Numerologė: ar ekstrasensas tikras, galima sužinoti iš gimimo datos

Jau šį šeštadienį per Pirmąjį Baltijos kanalą - nauja „Ekstrasensų mūšio. Titanų kova" laida. Geriausi ekstrasensai iš viso pasaulio kovoja dėl Stipriausiojo titulo. Kiekvieną šeštadienį vienas iš jų – tas,  kuris tą kartą nebuvo toks tikslus, pasitraukia iš projekto.

Kiekvienoje laidoje ekstrasensų laukia vis nauji išbandymai. Dažniausiai jiems tenka narplioti paslaptingas mirtis. Projekto kūrėjai sulaukia daugybės prašymų iš žmonių, kurie ieško savo dingusių giminaičių arba nori sužinoti, kodėl jų mylimi žmonės pasitraukė iš gyvenimo. O „Ekstrasensų mūšis. Titanų kova" dalyviai, pasinaudoję savo antgamtinėmis galiomis, aiškinasi tų mirčių aplinkybes. Vieniems tas pavyksta geriau, kitiems prasčiau.

Ezoterinių mokslų daktarė Galina Šmidt sako, kad ekstrasensų taiklumas priklauso nuo jų energetikos, gebėjimo nuskaityti ženklus ir interpretuoti informaciją. Jeigu ekstrasenso biolaukas yra silpnesnis, negu tiriamo žmogaus, tuomet vargu ar jam pavyks pamatyti to žmogaus gyvenimą ir likimą. „Kodėl vieni žmonės gydosi pas ekstrasensus ir sulaukia gerų rezultatų, o kiti nusivilia? Atsakymas paprastas – matyt, paciento energetinis biolaukas yra stipresnis, negu gydytojo", - sako G. Šmidt. Anot mokslininkės, kiekvienas žmogus turi tam tikrų galių, tačiau mūsų skeptiškumas ir intuicijos ignoravimas neleidžia išvystyti tam tikrų gebėjimų.

Numerologė Galina Šmidt turi atsakymą ir tiems, kurie sako, kad projekte „Ekstrasensų mūšis. Titanų kova„ dalyvauja apsišaukėliai. „Gavus ekstrasensų gimimo datas galima sudėlioti jų gimimo schemą, gyvenimo matricą ir tuomet viskas puikiai matosi, kas iš tikrųjų turi talentą, o kas tik vaidina“, - sako numerologė. Numerologijos esmė – skaitmeninė analizė. Todėl, G. Šmidt teigimu, tai gana tikslus mokslas, kuris buvo nepagrįstai pamirštas.  Sudėjus skaičius ir pritaikius tam tikras formules galima analizuoti žmones,  įvykius, atskleisti žmogaus  asmeninį potencialą, įvertinti jo fizinę, psichoemocinę ir dvasinę sveikatą;  įvertinti   duotybes, gabumus ir galimybes, sudaryti įvairias prognozes ir t.t. Būtent skaičiai gali atsakyti į klausimus, kurie neduoda žmogui ramybės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jie visi mulkina žmones,Dievas valdo

Jie visi mulkina žmones,Dievas valdo portretas
Buvo toks Įstatymas, kad stabdytin okultizmo veiką, kuri žmonėms daro nepataisomos žalos.To niekas nekontroliuoja, nes nemoka suprasti.GUDROČIAI verslininkai tuo pasinaudoja.Jie sugalvoja, kad tai jų pačių mokslas arba jiems kalba dievai.Susikonspektuoja iš kitų pseudomokslo tokių pat velnio apsėstų sinkretų ... Plačiau: NEW age, sinkretizmas .TOKIE VELNIO ADEPTAI arba okultistai YRA LIETUVOJE: Neseniai juo tapo net viktor uspaskich...Jis kalba apie karmas, reikarnaciją, jogą, čiakras, energijos varinėjimą, geros, tipo aukščiausios užpildymą savo nuodėmingas bačkas net be ATGAILOS, o tik purvą išmetant...ir t. t.

varge

varge portretas
Ir vis dar sulaukia auditorijos sitos prietaru atgyvenos, bet is kitos puses, tegu skalpuoja naivius, delioja skaiciukus ir buria ateiti..ir is kur tokiu atsiranda..

šiaip

šiaip portretas
prašyčiau kitąkart parašyti apie tai, kaip atpažinti atskirti tikrą kalbantį vienaragį nuo baltojo arklio haliucinacijos. ačiū iš anksto.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių