„Lietuvos balse“ – V.Tarasovienės ašaros ir palaužtas E.Sipavičius

Sekmadienį 19.30 per LNK prasideda antrasis „Lietuvos balso“ etapas. Pasibaigus „Aklosioms perklausoms“ Vilniuje, Panevėžio „Cido“ arenoje vyko „Muzikinės dvikovos“, kuriose mokytojai turėjo nuspręsti, kas keliaus į grandiozinius tiesioginius šou, kuriuose geriausi projekto dalyviai dainuos su Lietuvos ir užsienio žvaigždėmis bei varžysis dėl pagrindinio prizo – kontrakto su „Universal Music“.

Vietų į tiesioginius šou perpus mažiau nei projekto dalyvių, tad mokytojų laukė išties skausmingas pasirinkimas, su kuriais dalyviais jie tęs kovą dėl geriausio balso titulo.

Varžosi dėl ypatingo prizo

Antrajame „Lietuvos balso“ etape iš viso dalyvavo 56 atlikėjai: po 14 laidos mokytojų – Merūno Vitulskio, Ericos ir Jurgio Didžiulių, Violetos Tarasovienės ir Egidijaus Sipavičiaus – mokinių. Specialiai pastatytame muzikiniame ringe du vieno mokytojo paruošti dainininkai atliko tą pačią dainą su gyva muzikantų grupe. Iš karto po pasirodymo pats mokytojas turėjo nuspręsti, kuriam lemta toliau rungtis dėl geriausio šalies balso titulo ir sutarties su didžiausia leidybos kompanija pasaulyje „Universal Music“, o kuris nedelsiant palieka projektą. Po „Muzikinių dvikovų“ projekte liko tik 28 geriausi dainininkai.

Netilpo visi norintieji

Tiek prieš pasirodymus, tiek iškart po jų netrūko dalyvių emocijų. Vieni tikino, kad čia pats svarbiausias jų gyvenime pasirodymas, kiti juokavo, jog prieš lipdami į sceną jie būtinai segsis sauskelnes. Į Panevėžio „Cido“ areną pažiūrėti „Muzikinių dvikovų“ ir vasario 14, ir vasario 15 susirinko sausakimša salė žmonių. Ne visi norintieji galėjo savo akimis išvysti iki šiol dar nematytų muzikinių dramų. Melomanai, išsiilgę gyvos muzikos, sutiko sėdėti arenos pašonėse arba ant laiptų prie praėjimo, kad tik pirmieji sužinotų, kaip toliau seksis „Lietuvos balso“ dalyviams.

Mokytojai neišlaikė įtampos

Prieš lipdami į sceną jaudinosi ne tik patys jaunieji dainininkai, bet ir jų mokytojai. Dainininkė Violeta Tarasovienė, garsėjanti savo griežtu ir tvirtu būdu, per „Muzikines dvikovas“ net du kartus braukė ašaras. Scenos profesionalė nuoširdžiai verkė, kai jai teko atsisveikinti su kelioms itin balsingomis dainininkėmis.
Tuo tarpu Egidijus Sipavičius prisipažino, kad po antrojo etapo jautėsi sugniuždytas. „Žiauriai blogas jausmas, kai tenka iš projekto pašalinti savo mokinius. Ir gaila, ir pikta. Žaidimo taisyklės negailestingos“, – atsiduso dainininkas ir muzikos prodiuseris.

Filmuota ypatinga technika

Grandiozinis muzikinis LNK projektas išsiskiria ne tik tuo, kad jame išimtinai skamba tik gyva muzika, bet ir ypatingais filmavimo būdais. „Muzikinėse dvikovose“ renginį fiksavo net 10 kamerų: be įprastų, buvo naudojama 10 metrų teleskopinė, taip pat robokamera, įtaisyta muzikiniame ringe, kuri fiksavo mokytojų reakciją. Be to, buvo filmuojama ir prie kūno tvirtinama kamera, kurią operatorius laikė važiuodamas riedžiu, valdomu kojomis. Dviejų dienų filmavimams kelis mėnesius intensyviai ruošėsi daugiau nei 100 žmonių komanda.

„Lietuvos balso“ naujovės

Antrajame projekto etape – „Muzikinėse dvikovose“ – apstu naujovių. Mokytojams į pagalbą ruošti dalyvius pasirodymams nuo šiol stojo muzikos profesionalai, šou vadinami patarėjais. Merūnas Vitulskis pasikvietė atlikėją Česlovą Gabalį, Violetai sutiko padėti jos mylimasis dainininkas Vilius Tarasovas, Ericai ir Jurgiui ištiesė ranką geras jų bičiulis Viktoras Diawara-Vee, o Egidijui Sipavičiui nuo šiol mokyti atlikėjus sutiko padėti vokalo virtuozas, grupės „Quorum“ narys Vitalijus Gerasimovas.

Antrajame „Lietuvos balso“ etape padidėjo ir gyvai grojanti grupė. „Aklosiose perklausose“ scenos dalyviams akompanavo keturi muzikantai, o dabar scenoje stovėjo jau šeši. Trečiajame etape muzikantų grupė dar pagausės.NAUJAUSI KOMENTARAI

tikras

tikras portretas
anekdotas - scenos profesionalė Tarasovienė

neabejingai

neabejingai portretas
pasitenkinimas apima ,kai matai kiek daug talentingu zmoniu gyvena paprastai ,kukliai ,o is tiesu juose slepiasi niekam nezinomi talentai. Lietuvos balso laida puikiai profesionaliai suoorganizuota ir nepalieka abejingu . Ziurova taip pat privercia jaudintis . Gyvenimas tesiasi ir nusiminti nereikia .Butina dziaugtis savo gabumais ir juos lavinti toliau.

jo

jo portretas
jo jo tikra profe. cha cha cha
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių