Klaipėdoje – pirmas žvilgsnis į „Silence“ dueto albumą

Šeštadienį Klaipėdos naktiniame klube „Kiwi“ – išskirtinės muzikos naktis – pirmoji pažintis su  Vidžio ir Mario Basanovo albumu „Changed“.

Parengė dvigubą kompozicijų rinkinį

Daugeliui lietuviškos muzikos melomanų jiedu ir kiti „Silence“ nariai puikiai pažįstami. Šis muzikos leidybą, vakarėlius, koncertinę veiklą bei radijo produkciją propaguojantis ženklas garsėja savo novatoriškomis idėjomis, labai griežtu požiūriu į savo kūrybą bei sugebėjimu atsirinkti ne vienadienius talentus. Šios kompanijos įkūrėjas Lietuvos elektroninės muzikos veteranas Vidis Klaipėdos publikai pristatys naujausius, dažais kvepiančio M.Basanovo ir savo albumo „Changed“ kūrinius.

Vidis šiuo metu yra vienas labiausiai užimtų elektroninės muzikos atlikėjų. Tačiau jis dėl to nesiskundžia. Sunku patikėti, kad šio šokių aikštelių valdytojo bei prodiuserio para turi tik 24 valandas. Tačiau intensyvus pasirodymų grafikas, elektroninė operos fantazija „XYZ“ ir pasiruošimas išskirtiniam „Silence Circus“ projektui nesutrukdė Vidžiui rasti laiko kartu su kolega Mario kūrybiškai padirbėti studijoje tam, kad prieš šventes savo gerbėjams padovanotų naujausią ir dar dvigubą kompozicijų rinkinį „Changed“.

Bus prizas šokantiems

Paties Vidžio teigimu, šeštadienį į „Kiwi“ klubą susirinkę klaipėdiečiai gali tapti pirmaisiais, kurie savo rankose laikys ką tik iš kompaktinių plokštelių spaustuvės išėjusio albumo kopijas.

„Jei viskas vyks pagal planą ir nieks nepamaišys gamintojams, į Klaipėdą atsivešiu dažais kvepiantį mūsų dvigubą CD. Bus prizas ilgiausiai ir nuoširdžiausiai šokusiems. Klaipėdiečiai tai pat bus vieni pirmųjų, kurie galės išgirsti ypač daug naujos muzikos iš šio albumo, o taip pat remiksų, kuriuos šiuo metu meistraujame studijoje“, – teigė „Silence Music“ generolas Vidis.

Be „Changed“ albumo pristatymo grafiko, šiuo metu Vidis ir kiti „Silence“ nariai dėlioja  ir įspūdingos naujametinės fiestos „Silence Circus“ detales. Taip pat intensyviai dirba prie savo muzikos eksporto. Neužilgo naujausią „Silence Music“ produkciją galės išgirsti ir užsienio šalių elektroninės muzikos gerbėjai.

„Neseniai pasirašėme sutartis su japonų ir australų leidėjais. Nenoriu užbėgti įvykiams už akių, bet kvepia dar vienu tarptautiniu leidybos kontraktu”, – prasitarė Vidis.

„Medijavimas“ – irgi menas

Paklaustas, kur slypi „Silence“ sėkmės paslaptis, Vidis teigė, kad svarbiausia yra žinojimas, kaip save pateikti.

 „Galiu atsakyti žodžiais iš dainos – „Nereikia akių, kad matytum, svarbu, kad turėtum viziją“. Yra labai daug gabių žmonių aplink, bet retas kuris realiai žino ir jaučia, kaip, kodėl ir kada reikia pristatyti savo kūrybą ir meninę viziją. Leidyba ir bet koks kitas muzikos „medijavimas“ irgi yra menas“, – mano jis.

Didžiausiu savo karjeros pasiekimu Vidis laiko per tiek metų išlaikytą autentiškumą ir naujiems talentams skirtą nišą, kurios dėka gabūs jaunieji muzikos kūrėjai ir atlikėjai šiandien gali išleisti savo muziką ir parodyti savo sugebėjimus Lietuvos ir užsienio šalių auditorijai.

„Na, kaip keistai tai beskambėtų, „Silence“ iki šiol neatrado nė vieno naujo talento. Tiesiog jau esantiems suteikė galimybę įtvirtinti savo išskirtinumą, augti ir sulaukti kur kas didesnio dėmesio bei pripažinimo tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.”, – teigė Vidis.

Kartu su „Silence Music“ vadu šeštadienį „Kiwi“ klube pasirodys ir „Deep Frequency“ komandos narys Sat bei klubo rezidentai Uncle Roll, Manchini ir DruGys.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių