Klaipėdoje – rusų kino ir teatro aktorių žvaigždynas

Spektaklyje „Meilė – ne bulvės, per langą neišmesi“ sekmadienį klaipėdiečiai galės pamatyti tikrą Rusijos teatro ir kino aktorių žvaigždyną.

Parodė 450 kartų

Jame vaidins Nina Usatova ir Aleksandras Pankratovas-Černyj (nuotraukoje), Igoris Skliaras ir Zoja Buriak, Kira Kreilis-Petrova ir kiti.

Lyrinė dviejų dalių komedija „Meilė – ne bulvės...“ – tai dainų, šokių, neišsenkančio sodraus liaudies humoro ir azarto kupinas spektaklis. Jis jau maždaug puspenkto šimto kartų rodytas ir turėjo didžiulį pasisekimą įvairiuose Rusijos, Ukrainos, Baltijos šalių bei kelių kitų užsienio šalių kampeliuose. Visur vaidinimus lydėjo audringos žiūrovų ovacijos ir dėkingumo ašaros. Spektaklio sėkmė teisėtai priklauso pjesės autoriui Stepanui Lobozerovui, režisieriui Andrejui Maksimovui ir talentingų aktorių komandai.

Rusijos liaudies artistui A.Pankratovui-Černyj „Meilė – ne bulvės...“ – vienas iš trijų komedijos žanro spektaklių, kuriuose šiuo metu jis vaidina. Čia jam atiteko Timofejaus, Katerinos (akt. N.Usatova) sutuoktinio vaidmuo. Jų namuose kaime apgyvendinamas atvykėlis dailininkas Viktoras (akt. I.Skliaras). Kad užbėgtų už akių galimam namo šeimininkų dukters Tanios (akt. Z.Buriak) susidomėjimui Viktoru, jos gerbėjas Michailas (akt. Kirilas Poluchinas) užsimena šeimininkams, kad Viktoras „susipykęs su protu“, o Viktorą Michailas perspėja, kad jam teks gyventi šeimoje, kurios visi nariai „turi pažymas iš beprotnamio“.

Teisingai surežisavo gyvenimą

„Kiekvienas žmogus – savo likimo režisierius. Kažkam sekasi režisuoti geriau, kažkam – prasčiau. Todėl žodį „karjeristas“ vertinu teigiamai. Karjeristas – tai žmogus, kurio spektaklis pavyko. Ir tai verta plojimų. Suprantama, jei karjeros aukštumos pasiektos sąžiningai. Buvau kaimo berniukas iš Altajaus. Turėjau tikslą – pavergti Maskvą. Kūriau eiles, kurias man draudė kurti. Dabar tapau Europos rašytojų asociacijos nariu. Svajojau tarnauti laivyne, nes mūsų kaimo merginoms patiko jūreiviai. Patekau į žymiąją Tamano diviziją. Aš teisingai surežisavau savo gyvenimą“, – teigė žymus 62-ejų aktorius A.Pankratovas-Černyj, kviesdamas žiūrovus į populiarų spektaklį.

Kitas spektaklyje vaidinantis nusipelnęs Rusijos aktorius – I.Skliaras žiūrovams puikiai žinomas iš filmo „Mes iš džiazo“, už kurį festivalyje „Mosfilmo“ jaunystė“ apdovanotas kaip geriausiai debiutavęs aktorius. Šiame filme kartu su juo vaidino ir garsusis A.Pankratovas-Černyj, nusifilmavęs daugiau nei 70 filmų. 1994-aisiais I.Skliaras tapo Atviro Rusijos kino festivalio, vykusio Sočyje, laureatu už geriausią vyrišką vaidmenį filme „Šuns metai“. Viena žinomiausių I.Skliaro atliekamų dainų – „Komarovo“.

Juokas – didžiausias įvertinimas

Pernai savo 60-metį Rusijos liaudies artistė N.Usatova šventė Sankt-Peterburge, kaip ji pageidavo, griaudėjant Petropavlovsko tvirtovės patrankų šūviams. Toks jos elgesys nieko nebestebina – tokią liaudies artistę mato ir ištikimi žiūrovai: ji – „kieta“, visiems artima moteriškė iš liaudies. Išgarsėjo, suvaidinusi kurčnebylę filme „Šalta 53-ųjų vasara“, kuriame kartu vaidino ir nusipelniusi Rusijos aktorė Z.Buriak.

2004-aisiais „Meilė – ne bulvės...“ apdovanotas Blagoveščenske vykusio festivalio „Amūro ruduo“ Didžiuoju prizu už geriausią spektaklį ir geriausią aktorių ansamblį. Aktorė K.Kreilis-Petrova nugalėjo geriausio moters vaidmens nominacijoje. Šiai aktorei pernai sukako 80 metų. Ji – viena pagrindinių Aleksandrinkos teatro aktorių, ryškių, stipraus charakterio vaidmenų meistrė. Didžiuojasi, kai ją vadina „juokingiausia šalies sene“. Nuo jos replikų, gestų, kartais vien žvilgsnio salė leipsta juokais. Ši juoką ji vertina kaip aukščiausią apdovanojimą. Žiūrovams aktorė žinoma iš filmų „Miškas“, „Langas į Paryžių“, „Įsimylėjęs savo noru“, „Sudaužytų žibintų gatvės“.

Spektaklis „Meilė – ne bulvės...“ bus rodomas kovo 4 d. 19 val. Kultūros žvejų rūmuose (Taikos pr. 70). Bilietai – po 59–139 Lt, juos platina „Tiketa“.NAUJAUSI KOMENTARAI

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Kur jiems daugiau,tik Klaipėdoje.Nes tokių "žvaigždžių" daugiau pasaulyje niekur ir niekas nelaukia.

C

C portretas
Beveik sutinku su pirmu komentaru.... Tas Pankratovas -ciornas, ar kaip ten ji,- niekada ir nebuvo didele zvaigzde... O Igoris Skleras yra tiesiog buvusi zvaigzdute, sublizgejes kaip jaunas grazuolis ir tuoj uzgeses....

o

o portretas
ir vis tik jie yra puikūs aktoriai, nepavydėkit
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių