Paaiškėjo pirmieji nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ finalininkai

Šį vakarą nacionalinės atrankos pusfinalyje varžėsi devyni dalyviai. Atlikėjai ir muzikinės grupės stengėsi pavergti komisijos narius bei žiūrovus. Kovo 3-ąją paaiškės, kas išvyks į  Azerbaidžano sostinę Baku atstovauti Lietuvai.

Atrankos dalyvių profesionalumą vertino komisijos nariai - dainininkas Merūnas Vitulskis, atlikėjas Raigardas Tautkus,profesorius Vladimiras Prudnikovas, atlikėja Rosita Čivilytė bei  prodiuseris Saulius Urbonavičius Samas.

Pirmoji ant scenos užlipo trijų jaunuolių grupė „The Independent“. Šie širvintiečiai nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“ dalyvauja jau antrą kartą.

„Mes, lietuviai, esame kompelsuoti ir mums reikia daugiau tokio rokenrolo, kokį parodė šie vaikinai“, - vaikinų pasirodymą gyrė Aras Vėberis.

Pasak Sauliaus Urbonavičiaus, nuvežti į Euroviziją tokią dainą yra drąsu, nors tai ir puikus pasirodymas. Vaikinų stilius patiko V.Prudnikovui, bet ir jis pritarė kitų komisijos narių komentarams, jog jauniesiams muzikantams dar yra kur tobulėti.

Po „The Independent“ pasirodymo sekė Kamilė Kielaitė. Mergina nacionalinės atrankos žiūrovams atliko dainą „Try“. „Daina turėtų kalbėti už mane“, - sakė K.Kielaitė. Rosita Čivilytė džiaugėsi, kad Lietuvoje atsiranda vis daugiau puikių atlikėjų.

Žiūrovus bandė sužavėti ir modernią pop muziką atliekanti vaikinų grupė „Multiks“. Komisijos nariai šiems muzikantams patarė atkreipti dėmesį į vokalą bei pagyrė jų originalumą.

„Jūs puikiai tinkate į populiariosios muzikos rėmus“, - gyrė R. Tautkus.

Kiek vėliau pasirodė ir Valdas Maksvytis, kuris žiūrovams jau yra pažįstamas iš realybės šou „Kelias į žvaigždes“. Nors šis atlikėjas ir turi nemažai sceninės patirties, tačiau komisijos nariai buvo negailestingi ir įvertino jį itin žemais balais (5,4,3,5,3,).

Penktieji atrankos dalyviai - tai tarptautinė muzikos grupė „Chill Out, Have No Doubt“, atlikę dainą „Untill the end“. Komisijos nariai šią grupę pagyrė už originalų dainos atlikimą, skambesį, tačiau vertino itin griežtai.

Vėliau sekė grupė „The Artrace“. Justas ir Ignas atliko dainą, pavergusią komisijos narių širdis.

Gatvės muzikantė Indigo (Ugnė Valinčiūtė) pasirodė septintoji. Komisijos nariai pagyrė atlikėjos balsą, nors pridūrė, kad toks atlikimas nėra profesionalus. Balsingoji Rosita Čivilytė pastebėjo, jog tai dar nebuvo visos Indigo galimybės.

Aštuntoji pasirodė bulvarinėje laidoje žurnaliste dirbanti atlikėja Donata Baltrušaitytė - Laisva. Ji atliko kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus dainą „Nutolk“. Po lyriškos dainos atlikimo nacionalinės atrankos komisija D.Baltrušaitytės neliaupsino.

Paskutinysis į sceną užlipo Artūras Žabas, pasivadinęs atlikėju Beissoul. Vaikinas visus nustebino originaliu savo balsu. A.Žabas atliko kūrinį „Why“. Komisijos narys R.Tautkus pabrėžė, kad daina „Why“ nėra pati tinkamiausia jaunąjam atlikėjui.

Susumavus žiūrovų balsus ir komisijos vertinimą paaiškėjo, kad į finalą pateko "Multiks“, „The Independent“ ir Beissoul.NAUJAUSI KOMENTARAI

gina

gina portretas
Nei vienos normalios dainos. Liepa, jei LRT neturi pinigų pabaigti iki nosies sukniai, galėtų nors šalį užsimesti Kraupu žiūrėti į plikšes scenoje

tadas

tadas portretas
SIULAU SIUS RADZY BE ANRANKOS SU SARKIENE UZTRAUKTU DAINA KA DARYT IR BUTU GERAI

to Tadas

to Tadas portretas
Juodas jumoras, o gal...
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių