Meryl Streep Berlyne atsiėmė „Aukso lokį“ už viso gyvenimo pasiekimus

Dviejų „Oskarų“ laureatė Meryl Streep (Meril Strip) savo sėkmę šį kino apdovanojimų sezoną pratęsė antradienį atsiimdama Berlyno kino festivalio „Aukso lokį“ už viso gyvenimo pasiekimus ir prisipažino, kad gali būti pervertinama.

Prieš iškilmingą jos naujojo filmo apie Margaret Thatcher (Margaret Tečer) „Geležinė ledi“ (The Iron Lady) peržiūrą M.Streep, kuriai už šį darbą prognozuojamas trečias „Oskaras“, žurnalistams sakė jaučianti, kad jos kolegų vaidybos lygis pastaraisiais metais smarkiai pakilo.

Paklausta, ar visas tas triukšmas dėl jos - moters, dažnai pavadinamos geriausia pasaulio aktore, - negalėtų būti kiek perdėtas, 62 metų M.Streep atsakė: „Taip. Žinoma. Žinoma“.

„Tikrai manau, kad bendras vaidybos lygis ... Visi kalba apie Holivudo “aukso amžių„, bet aš tikrai manau, kad dabar vaidyba yra aukštesnio lygio, stipresnė, drąsesnė, nuotykingesnė, (stipriai) pajausta ir aštresnė“, - sakė ji.

Paklausta, kieno darbas galėtų prilygti geriausiems jos pačios vaidmenims, ji pajuokavo: „O, jų yra tik 180“.

„Šiemet buvo tiek daug nuostabių pasirodymų, ypač - moterų, (o) daugelis jų nė nebuvo nominuoti, pavyzdžiui, mūsų kolegės Olivios Colman (Olivijos Koulman vaidmuo) filme pavadinimu “Tiranozauras„ (Tyrannosaur), kuris absoliučiai užima kvapą, o ji už jį nebuvo pripažinta“, - sakė M.Streep.

 

„Geležinėje ledi“ O.Colman vaidino M.Thatcher dukterį Carol (Kerol).

Prieš apdovanojimų įteikimą M.Streep surengė linksmą spaudos konferenciją, kurioje priėmė Šv.Valentino dienos proga vieno austrų žurnalisto įteiktą baltų rožių puokštę ir už ją atsidėkojo pakštelėjimu į skruostą.

Tuo tarpu vienas rusų žurnalistas įteikė jai ranka išpieštą matriošką, vaizduojančią tris garsius jos vaidmenis, tarp jų - iš filmų „Ir velnias dėvi “Prada„ (The Devil Wears Prada) ir “Geležinė ledi".

„Man labai patinka, kad jie truputį pamažino mano nosį“, - pajuokavo aktorė.

M.Streep, kuri sekmadienį už buvusios britų ministrės pirmininkės vaidmenį atsiėmė britų kino apdovanojimą BAFTA, taip pat sakė, kad bando neįsitraukti į spėliones dėl trečio „Oskaro“.

„Labai keista būti padėtyje, kai žmonės tau sako: “O, manau, kad kažką laimėsi, o, nemanau, kad šiemet turi šansą„. Staiga pasijauti taip, lyg būtum sporto renginyje ir nesi tam pasirašęs“, - prisipažino ji.

Paklausta apie savo sėkmės kainą, M.Streep pripažino, kad sėkmė apribojo jos judėjimo laisvę: „Berlyne yra penki šiuolaikinio meno muziejai. Man labai patiktų nueiti į kokį šiuolaikinio meno muziejų. (Bet) aš neisiu. Tai sunku, žinot, nes galiu žiūrėti į ką nors, o penki žmonės (tuo pačiu metu) stovi priešais ir žiūri į mane. Aš nesiskundžiu, tai labai gerai, bet labai pasiilgstu meno“.

M.Streep, kuri suvaidino daugiau kaip 40-yje filmų, 1982 metais gavo geriausios aktorės „Oskarą“ už „Sofijos pasirinkimą“ (Sophie's Choice), o 1979 metais - geriausios antrojo plano aktorės „Oskarą“ už „Kramer prieš Kramerį“ (Kramer vs Kramer).

Šiemetiniame Berlyno kino festivalyje rodoma geriausių M.Streep filmų retrospektyva.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Gerbėja

Gerbėja portretas
Mano mylimiausia aktorė. Pamilau ją, kai dar nežinojau, kad ji tokia garsi. Tai šiltas žmogus, protinga graži moteris su puikiu jumoro jausmu. "Medisono grafystės tiltai" - nuostabus filmas. Mūsų televizija galėtų daugiau jos filmų parodyti, dabar yra tam puiki proga - aktorė minima visame pasaulyje....
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių