britų muzikos šoumenas“, - po šių pasirodymų skelbia britų dienraštis „Daily Mirror“. „Robbie nepralenkiamas. Didžiausia popžvaigždė iš visų, kurios šioje šalyje atsirado per 20 metų“, - antrina leidinys „The Sun“.

„Šie šou man priminė, koks ypatingas jausmas atlikti savo dainas prieš didžiulę auditoriją, kiek jaudulio ir adrenalino tai suteikia. Pirmyn į 2013-uosius“, - vėl susitikti su savo publika nekantrauja Robbie Williamsas.

Naujas gastroles atlikėjas skelbia, pasiekęs naujas karjeros aukštumas. Lapkritį išleistas jo albumas „Take The Crown“ ir daina „Candy“ Didžiojoje Britanijoje pasiekė populiariausių įrašų dešimtuko pirmąją vietą.

Prieš 22 metus grupėje „Take That“ debiutavęs Robbie Williamsas 1996-aisiais pradėjo solinę karjerą, kurioje – daugybė įspūdingų pasiekimų. Dainininko įrašai parduoti daugiau nei 70 milijonų egzempliorių tiražu. Jo kolekcijoje yra 17 Britų muzikos apdovanojimų – daugiau nei bet kurio kito atlikėjo ar grupės. Dainininko diskografijoje yra net kelios dešimtys visoje Europoje išpopuliarėjusių hitų - „Feel“, „Angels“, „Millennium“, „Let Me Entertain You“, „Kids“, „Supreme“, „Rock DJ“ ir daugelis kitų. Robbie Williamsas įrašė duetus su atlikėja Kylie Minogue ir kino žvaigžde Nicole Kidman, išleido didžiulio populiariumo sulaukusį svingo albumą, o 2003 metų vasarą Nebvorto parke Didžiojoje Britanijoje per tris vakarus koncertavo net 375 tūkstančiams žiūrovų.

2010-aisiais Robbie Williamsas vienam sezonui sugrįžo į grupę „Take That“. Kartu su juo grupės įrašytas diskas „Progress“ Didžiojoje Britanijoje tapo greičiausiai perkamu šio šimtmečio albumu, o     pernai vasarą surengtą koncertų turą stebėjo beveik 2 milijonai žiūrovų.

Robbie Williamso koncertą Taline, kaip ir kitus 2013-aisiais suplanuotus pasirodymus, pradės ypatingas svečias – britų dainininkas Olly Mursas. TV šou „X Faktorius“ prieš trejus metus išgarsintas atlikėjas jau gali pasigirti keturiomis dainomis, kurios Didžiosios Britanijos „topuose“ pasiekė pirmąją vietą, ir keturiais milijonais skaičiuojamu parduotų įrašų tiražu.

Bilietus į vienintelį Robbie Williamso koncertą Baltijos šalyse bus galima įsigyti visose „Ticketpro“ kasose ir interneto svetainėje www.ticketpro.lt. Bilietų kaina - nuo 244 Lt. Viešoje prekyboje bilietai pasirodys gruodžio 3 dieną 10 valandą ryto.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių