Nidos festivalis pasitinka beprotiškai fantastišku oru (programa)

Šį savaitgalį ūšiantis Nidos festivalis “Benai, plaukiam į Nidą“ svečius pasitinka nuostabiu oru ir puikia nuotaika. Penktadienio popietę prie naujosios Klaipėdos perkėlos eilių į Nidą dar nėra, tačiau aptarnaujantis personalas jau pasiruošęs atvykstančiųjų antplūdžiui.

Neringos savivaldybė šiemet pasirūpino, kad rinkliavos už įvažiavimą į Kuršių neriją mokestis neapsunkintų keleivių bei nesudarytų automobilių spūsčių. Šiemet atsiskaitymo aparatai veikia idealiai. Be to, Alksninės kontrolės posto pareigūnai kiekvienam vairuotojui padeda susimokėti mokestį per patį trumpiausią laiką ir atsako į visus kylančius klausimus.

Į festivalį „Benai plaukiam į Nidą“ jau atvykusios ir Lietuvos įžymybės. Koncertui besiruošiantys muzikantai jau repetuoja vakaro pasirodymus. Pakeliui į Nidą ne tik penktadienį ant scenos lipsiantys muzikantai, bet ir jų kolegos. Atlikėja Asta Pilypaitė į Nidą vyksta su naujuoju širdies draugu.

Šiemet Nidos festivaliui specialias staigmenas yra parengusi ir Diena.lt komanda. Įsikūrę palapinėje Nidos prieplaukoje jos nariai siūlys festivalio svečiams sudalyvauti smagiuose žaidimuose, laimėti įvairių prizų. Norintys portale Diena.lt galės perduoti virtualius linkėjimus savo draugams ir artimiesiems.

Dar vienas konkursas bus skirtas rmėgstantiems žvelgti į pasaulį fotografo žvilgsniu. Visi norintys, galintys ir mokantys fotografuoti galės atnešti fotografijose įamžintas festivalio akimirkas, paskelbti jas naujienų portale diena.lt arba atsiųsti e. paštu nida@diena.lt ir gauti prizą. Visos per festivalį paskelbtos nuotraukos pretenduos į pagrindinį konkurso prizą – fotoaparatą, o laimėtoją išrinks portalo skaitytojai.


--------------------------------------------------------------------------------

Programa

Penktadienis

16–21 val – Diena.lt palapinėje – nuotraukų konkursas, akcija "Linkėjimai iš Nidos".

17 val. – Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro lauko estradoje – Vaikų šokių šventė "Sveika, vasara!". Dalyvauja: Neringos meno mokyklos, Juodkrantės Liudviko Rėzos jūrų kadetų mokyklos ir svečių šokių kolektyvai iš Klaipėdos rajono mokyklų.

17–20 val. – Diena.lt "Laimės valandos": žaidimai, prizai ir staigmenos.

18 val. – Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre "Agila" – Sauliaus Paukščio fotografijų parodos "Jūros žmonės" atidarymas.

20–24 val. – Nidos prieplaukoje – Vasaros sezono atidarymo šventės didysis koncertas. Gyvai grojančių grupių pasirodymas. Dalyvauja: "Pelenai", "Rondo", Merūnas, "Studija", "Tabasco", Milanno ir grupė, "Biplan", "Bix", "Bags Band", "Jonis", S.Povilaitis ir "Combo Band", Arina ir "Veto Bank", Neda ir "Blues Makers", K.Jablonskis.

Šeštadienis

12 val. – Nidos prieplaukoje koncertas, skirtas Vaikų gynimo dienai. L.Lapkauskaitės, J.Miliauskaitės vaikų kolektyvai dainuos su Lietuvos žvaigždėmis.

12–19 val. – Diena.lt palapinėje – nuotraukų konkursas, akcija "Linkėjimai iš Nidos".

12–16 val. – Diena.lt "Laimės valandos": žaidimai, prizai ir staigmenos.

13 val. – prie Neringos sporto mokyklos projekto "Atrask Kuršių neriją su Škoda" pristatymas visuomenei. Stacionarių orientavimosi trasų atidarymas.

14–16 val. – Neringos istorijos muziejuje edukacinė programa vaikams ir jaunimui "Kultūros paveldo mokykla". Čia sužinosite apie Kuršmarių burvalčių vėtrunges, jų paskirtį, vėtrungių meistras išmokys jas pasigaminti patiems.

16 val. – "Bardų skvere" Užupio respublikos ambasados atidarymo ceremonija. Bardų koncertas, skirtas V.Kernagiui atminti. Dalyvauja: K.Smoriginas, O.Ditkovskis, A.Kulikauskas, S.Bareikis, "Atika", "Antikvariniai Kašperovskio dantys", "Stipriai kitaip", "Atviras ratas", M.Ancevičius ir Ą.Paulauskas, I.Papečkytė, D.Razauskas, J.Rušinskytė su grupe, G.Storpirštis.

20–24 val. – Nidos prieplaukoje didysis Nidos festivalio koncertas "Benai, plaukiam į Nidą!". Dalyvauja: I.Starošaitė, Ž.Žvagulis, Milana, BM, "Patruliai", "el Fuego", "Junior", Stano, Eglė, "Pikaso", "Savaitgalis", B.Petrikytė, D.Montvydas, D.Butkutė, R.Cicinas, J.Miliauskaitė, S.Milinytė, Paulius, S.Donskovas, V.Šiškauskas, "69 Danguje", Sasha Son'g, Vudis, A.Pilypaitė, Deivis, Merūnas, "Studentės", R.Dambrauskas, Simona.

Sekmadienis

12 val. – prie Nidos prieplaukos Neringos meno kolektyvų koncertas "Kuršių kiemas". Dalyvauja liaudiškų šokių grupė "Kalnapušė", kaimiškos muzikos kapela "Joldija", folkloro ansambliai "Giedružė" ir "Aušrinė".

13 val. – Savivaldybės aikštėje vaikų rankdarbių mugė.

14 val. – Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre "Agila" vyks spaudos konferencija.

Gegužės 29–30 d. Nidoje vyks paplūdimio tinklinio, futbolo, petankės ir lauko teniso turnyrai.


Šiame straipsnyje: nidos festivalis

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių