Laima Paksienė: šventos vietos yra tikrovė

BTV laidoje „Užkalnio 5” Laima Paksienė mūru stojo gindama Merkinės piramidę ir kitas šventomis laikomas vietas.  „Aš visiškai neabejoju, kad tai padeda. Tai – ne išmislas, o tikrovė”, - savo požiūrį atvirai dėstė ji.

Tradicinė medicina, žolelės, sveikas gyvenimo būdas, o gal bioenergetikai – kas geriausiai padeda žmogui išlikti sveikam? BTV laidoje „Užkalnio 5” L.Paksienė net nemėgins slėpti, kad ji tvirtai įsitikinusi šventų vietų galiomis. „Šventos,  energetiškai švarios vietos nėra išmislas. Tai yra tikrovė ir tokių vietų pasaulyje yra labai daug. Lietuvoje aš tai jaučiu Šiluvoje, dar Kryžių kalne. Tai yra nepaprastos vietos, kiekvienas turime prisitaikyti, kur mums geriau”, - kalbėjo ji.

L.Paksienė nepritaria daugelio norui viską supaprastinti ir visus nuopelnus priskirti žmonėms.  „ Duokite ir Dievuliui pasireikšti. Kodėl jis negali padaryti kažkokių vietų šventų, kur žmogui padėtų, kur kiltų jo vibracijos, kur atsiskleistų malda, kodėl jam žmogui šito nepadaryti?“, - klausė ji.

Kitas Andriaus Užkalnio pašnekovas, keliautojas Raimondas Dikčius vietoj vakarietiškų medicinos priemonių  siūlo rinktis tradicinės kinų medicinos metodus.  „Viagra suluošina žmogų, o naudojant kinų medicinos priemones nebus jokio šalutinio poveikio ir vyras bus kaip eržilas. Moterys į save kimšdamos hormonus irgi tik susiluošina, yra daug pavyzdžių. Aš vadovaujuosi savo patirtimi, palyginu, kokias diagnozes medikai čia surašo ir kaip ten viskas daroma”, - pasitikinčiai savimi dėstė R.Dikčius.

Tačiau jo kalbą nutraukė Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas Liutauras Labanauskas. „Didžiausią žalą žmonėms daro tie ne medikai, kurie pataria ir gydo savo patirtimi“,- replikavo jis, pastebėdamas, kad R.Dikčiaus profesija turbūt ne medikas.  Be to, jei kinų medicina tokia gera, kodėl patys kinai važiuoja gydytis į Vakarus?

Pokalbių šou „Užkalnio 5“ – pirmadienį 19 val per BTV.NAUJAUSI KOMENTARAI

Šventa vieta negali būti, kur okultizmas

Šventa vieta negali būti, kur okultizmas portretas
A.VEBERIS.” ŠVENTOVIŲ IR NELAIMIŲ DAUGĖJA”. Merkinės( Česukų) piramidės veikla yra New age. Titanai su Liuciferiu valdo ją. Pakartoto Įstatymo knygoje izraelitams Dievas nurodo, kaip elgtis, ko nedaryti, kai įeis į Pažado žemę: „Nebus tarp jūsų tokių, kurie leistų savo sūnų ar dukterį per ugnį, nei ateities spėjėjų, nei ženklų aiškintojų, nei kerėtojų, nei burtininkų, nei žavėtojų, nei mirusiųjų dvasių iššaukėjų, nei žynių, nei raganių. Visi, kurie taip daro, yra pasibjaurėjimas Viešpačiui, ir už tokias bjaurystes Jis išnaikins tas tautas, prieš tau užimant kraštą. Būk tobulas prieš Viešpatį, savo Dievą“ (Įst 18, 9–14). Šventojo Rašto ištraukose atrandame įvairių dvasinių veiklų, kurios šiandien vadinamos ezoterinėmis. Dievas jas įvardina kaip „bjaurystes“, nes tai nėra tinkamas dvasinio pasaulio pažinimo būdas. Ezoterika – nekrikščioniška dvasinė veikla, kuria praktikuojantis žmogus tampa vienaip ar kitaip nuo jų priklausomas bei įtakojamas demoniškų jėgų.

tai okultizmas

tai okultizmas portretas
"AKLAS AKLŲJŲ VADOVAS" internete apie raganius knyga „Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais. Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams. Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti… Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio… O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nemat

V ASE

V ASE portretas
Ka jums uzkliuvo ta piramide ,pasiziurekit ta meno sedevra kuri pastate vilniuje ,kanalizacijos vamzdi ,gal tai graziau ,P alikit ramybeje piramide tai puikiai derinasi su aplinka ir jei zmonems gerai tai ko pikti valdziai ,Paziurekit kiek tvirtoviu ant ezeru krantu pristatyta savavaliskai ir niekas ten nevaziuoja nes nevalia o cia bahuriukas leidzia naudotis dziaugtis ,tai meno kurinys kuri negeda paroduti net uzsienieciams ,Nematau nieko blogo tai grazu ,pinigu ne is vieno neprase saunuolis ,nevalia nei smeisti nei galvoti apie nugriovima ,tai antrasis stebuklas po kryziu kalno ,SU PAGARBA,SIULAU VISIEMS APSILANKYTI TAI PUIKU
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių