„Morbid Angel“ ruošiasi išjudinti lietuvišką žiemą

„Morbid Angel“ ruošiasi išjudinti lietuvišką žiemą (video) Vos tik Lietuvą aplankys kalendorinė žiema, sunkiosios muzikos klausytojus žada išjudinti net keturios gigantiško metalinio turo grupės – „Kreator“, „Morbid Angel“, „Nile“ ir „Fueled By Fire“.

Interneto forumuose ir socialiniuose tinkluose pasklidę komentarai rodo, kad didelė dalis publikos gruodžio 5 dienos ypatingai laukia dėl amerikiečių death metalo atlikėjų „Morbid Angel“.

Grupė susiformavo 1984-aisiais Floridoje, o jau po poros metų rankose laikė debiutinį albumą. Visgi nė vienas iš narių nebuvo patenkintas galutiniu rezultatu, tad padėję į šalį pirmuosius įrašus, su nauja jėga kibo į darbus.

Prireikė trijų metų, kol „Morbid Angel“ muzikinių prekių lentynoms pateikė diską, kuriuo didžiuojasi – „Altars of Madness“. Pastarasis iškart susilaukė teigiamo įvertinimo. Britų žurnalas „Terrorizer“ geriausių death metalo albumų keturiasdešimtuke albumui skyrė pirmąją vietą, o leidinys „Close Up“ tuomet džiaugėsi, kad grupė atpučia naujus death metalo vėjus.

„Morbid Angel“ pirmieji kūriniai stipriai persmelkti satanizmo, okultizmo ir antikrikščioniškų pasisakymų. Kiek vėliau grupė susidomėjo senovės Mesopotamijos religija ir kūryboje leido susipažinti su šumerų dievais.

Visgi ankstesnės temos nebuvo pamirštos ir vis dar išlenda net naujausiuose albumuose. Įdomus faktas, kad visi albumai leidžiami abėcėlės tvarka. Jei pirmasis gavo „Altars of Madness“ pavadinimą, o antrasis „Blessed Are the Sick“, tai trečiasis – „Covenant“. Gitaristas Trey Azagthoth tikina, kad pirmieji du diskai tokius vardus gavo atsitiktinai, o pastebėjus sutapimą, vėlesnė seka buvo daroma apgalvotai.

Per 28 metus išleidusi galybę hitų, albumų, vaizdo klipų bei surengusi šimtus koncertų, grupė „Morbid Angel“ šiandien išgyvena aukso amžių. Praeitais metais išleistas albumas „Illud Divinum Insanus“ pralenkė savo pirmtakus daugelio šalių sunkiosios muzikos topuose, o visa tai vainikuoja grandiozinis koncertinis turas.

Gruodžio 5 dieną kartu su „Kreator“, „Nile“ ir „Fueled By Fire“ Vilniuje, „Forum Palace“ scenoje „Morbid Angel“ žada surengti nepamirštamą pasirodymą. Bilietus į renginį galima įsigyti jau dabar „Bilietai LT“ kasose ir internete http://bilietai.lt.


Šiame straipsnyje: Morbid AngelKreator

NAUJAUSI KOMENTARAI

PRIE ANO GRETINASI DP USPVYKTOR SU OKULTIZMO KNYGA

PRIE ANO GRETINASI DP USPVYKTOR SU OKULTIZMO KNYGA portretas
RAGANIŲ(Ų) ŽINIAI 2013-02-14 16:14 IP: 188.69.225.207 LIETUVOJE JAU YRA NAMAI VELNIUI. PASTEBĖJĘ RAŠO: Ištraukos iš knygos „ Aklas aklųjų vadovas " „Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais. Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams. Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti… Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio… O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonė
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių