„Kiwi“ klubas rengia linksmybes ant vandens ir muzikinę dvikovą

Savaitgalį uostamiesčio naktinio klubo „Kiwi“ linksmybės dreifuos ant vandens ir virs muzikinės kovos lauku.

„Kiwi“ birželio programa pažėrė daug klubinių naujienų. Net dvi iš jų startuoja šį savaitgalį. Penktadienį klubas užvers duris ir persikels į muzikuojantį keltą, kuriame prasidės vakarėlis „KIWI Boat party“, o šeštadienį  klubo šokių aikštelėje užvirs arši „KIWI Kova“.

„KIWI Kova“

Muzikinėje dvikovoje vienas kitam baltą pirštinę mes Kym Wild iš „Metal On Metal“ ir Evaldas iš „The Sneekers“. Bytas prieš bytą, hitas prieš hitą iki pirmo kraujo „bengins“ du šokių muzikos veteranai.

Kym Wild – vienas iš labiausiai pagarsėjusių metalistų trejeto, šeštadieniui ruošia kietą, maištingos muzikos užtaisą. Tačiau Evaldas („The Sneekers“) neatsilieka ir į „Kiwi“  planuoja atpūsti šviežio electro ritmo gūsį. Taikiai nusiteikę svečius pasitiks ištikimiausi klubo rezidentai Uncle Roll ir melodijos salės ekspertas Drugys.

Garbinga antroji vieta

Panašaus požiūrio ir bendrų muzikinių interesų bei vizijų turintys „The Sneekers“ į mūsų ausis įsiveržė su debiutiniu darbu „POP (You Got It)“, įrašytu kartu su „Freaks On Floor“ vokalistu Justu Jaručiu. Praėjusį penktadienį duetas pristatė savo naujausią ir dar šokių aikštelėse netestuotą kūrinį „Green City Lights“, kurį įrašė drauge su tuo pačiu „Freaks On Floor“ vokalistu. Bet tai ne paskutinis aspektas, įrodantis pašėlusių vaikinų muzikinį ryžtą. „Pasaulinės intelektinės nuosavybės dienos” proga AGATA asociacijos atliktas tyrimas išsiaiškino, kad „The Sneekers” debiutinis darbas „POP (You Got it)” užėmė antrą vietą – kaip daugiausia kartų radijo eteryje nuskambėjęs kūrinys. Nepagailėjo ir už savęs paliko radijo stotyse įsitvirtinusias lietuviškos scenos žvaigždes „69 Danguje“, „Hapyendless“ ir net „svajonių jaunikiu“ tituluojamą Marijoną Mikutavičių. Aplenkti „sintezatorių laužytojus” pavyko tik Sashai Song su kūriniu „Pasiklydęs žmogus”.

Tyla prieš audrą

Įsikūrę asmeninę kūrybos erdvę solidžiu pavadinimu „Katedra“, „Metal On Metal“ nariai pluša studijoje ir intensyviai realizuoja susikaupusias muzikines idėjas, kurios planuojama suguls į senai ruošiamą ir daug apšnekėtą jau antrąjį atlikėjų albumą. Viena iš tokių naujienų – šviežiausias „metalurgų“ singlas išskirtinai ilgu pavadinimu „We Still Got The Taste Dancing On Our Tongues“, atstovaujantis sparčiai kylančiam britų ketvertukui „Wild Beasts“. Metalinėse rankose šis švelnus, ritmingas kūrinys virto ūpą keliančiu aktyvios elektroninės muzikos užtaisu.

„KIWI Boat party“

Didžiausią „Kiwi“ klubo lankytojų sąmyšį sukėlusi klubo vasaros naujiena – vakarėlis „KIWI Boat Party”.

Penktadienį vienai nakčiai klubas išjungs šviesas, užrakins duris ir visas linksmybes perkels į muzikuojantį keltą ant vandens. Per linksmybių bangas ves muzikos kapitonais tapę „Kiwi“ rezidentai Mindaugėlis, DruGys, Ninoleo, Uncle Roll ir Manchini. Pirmą kartą vienoje scenoje, pirmą kartą už klubo sienų „Kiwi“  rezidentai žada išskirtinį vasarišką ritmą. „Poptadienio“ nuolatiniai vedliai Drugys ir Ninoleo ruošiasi nustebinti kitokiu muzikiniu amplua.

Muzikinis keltas ruošiasi išplaukti 22 val. iš Kruizinių laivų terminalo Žvejų g. ir judės Kuršių marių link. Apiplaukę Kiaulės nugarą ir prie jūros vartų išlydėję laivus, po vidurnakčio klubinėtojai grįš pasiimti pavėlavusiųjų. Daugiau informacijos apie renginį – www.kiwiclub.lt.


Šiame straipsnyje: klubai"Kiwi"

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių