M.Levickis dovanoja šventinių koncertų turą Lietuvos publikai

Daugiau nei trisdešimties tarptautinių akordeono konkursų laureatas, Londono Karališkosios muzikos akademijos studentas, Karalienės Mortos premijos laureatas, grojantis su žymiausiais Britanijos orkestrais ir muzikos magija koncertų sales užpildantis nuo gimtųjų Šiaulių iki San Francisko, Martynas Levickis didžiausių metų švenčių proga dovanoja koncertinį turą Lietuvos publikai.

Nei televizijos žiūrovams, nei melomanams Martyno Levickio pristatinėti jau nebereikia: 21-erių šiaulietis groti pradėjo būdamas vos trejų, 2010-aisiais profesionalų įvertinimus pelnė laimėdamas Pasaulio klavišinio akordeono konkursą, o žiūrovų – nuskindamas televizijos projekto „Lietuvos talentai“ laurus.

Šiandien Martyno koncertai sulaukia tokio populiarumo, kad publika stovėdama prašo dar kelių bisų, o organizatoriai priversti skelbti papildomus koncertus. Nenuostabu: kiekviename koncerte Martynas visą save atiduoda publikai, kad padovanotų įspūdingą ir nepamirštamą muzikos šventę.

Martyno tikslas – parodyti Lietuvos publikai itin plačias akordeono galimybes. Būtent todėl jo koncertuose skamba tiek klasikiniai, tiek modernūs kūriniai, sukurti tokių kompozitorių kaip: J. S. Bach, D. Scarlatti, A. Nordheim, S. Berinsky, E. Podgaits, A. Piazzolla, G. Hermosa, kurie dar nepaliko nei vieno abejingo.

Siekdamas supažindinti visuomenę su akordeono galimybėmis, Martynas įkūrė ir edukacinį meno centrą accoAkademija. „Sieksime lavinti klausytojus ne tik pateikdami jiems aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančią muziką, bet ir užmegzdami ryšį tarp atlikėjo ir klausytojo bei padėdami jauniems talentams žengti į didžiąją sceną.“– pasakoja Martynas.

Jo teigimu, kokybiškos muzikos poreikis Lietuvoje didžiulis, tai įrodo ir sausakimšos koncertų salės, ir itin greitai tirpstantys bilietai į koncertus.

Martynas kartu su accoAkademija šventiniu laikotarpiu Lietuvos publikai dovanoja net septynis įspūdingus koncertus didžiuosiuose Lietuvos miestuose. „Šiuo metu daugiau laiko praleidžiu Londone, tačiau per didžiąsias metų šventes noriu muzikos kalba prabilti būtent Lietuvos publikai ir padovanoti bent žiupsnelį šviesos kiekvienam, atėjusiam į mano koncertus.“– sako akordeono virtuozas.

Norėdamas padovanoti mažytį Kalėdų stebuklą ne tik tiems, kurie apsilankys koncertuose, bet ir tiems, kurie labiausiai laukia Kalėdų stebuklų, Martynas Levickis drauge su accoAkademija prisijungia prie Išsipildymo akcijos po litą nuo kiekvieno parduoto bilieto skirdami vaikų namuose augantiems mažyliams.

„Vaikų namuose auga daugybė smalsių, linksmų, talentingų vaikų. Jie labai skirtingi, tačiau visi be išimties labai labai laukia Kalėdų,− šypsosi Martynas.− Norime prisidėti prie to, kad jų Kalėdos būtų iš tiesų stebuklingos ir tikiuosi, kad šią idėją palaikys visi apsilankantieji mano koncertuose.“

Koncertai vyks:
Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje, gruodžio 21 d. (trečiadienį) 19 val.
Panevėžio muzikiniame teatre, gruodžio 22 d. (ketvirtadienį) 18 val.
Klaipėdos universiteto koncertų salėje, gruodžio 23 d. (penktadienį) 18 val.
Šiaulių dramos teatre, gruodžio 27 d. (antradienį) 18 val.
Alytaus miesto teatre, gruodžio 28 d. (trečiadienį) 18 val.
Telšių Žemaitės dramos teatre, gruodžio 29 d. (ketvirtadienį) 18 val.
Kauno kultūros centre „Tautos namai“, gruodžio 30 d. (penktadienį) 18 val.

Bilietus platina Bilietupasaulis.lt ir BILIETAI LT.


Šiame straipsnyje: Martynas Levickis

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių