Per Naujuosius metus Lietuvos įžymybės bus priverstos linksmintis?

Prieš metus Lietuvos šou verslo atstovų nereikėjo klausti, kaip jie sutiks Naujuosius metus. „Dirbsiu“, - toks buvo atsakymas. Tačiau sunkmečio nualintos naujojo dešimtmečio sutiktuvės bus kuklesnės.

Ne vienam pramogų pasaulio atstovui neliks nieko kita – tik švęsti.

Liko be darbo

Televizijoms padedant sukurtų projektų „žvaigždėms“ sunkmetis smogė itin smarkiai: nei Naujųjų sutikimas, nei pirmasis 2010-ųjų pusmetis jiems nežada nieko gero.

„Gyva idėja“ projekto vadovė ir žinoma dainininkė Donata Virbilaitė pripažino, kad dėl krizės ji  šiemet gruodžio 31- ąją. nekoncertuos.

„Dainavimas man visada yra šventė. O šiemet teks išmokti švęsti ir Naujuosius metus, nes jau seniai neturėjau tokios galimybės dėl koncertų, kurie būdavo užsakyti tą dieną. Apskritai šios šventės nesureikšminu, bet man labai svarbu būti gerų žmonių būryje“, - kalbėjo dainininkė.

D.Virbilaitė prisipažino, kad  Naujuosius sutiks Japonijoje. „O ne, tik nesupraskite klaidingai – tokia yra vakarėlio, kuriame dalyvausiu tema“, - juokavo D.Virbilaitė.

„Gaminsime tikrą „sushi“, žaisime įvairius žaidimus ir mėgausimės kitokiais Rytų šalių gardumynais“, - pasakojo ji.

Mergina svarstė, jog kada nors Naujuosius norėtų sutikti Australijoje, nes jai labai įdomu, kaip tos šalies žmonės pasitinka ateinančius metus.

Kita portalo kalbinta televizinio projekto žvaigždė - dainininkas Haroldas Šklėrius taip pat per Naujuosius nekoncertuos.

„Negavau jokių pasiūlymų, todėl džiaugsiuosi galimybe pabūti su artimais draugais. Kur konkrečiai švęsime, bus aišku tik paskutinę minutę“, - kalbėjo jis.

Atlikėjas pripažino, kad turi svajonę kada nors Naujuosius sutikti Havajuose, paplūdimio vakarėlyje su daugybe skanių kokteilių.

Nauji iššūkiai

Vis dėlto madingos ir profesionalios muzikos grupės ir atlikėjai Naujųjų šventinį vakarą darbo neišvengs. Bene įdomiausio ir netikėčiausio pasiūlymo šiais metais sulaukė dainininkė Rūta Ščiogolovaitė. Ji gruodžio 31–ąją švęs Italijoje. Po sėkmingo pasirodymo Kalėdiniame koncerte Romos bazilikoje, atlikėja buvo pakviesta į Paestum mieste vyksiantį Naujametinį koncertą, kuris bus transliuojamas nacionalinio televizijos kanalo „TV Rai Uno“ eteryje.

„Be galo laukiu šito koncerto. Ir apskritai, turiu pripažinti, kad tai pirmas kartas per dešimt metų, kai tokią naktį koncertuosiu ne Lietuvoje. Tai, žinoma, savotiškas išbandymas ir didelis lūkestis“, - kalbėjo R.Ščiogolovaitė.

Atlikėja tikino, kad Naujųjų šventės ji nesureikšmina. Jai tai yra tiesiog eilinė darbo diena.

„Man labai smagu, kai kiti žmonės linksminasi. Ne paslaptis, kad mums, dainininkams, dažnai tenka dirbti įvairių švenčių metu, kai kiti tuo tarpu gali atsipalaiduoti. Bet manęs tai nevargina, matyt, per daug jau pripratau prie tokio gyvenimo būdo“, - sakė dainininkė.

Nėra šventės be darbo

Operos solistas Merūnas Vitulskis portalui pasakojo, kad Naujuosius šiais metais sutiks Kretingoje.

„Nelabai kreipiu daug dėmesio, ar koncertas šventinę dieną, ar paprastą. Tai yra mano darbas – linksminti žmones. Todėl kitaip Naujųjų vakaro ir neįsivaizduoju. Tai, mano manymu, yra ir darbas, ir malonumas“, - tikino atlikėjas.

Jis prisipažino, jog niekada  nebuvo susimąstęs, kokia galėtų būti gruodžio 31 – oji, jeigu nereikėtų dainuoti. „Tai yra mano gyvenimo būdas, todėl, vargu, ar norėčiau ką nors daryti kitaip, nei tai darau dabar.

Panašios nuomonės yra ir „Yva“ grupės vokalistė Natalija Zvonkė.

„Dar būdama penkiolikos per Naujuosius pradėjau koncertuoti. Iki tol juos švęsdavau su tėvais, dažniausiai prie televizoriaus. O jeigu dabar reikėtų nekoncertuoti tą dieną, tikrai nežinočiau ką daryti, kaip čia reikėtų ją paminėti“, - pasakojo dainininkė.

Ji teigė, kad šiemet Naujųjų vakarą praleis Šiauliuose, nes koncertuos naktiniame klube.

„Tiesą sakant, šitokį pasiūlymą gavome tik prieš mėnesį, bet nujaučiau, kad tokią dieną be darbo neliksime. Svarbu tik vienas dalykas, kad mano artimiausi draugai tą dieną būtų koncerte. Žinoma, dažniausiai taip ir nutinka“, - atviravo N.Zvonkė.

Per Naujuosius neatostogaus ir Justė Arlauskaitė, geriau žinoma Jazzu vardu. Naujųjų metų naktį ji kartu su „Silence family“ dainuos Vilniaus „Gavity“ klube.

„Niekada nesakiau ir nesakysiu, kad dirbti tokią dieną yra vargas. Nesąmonė. Asmeniškai man tai yra tikras malonumas, nes ne tik galiu pripildyti žmones gerų emocijų -  jų gaunu ir pati. Man kiekvienas koncertas yra kaip šventė, ir kuo jų daugiau, tuo smagiau“, - linksmai nusiteikusi kalbėjo dainininkė.

Draugų šventė

Darbingas gruodžio 31–osios vakaras laukia ir aktoriaus, projekto „Šok su manimi“ trečiosios vietos laimėtojo Gyčio Ivanausko.
 
„Šiais metais „La Boheme“ vyninėje bus rengiamas madų šou, o aš esu atsakingas už režisūrinę jo dalį, todėl teks nemažai paplušėti. Nors, tiesą pasakius, dar dabar negaliu atsigauti po projekto“, - kalbėjo aktorius.

Režisierius tikino, kad dirbti per Naujuosius yra smagu, o ypač kai į renginį susirenka artimiausi bičiuliai. To, žinoma, jis tikisi ir šiemet.

„Tiesą sakant tikiu pasakymu, kad kaip sutiksi Naujuosius, tokie jie ir bus. Pamenu, kažkuriais metais likus dešimčiai minučių iki dvyliktos valandos sugalvojome, kad reikėtų nubėgti prie eglutės Katedros aikštėje. Visą kelią labai skubėjome ir nespėjome. Tai, tenka pripažinti, tokie buvo ir ateinantys metai – visur bėgte“, - juokėsi G.Ivanauskas.

Jis teigė, kad niekada nėra susimąstęs apie tobulą Naujųjų metų vakarą – vis tiek taip niekada nebūna. O geriausia šventė, jo manymu, yra neplanuota, tada viskas gaunasi labai smagiai ir šauniai.

Su geriausiais draugais Naujuosius visada švenčia ir Nijolė Pareigytė. Ji teigė, jog netgi po koncerto tą vakarą susitinka su jais ir šėlsta iki ryto.

„Retai kada taip būna, kad per Naujuosius su grupe nekoncertuotume. Tik va šiais metais dar laukiame atsakymo. Iš tikrųjų Naujieji man yra draugų šventė, todėl dažniausiai patys artimiausi stengiasi būti ten, kur dainuojame. O po renginio visi smagiai pasitinkame Naujus metus“, - kalbėjo N.Pareigytė.

Dainininkė tikino, kad turi svajonę kada nors tokią šventę atšvęsti kur nors Graikijoje ar Ispanijoje, svarbu, kad būtų  šilta.


Šiame straipsnyje: 2010

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių