Klaipėdos muzikinio teatro „Pilna’tis“ žada audringą šokio potvynį

Prieš savaitę prasidėjęs 26-asis, languotu vadinamas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro sezonas šį penktadienį publikai pateiks šokio ir muzikos šou „Pilna’tis“ premjerą.

Kaip pasakojo jos kūrėjai – šokėjai, režisieriai ir choreografai Inga Briazkalovaitė su Ričardu Jankevičiumi, tai bus kvapą gniaužiantis reginys. Į spektaklį sudėtos jų sukurtos geriausios šokių kompozicijos, jau spėję pelnyti laurus užsienio festivaliuose, pristatytos kitose Lietuvos ir užsienio teatrų scenose bei įvairiuose šokių projektuose.

„Per kelerius pastaruosius metus esame pastatę koncertinių numerių, kurių mūsų publika dar nematė. Pagal šiuolaikišką, visų mėgstamą muziką. Visas spektaklis sudėliotas iš tokių įvairios šokių stilistikos kompozicijų, aštrių emocijų – meilės, vienatvės, svajonių ir sapnų. Tai verta bus pažiūrėti“, – tikino I.Briazkalovaitė.

„Tai bus tikras šokio potvynis. Bandysime ne tik šokti, bet ir šokiruoti sapnų vaizdiniais“, – pridūrė teatro baleto trupės šokėjas ir vyriausiasis choreografas Aurelijus Liškauskas. – Šiuo spektakliu mūsų trupė tęsia savo integraciją į Klaipėdos miestą. Pažiūrėkite, mūsų šokio projektų visur pilna – gatvėje, skveruose, aikštėse, net autobusuose...“

Teatro vyriausiasis choreografas džiaugėsi, kad pagaliau pora baletinių spektaklių atsidūrė repertuare, trupės lygis kyla – tai įrodymas ir pripažinimas.

Jis pats taip pat šoks naujajame šou – publikai pasirodys neįprastame, net sau pačiam netikėtame amplua. „Tame šokio sapne aš būsiu... moteris, – intrigavo juokdamasis šokėjas. – Apskritai „Pilna”tyje“ parodysime tai, ką ne kiekvienas net šokėjas padarytų. Mūsų trupė turi daug potencijos. Ir mes labai stengiamės, daug dirbame. Norime, kad publika atkreiptų į mus dėmesį.“

A.Liškauskas prasitarė, kad spektaklyje „Adata“ teatro baleto trupė ne tik šoks, bet ir dainuos. Jis kalbėjo apie vasario mėnesį laukiamą premjerą – šiuolaikinio latvių kompozitoriaus Zigmaro Liepinio muzikinę dramą, kurią ruošiasi statyti pirmasis šio kūrinio režisierius Ramūnas Kaubrys.

O „Pilna”tyje“ pasirodys ne tik Klaipėdos muzikinio teatro baleto trupė: I.Briazkalovaitė, Ana Buchovskaja-Zamulskienė, Kristina Gudelytė, Viktorija Gulnickaja, Aleksandra Karečkienė, Aušra Krasauskaitė, Jolanta Milčienė, Giedrė Šidlauskė, Mantas Černeckas, R.Jankevičius, Justinas Maliauskas, Valdemaras Marcinkus, A.Liškauskas, Artūras Ženčius. Šou kūrėjai į jį įkomponavo ir gyvą muziką – scenoje skambės violončelė (Tomas Mikalauskas) ir smuikas (Kamilė Petrulytė, Rovena Žiogė). Be to, spektaklyje dalyvaus Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos, šokių mokyklos „Coda“, A.Krasauskaitės baleto studijos jaunieji šokėjai.

Šou kostiumus sukūrė Laima Vanagienė, šviesų dailininkas – Donatas Šimonis, vaizdo projekcijos autorius – Donatas Ravaitis.

Vienos dalies šokio ir muzikos šou „Pilna’tis“ spalio 4 d. bus parodyta Pagėgiuose, spalio 5 d. – Telšiuose, o spalio 6 d. – vėl sugrįš į Klaipėdos muzikinio teatro sceną.NAUJAUSI KOMENTARAI

aha

aha portretas
„Tai bus tikras šokio potvynis. Bandysime ne tik šokti, bet ir šokiruoti sapnų vaizdiniais“, – pridūrė teatro baleto trupės šokėjas ir vyriausiasis choreografas Aurelijus Liškauskas. – Šiuo spektakliu mūsų trupė tęsia savo integraciją į Klaipėdos miestą. Pažiūrėkite, mūsų šokio projektų visur pilna – gatvėje, skveruose, aikštėse, net autobusuose...“...........na ir leksika, atitinka straipsnio pavadinimą

petras

petras portretas
Vos neapsivemiau pamates nuotraukoje, transvestita!

vytautas

vytautas portretas
Ar cia tikrai muzikinis?Didziule pompa apie kazkoki strakaliojima ir nei zodzio apie muzika.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių