L.Stankūnaitė: su juo jaučiausi kaip ant sparnų

Pedofilijos skandalo herojė Laimutė Stankūnaitė teigia, jog po skyrybų su Drąsiumi Kedžiu buvo sutikusi savo tikrąją meilę. Nors apie jį ji kalba būtuoju laiku, moteris sako su juo tebebendraujanti ir negalinti jo pamiršti.

Pasak L.Stankūnaitės, šį vyrą ji sutiko praėjus vos pusmečiui po to, kai D.Kedys ją išvijo iš savo tėvų namų. „Gera su juo, tu jautiesi saugi...Po šiai dienai bendraujame, jis mane palaiko. Pabendravusi su juo, jaučiausi kaip ant sparnų“, - LNK televizijos laidoje „Nuo...Iki...“ atviravo L.Stankūnaitė.

Jos teigimu, šį žmogų ji labai mylėjusi, jai su juo nereikėdavo nei pramogų, nei kažkokių kelionių. Užtekdavo tik bendravimo. „Ramybė viską nupirkdavo“, - aiškino buvusi D.Kedžio sugyventinė, pabrėždama, kad tas vyras ją palepindavo, tai kokią dovanėlę nupirkdavo, tai pinigų duodavo „ant ledų ir pėdkelnių“.

L.Stankūnaitė sako dovanų sulaukdavusi ir iš vienintelio pedofilijos bylos įtariamojo Andriaus Ūso. Jis jai yra padovanojęs kelias knygas, įteikęs gėlių puokštę. „Nuo 2006 m. A.Ūsas mane atstovavo teismo procesuose. Po kelių nuvažiavimų į teismus, pajutau, kad žmogus man simpatizuoja“, - pasakojo moteris.

Tačiau tos simpatijos nejutusi ji, todėl A.Ūsas nesulaukęs atsako į savo jausmus, po kiek laiko sutiko kitą moterį, ją įsimylėjo ir vedė. „Tarp mūsų nebuvo jokių asmeninių santykių, nebuvo nei bučiavimosi, nei lovos santykių“, - laidos kūrėjams aiškino buvusi D.Kedžio draugė.

L.Stankūnaitės teigimu, nors ji yra sveikas žmogus ir jai kaip visiems „norisi“, tačiau ji nėra išprotėjusi, kad prasidėtų su ją saugančiais Kriminalinės policijos biuro pareigūnais, ar tuo labiau būtų nuo jų pastojusi, kaip buvo pasklidę gandai.

Buvusi D.Kedžio sugyventinė teigia, kad dabar visos jos mintys ne apie vyrus, o apie ateitį su dukra. Ji sako yra baigusį aukštąjį mokslą, turi kirpėjos profesiją, turi patirties socialinio aptarnavimo srityje, todėl galės išlaikyti ir save, ir dukrą. Bet ne čia, ne Lietuvoje, kažkur užsienyje.

Anot jos, apie tai kas vyksta, ji per susitikimus su dukra bando nekalbėti, nes pokalbiui pakrypus šia linkme, mergaitė dažnai pravirksta. Ji tikisi, kad su dukra apie šių dienų įvykius galės laisvai kalbėti po kokių dešimties metų, o kol kas tik bando paaiškinti patį faktą, kodėl ji turi gyventi su teta Neringa Venckiene. „Kuo greičiau tai baigsis, tuo mažesnė dėmė bus jos gyvenime“, - sakė L.Stankūnaitė.

Pasak buvusios D.Kedžio sugyventinės, kas vyksta Venckų ir Kedžių namuose dukra jai mažai pasakoja. „Papasakoja, kad „multikus“ žiūrėjo, su močiute sėdėjo. Daugiau nieko“, - kalbėjo ji. L.Stankūnaitė apgailestavo, kad mergaitė neleidžiama į darželį ir vienintelis jos žaidimų draugas yra tik N.Venckienės sūnus.

Ji taip pat prisiminė susitikimą su savo sesers Violetos Naruševičienės dukra. L.Stankūnaitė sako, kad mergaitė yra labai stipri, iš jos tvirtumo gali pasimokyti net suaugę žmonės. Mergaitei kalbėti apie mamą yra iki šiol sunku, tačiau ji laikosi puikiai – yra atsigavusi po netekties ir Vokietijoje susirado nemažai draugių. „Aš žaviuosi ja“, - teigė mergaitės teta.

L.Stankūnaitė mano, kad jos sesuo žuvo tik dėl to, kad ji daug žinojo, kad ir tą faktą, jog būdama 17-ametė ji pasidarė abortą, nes nei D.Kedys, nei jo šeima to vaiko nenorėjo. Esą darytis aborto ją nuvežė sesuo, tačiau su gydytoju viską buvo suderinusi N.Venckienė.

„Mano klaida, mano užsispyrimas... Mano didelė klaida, kad aš neklausiau tėvų, bet aš negaliu gręžiotis atgal, aš norėjau gražios šeimos ir vaiko, mergaitės arba berniuko. Argi tai nusikaltimas?“, - klausė prieš svarbius teismo posėdžius vis dažniau televizijos ekrane pasirodanti L.Stankūnaitė.        


Šiame straipsnyje: KedysStankūnaitė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių