Košmaras Tinos ir Tado porai: jie netikėtai iškrito iš šokių konkurso

Šokėjas Tadas Rimgaila neištvėrė – apsiverkė tiesioginiame LNK eteryje, kai judviejų su Kristina Navickaite – Tina pora iškrito iš LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Iš projekto netikėtai iškritusią porą apsupo visi šokėjai ir nepaleido iki paskutinių tiesioginio LNK eterio minučių.

Tadas spontaniškai atsisakė dalyvauti specialiame internautų balsavime, per kurį viena iš iškritusiųjų porų po dviejų savaičių sugrįžtų ant „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ parketo.

LNK šokių aikštelėje artėjančio Helovino proga buvo paskelbta baisi tema – „Košmarų kambarys“. Tina ir Tadas Rimgaila tapo negyvėlių pora, Donatas Baumila ir Rasa Židonytė - Fredžiu Kriugeriu ir jo moterimi, Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis - išprotėjusia medicinos sesele ir ligoniu, Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško – zombiais, Mantas Stonkus ir Ala Karpenko – klounu ir maniake mergaite, Merūnas ir Ieva Žilienė - Hanibalu Lekteriu ir FTB agente, Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus – nelabaisiais, o Katažina ir Dainius Dimša šoko pagal „Mirusią nuotaką“. Akibrokštą pateikė Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis, „Košmarų kambarį“ iškeitę į šokį savižudybių tema.

Šį sekmadienį konkursinėje programoje dėl savo partnerio Andriaus Grebliko šeimyninių aplinkybių. negalėjo dalyvauti Jurga Anusauskienė.

Projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisijai vadovavo Mefitorūnas Leciuferinskas, poras vertino vampyras Aurelijus Liškauskas, juodojo etiketo žinovas Giedrius Drukteinis ir raganaitė Gabrielė Valiukaitė.

Helovino vakare netrūko linksmybių ir juodo humoro: Aurelijus Liškauskas demonstravo šokį tarp kojų, Merūnas – išaugusius ragus dėl žmonos Erikos elgesio, kai jis buvo išvykęs gastrolių į Ispaniją, o Radžis pasirinko žmoną – Katažiną.

Visą vakarą žiūrovai labiausiai palaikė Gintarę su Vytautu, o daugiausia žiūrovų palaikymo trūko Aušrai su Tomu. Būtent šiai porai komisija pirmąją vietą. Paskutinioji tradiciškai atiteko Renatai su Vadimu.

Susumavus rezultatus, paskutinieji liko Tina ir Tadas, o triumfavo Mantas su Ala.

Šią savaitę suteikiama galimybė ant parketo grįžti dar vienai porai. Ant slenksčio be šįvakar iškritusios poros stovi Ramūnas Šimukauskas ir Beata Skaisgirytė, Linas Karalius ir Rūta Ramanauskaitė, Tomas Eigertas ir Nerilė Senulytė, Juozas Liesis ir Elena Leonova, Liepa Mondeikaitė ir Audrius Židonis, Jurgita Grabauskienė ir Rimvydas Černajus. Vieną iš porų grąžins portalo zmones.lt skaitytojai.

Galutinė rezultatų lentelė:

1.         Mantas Stonkus ir Ala Karpenko

2.         Katažina Niemycko ir Dainius Dimša

3.         Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis

4.         Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė

5.         Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis

6.         Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško

7.         Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus

8.         Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

9.         Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas RimgailaNAUJAUSI KOMENTARAI

janina

janina portretas
buvo blogesniu labai gaila

Neįtikėtina

Neįtikėtina portretas
vieni iš geriausių iškrito. Kažkoks absurdas.

Asarele

Asarele portretas
As ir dabar verkiu ir verksiu, verksiu.... Oi kaip neteisinga.... Ir kas dar tokius marazmus ziuri....
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių