Naujo BTV pokalbių šou koziris – trys žinomos Lietuvos moterys

Premjera, kuri užkariaus žmonių širdis. Nuostabi juoko ir ašarų puota. Taip Baltijos televizija pristato vasarį prasidėsiantį pokalbių šou „Pasitarkime“.

Jo kūrėjai neslepia nerimo – juk pokalbių laidos imtis bijo dauguma, ir sėkmę čia lemia vedėjo charizma. Matyt, todėl „Pasitarkime“ vedėjų bus net trys žinomos Lietuvos moterys: humoro laidų pažiba Violeta Mičiulienė, aktorė ir buvusi politikė Asta Baukutė bei teisininkė, buvusi laidos „Teismas“ vedėja Nijolė Vaitavičienė. Moterys su pašnekovais diskutuos įvairiomis temomis, stengsis išnarplioti jų gyvenimo rebusus, ieškoti išeities ir vilties.
Kiekvieną problemą galima išspręsti. Kiekvieną sunkumą galima įveikti, kiekviena bėda galima pasidalyti. Toks naujosios laidos „Pasitarkime“ tikslas.
Skirtingų laidos vedėjų skirtingas ir bendravimo būdas. A.Baukutės stiprioji pusė – jausmingumas, jai puikiai tiks gelbėti meilės audrose nukentėjusius pašnekovus. N.Vaitavičienė ramesnė, emocijoms pasiduoda sunkiau ir herojams siūlys teisinius patarimus. O V.Mičiulienė stengsis rasti nors po kruopą džiaugsmo net ir pačiose liūdniausiose situacijose. Su ja apie naująjį projektą kalbėjo „TV diena“.

– Kokiais klausimais su jumis bus galima pasitarti laidoje?
– Taršysime visas problemas nuo... iki, kalbėsime apie tai, ką gali girdėti vaikai ir močiutės, o jiems nuo to neraus ausys ar skruostai. Temos įvairiausios: ir skaudžios, ir smagios, taip pat tokie amžini bendražmogiški dalykai, kaip meilė, pavydas, vienatvė, nesėkmė ir kt. Beje, laidos pavadinimas „Pasitarkime“, o ne „Išspręskime“, taigi, pasitelkusios visą savo kompetenciją, visą savo gyvenimišką patirtį, stengsimės žmogui patarti, rasti išeitį. Aišku, jei problema tokia, kad katė nevalgo daktariškos dešros, teks nuleisti rankas.
– O svajonių vyrą padėsite rasti?
– O tai ne! Jei kam nors reikia svajonių vyro, surasime tokį net ir Lietuvoje. Aišku, kiek čia jų yra – ne fontanas. Kitas klausimas, ar apskritai reikia to svajonių vyro. Gal įrodysime priešingai, jei matysime, kad ieškančiai moteriškei savų problemų išspręsti joks vyras nepadės.
– Kaip apibūdintumėte tą svajonių vyrą?
– Galėčiau papriešgyniauti – jei imi nežiūrėdama, tai ir gauni katę maiše. Deja, yra nemažai tokių bet ką ėmusių moterų. O svajonių vyras yra labai paprastas – kad teiktų tau ir tavo vaikams ramybę ir saugų rytojų. Grožis, akių spalva, kūno proporcijos taip nereikšminga. Vyras turi išlaikyti pirmapradį statusą – vyriškumą, ir leisti moteriai jaustis moterimi.
– Esate pasijutusi nejaukiai užduodama klausimą ar pajuokavusi?
– Aš žinau auksinę taisyklę: geriau gailėtis, kad per balių nepasakei anekdoto, nei visą gyvenimą gailėtis, kad jį pasakei. Visada laikausi šios taisyklės ir man dėl ko nors gailėtis, graužtis neteko. Būta situacijų, kai, rodos, nepasakiau nieko bloga, bet žmogus mano kitaip. Tik savo sąžinę nuraminu, kad šiuo atveju tai priklauso nuo paties žmogaus reakcijos.
– Nebūtų nepatogu kalbėti apie seksą su kunigu?
– Mano gyvenime net nekiltų tokių klausimų. Net atrodo iš tos pačios serijos kaip „Kuo ufonautai kvėpuoja?“ Jei tai būtų asmeninis mano draugų vakarėlis ir juokautume tokiomis temomis, tai ir būtų tik juokavimas. Net nekalbėčiau apie tai, ko niekaip negali būti ir neturėtų būti, nes pagal mano vertybių skalę tai neleistina.
– Ar juokas jums padeda išspręsti problemas?
– Žinoma, ir tiktai. Man juokas gyvenime yra labai daug padėjęs. Aišku, jei kartais ką nors ne vietoje ir ne laiku pasakai, pamatai prastą žmogaus reakciją, uždarai dureles ir bandai kitaip. Bet man pačiai padeda ne dėl to, kad einu visur kaip durnelė ir juokauju, bet padeda išspręsti savo pačios problemas. Toks yra mano požiūris – su šypsena visada slysta.NAUJAUSI KOMENTARAI

žiūrovas

žiūrovas portretas
baukutė gadina ir laidą ir vaizdą .

laima

laima portretas
dieve dieve ir kiek ir apie ka dar galima kalbetis kokios temos dar negvildento ,daugiavaikes seimos ,palikti vaikai as tai neisivaizduoju .Neidomu apie gamta ,geriau lai vaikams rodo o ne tokius sudus susede pliurpia ir dar kas baukute dieve kaip neidomu

nesvarbu

nesvarbu portretas
Violeta iš didžiosios raidės, jinai visur pritinka ja visada žiūriu , nes ir kaip moteris labai simpatiška ir miela.
VISI KOMENTARAI 5

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių