Laidoje „Užkalnio 5” – D.Filmanavičiūtės iššūkis O.Pikul

Oksanai Pikul drąsos netrūksta – bent jau tuo ji bandė įtikinti Andrių Užkalnį.

Tačiau ar ji sutiko priimti Dovilės Filmanavičiūtės iššūkį kartu užlipti ant scenos ir pajusti, ką iš tikrųjų reiškia gyva muzika?

„Man patinka iššūkiai. Galbūt mano kraujas toks, kad kartais gyvenime mėgstu padaryti tokius dalykus, kad net pati nustembu. Tai, kas suteikia adrenalino, mane iš tikrųjų veža”, - BTV laidoje „Užkalnio 5” koketavo O.Pikul.

Tačiau laidos vedėjas paruošė jai staigmeną – ypatingą D.Filmanavičiūtės, grupės „Gerai Gerai and Miss Sheep” vokalistės, pasiūlymą.

„Artimiausiame savo koncerte mes tikrai labai laukiame Oksanos ir kitų dainininkių, kurios kartu su ja sudaro grupę. Kviečiame ją: pasidalinsime sintezatoriais, būgnais, gitaromis ir mikrofoną įjungsime. Galėsime pabandyti - gal visgi gyva muzika padarys įspūdį ir jūs atsiversite, kaip po kokios kelionės į Indiją?“, - į Oksaną pirmadienį BTV laidoje „Užkalnio 5“ kreipsis D.Filmanavičiūtė.

Konfliktas tarp šių moterų prasidėjo, kai muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“ atsiimdama apdovanojimą už metų debiutą D.Filmanavičiūtė pareiškė besidžiaugianti, kad nuo šiol scenoje bus mažiau vietos tokioms dainininkėms kaip O.Pikul ar Natalija Bunkė.

„Aš neslepiu savo egocentriškumo ir labai emocingo būdo. Eidama ant scenos tikrai galvojau, kad nenoriu vien padėkoti savo antrai pusei, mamai ir tėčiui. Bet ant kažko pavaryti aš turbūt sugalvojau paskutinę minutę. Nes užknisa, kai mergos makaluojasi ant scenos nuogom subinėm“, - atvirai kalbėjo grupės „Gerai Gerai and Miss Sheep“ vokalistė, pridurdama, kad nuomone, auklėti tautą taip pat yra misija.

Ar priims Dovilės iššūkį O.Pikul, sužinosite pirmadienį 19 val laidoje „Užkalnio 5“.NAUJAUSI KOMENTARAI

oksockai pikul

oksockai pikul portretas
tamstos balsas- kaip zuvies. kas supranta- puikia zino, kad dainuojate tik pagal fonograma, kompiuteriu sureguliuotu balsu. paziurekite per Tv laida Lietvos talentai. matote- kokiu Dievo apdovanotu zmoniu yra, kokie ju balsai. su Gerai gerai tamstai niekada nepavyks konkuruoti- nes ji turi balsa. o jus galite tik skandalais, kuno rodymais issilaikyti scenoje. na, da tos nuotraukos ziurovus domina, kur nuoga ant taburetkes adijalo fone sedite putka tatuiruota rodote. taip, kad muzikos gerbejai i jus jokio demesio nekreipia. graudu i jus ziureti...

ATGAILAUKITE

ATGAILAUKITE portretas
Kur dingo žmogiškosios vertybės?... KO JŪS TIKITĖS APLEIDĘ IZRAELIO DIEVĄ IR JO VIENTURTĮ SŪNŲ JĖZŲ KRISTŲ?... Degradacija tik didės ir didės. Kol nebus pasakyta STOP, bet tai pasakys ne žmonės, nes žmonės net nenori sustot ir pagalvot... Ai, vienu žodžiu, atsisakot Jo ir Jo mokymo, todėl ir pjaunat ką pasėjot... Taip, kuomet humanizmas ir žmogaus teisės yra priešpastatomos Biblijiniam mokymui, tuomet ir gaunasi taip, kad visuomenė tik degraduoja ir degraduoja. Atsiranda legalus žudymas (abortai, eutanazija ir t.t.); propaguojami visokie iškrypimai, sakoma nevokit, nemeluokit, o vagiama ir meluojama kasdien ir vis dažniau ir t.t. ... Taip, galit kritikuot šitą komentarą kiek norit, jei norit, bet tai, ką aš čia parašiau yra nepaneigiama tiesa, o anksčiau ar vėliau tiesa laimi prieš melą... Taip, jokie žmonių įstatymai niekada nieko neišspręs... Sekmės ir toliau gyventi iliuzijose. Ir beje, tuoj dar ir antikristas pasirodys... Kaip parašyta: Danieliaus 8: 23 Jų karaliavimui baigiantis, kai piktadariai bus pripildę savo saiką, iškils akiplėša ir klastingas karalius. 24 Jis bus galingas, bet ne savo jėga, ir įvykdys baisių nusikaltimų. Ką darys, jam seksis, jis sunaikins galinguosius ir šventųjų tautą. 25 Jo planai bus klastingi ir jam seksis. Jis didžiuosis savo širdyje ir taikos metu daugelį sunaikins. Jis pakils prieš kunigaikščių Kunigaikštį, bet bus sunaikintas be žmogaus rankos. Apreiškimas Jonui 13: 4 Žmonės garbino slibiną, kuris atidavė valdžią žvėriui. Jie garbino žvėrį, sakydami: „Kas galėtų lygintis su žvėrimi, ir kas galėtų kovoti su juo!“ 5 Jam buvo duotas snukis kalbėti išdidžiai ir piktžodžiauti, ir duota valdžia taip daryti per keturiasdešimt du mėnesius. 6 Ir jis atvėrė nasrus piktžodžiauti Dievui, piktžodžiauti Jo vardui, Jo buveinei ir dangaus gyventojams. 7 Jam buvo duota kovoti su šventaisiais ir juos nugalėti. Jam buvo suteikta valdžia visoms gentims, kalboms ir tautoms. 8 Ir jį garbins visi tie žemės gyventojai, kurių vardai neįrašyti nuo pasaulio sutvėrimo nužudytojo Avinėlio gyvenimo knygoje. 9 Kas turi ausis, teklauso.

nuomone

nuomone portretas
vieni klausosi muzikos akimis, kiti - ausimis. kiekvienam savo. ziurovai, kurie supranta, atsirenka. nereikia xdel to pykti...
VISI KOMENTARAI 13
  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių