Linksmybių savaitgalis uostamiesčio klubuose

Penktadienį uostamiesčio klube „Dr. Who“ hipnotizuojantį seansą surengs „Fusedmarc“ ir optimizmo vitaminus dalys DJ Driule XL, o šeštadienį klube „105 NDS“ 18-ąjį gimtadienį švęs grupė SEL.

“Fusedmarc” - viskas gyvai

Vieno įdomiausių šių dienų muzikinių reiškinių Baltijos šalyse „Fusedmarc“ audiovizualinis projektas publikai žada neeilinio skambesio ir reginių gūsį. Uostamiesčio sceną šturmuos įstabaus balso savininkė Viktorija Ivanovskaja-Cilia, bosinės ir elektrinės gitaros virtuozas, muzikos bei tekstų autorius Denisas Zujevas-Nurasho, o vizualizacijų „vėliavomis“ mojuos Stasys Žakas-Syrtha. „Fusedmarc“ projektą mušamaisiais bei gitara papildys ir du kviestiniai muzikantai. Renginių ciklo „Dr. Who Gyvai“ gerbėjai galės ne tik pasinerti į meditacinio pobūdžio garsų jūrą, bet ir pasigardžiuoti gana energingu skambesiu.

“Fusedmarc” kuria neįprastą, savitą koloritą turintį reginį scenoje, naudodami ir akustinius, ir elektroninius instrumentus. Koncerte „čia ir dabar“ gimsta sintetinės kilmės garsai, kurie gyvai ir spontaniškai įsilieja į iš anksto numatytos kompozicijos kontekstą. Atliekamiems kūriniams emocinį foną nubrėžia videoinstaliacijos, kurios taip pat laisvai plėtojamos.

Prieš penkerius metus susibūrusi “Fusedmarc” grupė tapo bene geidžiamiausia Lietuvos nepriklausomų muzikos festivalių viešnia. Ji jau spėjo pristatyti savo muziką ir Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos bei Graikijos publikai.

Originalaus skambesio šalininkai Lietuvos pajūryje „Fusedmarc“ koncertais nelepinami. Tai bus trečiasis jų pasirodymas uostamiestyje. Grupės gerbėjams ir tiems, kurie planuoja pirmąją pažintį su „Fusedmarc“, klubas „Dr. Who“ (Naujojo Sodo g. 1) rytoj duris atvers neįprastai anksti - jau 21 val., o koncerto pradžia - 22 val. Bilietai - po 20 litų, su klubo lojalumo kortele - 10 litų.

Karaliaus DJ Driule XL

Tą pačią naktį iš “Fusedmarc” estafetę perims ir iki paryčių klube „Dr.Who“ karaliaus DJ Driule XL, kuriam šampano negailėjo elitinių linksmybių liūtai Paris Hilton ir P.Diddy.

„Dr. Who“ lubas jau seniai kilnojantis klubo rezidentas pakvies į savo vardinį vakarėlį „DJ Driule XL Special“ bei apibendrins savo turų po Europą patirtį. DJ Driule XL - vienas iš kelių Lietuvos didžėjų, kuris ypač dažnai groja užsienyje. Jo plokštelės jau šokdino tūkstančius žmonių Prancūzijoje, Monake, Italijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje bei kitose Vakarų Europos šalyse, jo turai neaplenkė ir Rusijos, Ukrainos.

DJ Driule XL talentas ir savita elektroninės muzikos samprata jam atvėrė duris į kultines „Amnesia”, „Pacha” erdves, didžiausią pasaulio klubą „Privilege” naktinio gyvenimo sostinėje Ibizoje. Didžėjus yra grojęs brangiausiame slidinėjimo kurorte Courchevele, Kanų ir San Tropezo klubuose bei auksiniuose paplūdimiuose. „Per septynerius Driule XL didžėjaus karjeros metus būta apie 500 pasirodymų karščiausiuose naktinėtojų „taškuose“, tad apvalų skaičių pats metas pažymėti su trenksmu“, - tvirtino „Dr. Who“ komanda.

Vietoje torto su žvakutėmis DJ Driule XL atsineš seksualumu pagardintos elektroninės muzikos, kurią tikri klubinės kultūros gerbėjai visuomet vartoja pasimėgaudami. Vakarėlio pradžia - 24 val. Bilietai - po 15 litų, su klubo kortele „Gold“ - 10 litų.

SEL gimtadienio vakarėlis

18-ąjį gimtadienį šiemet švenčianti grupė SEL šeštadienį koncertuos uostamiesčio naktiniame klube „105 NDS“.

Pasirodymai Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje SEL grupei - savotiška treniruotė prieš lapkričio 20-ąją „Forum Palace“ centre rengiamą įspūdingą šviesų ir garso šou. Jo metu SEL pristatys ir kitąmet vasarį pasirodysiančio naujo albumo dainas. „Be to, grosime ir daug senų kūrinių. Svarbiausia, kad per šį koncertą žiūrovams pademonstruosime naują mūsų pasirodymų koncepciją, kuri turėtų nustebinti ne tik ištikimiausius gerbėjus, bet ir atsitiktinius žiūrovus. Beveik neabejoju, kad tokia garso kokybe nepasižymėjo nė vienas lietuviškos grupės koncertas, koks bus šis“, - tvirtino grupės lyderis Egidijus Dragūnas. Anot jo, specialiai šiam koncertui iš užsienio bus atgabenta kelios tonos JAV pagamintos ir ypatinga garso kokybe pasižyminčios „Meyer sound“ technikos ir specialūs ekranai vaizdo instaliacijoms, lazeriai, apšvietimo aparatūra. Pasak atlikėjo, jam per koncertą talkins net 40 žmonių personalas. Vien koncerto įgarsinimas, vizualinis apipavidalinimas ir apšvietimas kainuos per 70 tūkst. litų.

Akivaizdu, kad 2009-ieji SEL grupei - ypatingi. Bene garsiausia visų laikų Lietuvos šokių muzikos grupė šiemet koncertavo itin aktyviai, SEL pasirodymus pamatė per 60 tūkst. žmonių. Festivalyje „Be2gether“ SEL buvo priimta kur kas šilčiau nei garsios užsienio žvaigždės.

Bilietai į SEL pasirodymą klube „105 NDS“ (Taikos pr. 105) - po 40 Lt. Koncerto pradžia - 24 val., jis užtruks maždaug pusantros valandos, o klubas dirba nuo 22 iki 6 val. ryto.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių