Kitokia aktoriaus George'o Clooney asmenybės pusė

Regis, Holivudo svajonių jaunikis George'as Clooney turi viską – būrį garsių draugų, gražuolę merginą, įspūdingą banko sąskaitą ir sėkmingą karjerą – šiemet vyras gavo net dvi Oskaro nominacijas.

Deja, realybėje aktoriaus gyvenimas pasirodė esąs ne tokiu džiaugsmingu.

Interviu The Hollywood Reporter aktorius prisipažino kenčiantis vienatvę, gyvenantis su chronišku nugaros skausmu ir turintis rimtų miego sutrikimų.

„Visi mano, jog mano gyvenimas – nesibaigiantys vakarėliai su Bradu Pittu, Angelina Jolie, Mattu Damonu ir kitomis garsenybėmis. Tačiau viešuose renginiuose jaučiuosi dar vienišesnis, todėl kartais tiesiog noriu susirasti atokų kampelį ir pratūnoti ten visą vakarą“, - sakė G.Clooney ir prisipažino, kad kartkartėmis, prislėgtas liūdesio ir vienatvės, padaugina alkoholio, o keliskart netgi vartojo narkotines medžiagas.

Liūdna gaida interviu pradėjęs aktorius pralinksmėjo paklaustas apie naujausią savo filmą – komišką dramą „Paveldėtojai“ (orig. „the Descendants“), režisuotą garsiojo Alexanderio Payne.

„Džiaugiuosi, kad dar yra tokių vyrukų kaip Alexanderis. Jis kuria šiltas ir žmogiškas juostas, artimas bet kokio socialinio sluoksnio žmogui“, - gyrė režisierių G.Clooney.

Aktorius pridūrė, jog jam buvo malonu vaidinti šiame filme ir prisipažino esąs patenkintas galutiniu rezultatu.

„Galbūt pasirodys keista, tačiau stipriausios filmo pusės – tylos momentai. Gyvename laike, kai kasdien mus pasiekia milžiniškas informacijos srautas, tad ekrane išvydus žmogų, kuris tyli ir žvelgia į tave, yra neįtikėtinai jautru ir keista“, - pasakojo aktorius G.Clooney.

Filmo režisierius A. Payne daugeliui žinomas filmais „Apie Šmidtą“ (orig. „About Schmidt“, 2002) ir „Klystkeliai“ (orig. „Sideways“, 2004), iškovojusį Oskarą už geriausią scenarijų.

Šiltus ir žmogiškus filmus kuriantis vyras savo juostose negaili gero humoro dozės net tuomet, kai situacija atrodo tarsi padėtis be išeities. Jo filmų herojai – detaliai sukurti, lengvai atpažįstami, gyvi ir jaudinantys personažai, skatinantys žavėtis režisieriaus originalumu.

„Kaip flamandų dailininkas, iš pradžių drobę nuspalvinu juodai, o vėliau pridedu spalvų, ir truputėlį didindamas šviesos ir laimės srautą parodau šviesiąją gyvenimo pusę. Toks mano stilius“, - prisistato režisierius A.Payne.

„Paveldėtojai“ – tai dar vienas puikus šio režisieriaus kūrinys, puikiai įvertintas kino kritikų ir šiltai priimtas žiūrovų. Paklaustas apie filmo nominaciją net keturiems Oskarams A.Payne atsakė, jog toks sprendimas įrodo, jog jis, kaip režisierius, einąs teisingu keliu.

Havajuose užaugusi rašytoja Kaui Hart Hemmings 2007-aisiais išleido romaną „Paveldėtojai“, nupasakojusią vienos šeimos istoriją vandenyno bangų ir palmių apsuptyje. Tragikomiška knyga tapo bestseleriu ir skaitytojų širdis pavergė ne tik įdomiu siužetu, tačiau ir havajietiška dvasia bei pozityvumu, o netrukus tapo ir filmu.

Faktas, jog į režisieriaus kėdę sėdo Alexanderis Payne, o pagrindinį vaidmenį atliko Holivudo svajonių jaunikis George Clooney, iškart „įkinkė“ ją į lenktynes dėl prestižiškiausių kino pramonės apdovanojimų , o juosta tapo kino kritikų susidomėjimo ir apkalbų objektu.

Į dviejų maištingų merginų tėvo vaidmenį įsijautęs aktorius G.Clooney netikėtai sužino, jog jo žmona turi meilužį! Komos būsenoje esanti moteris gali mirti bet kurią akimirką, tad, ketindamas palengvinti žmonos kančias, turtingas žemvaldys Metas ryžtasi surasti žmonos mylimąjį, tokiu būdu bandydamas išgelbėti šeimą, pažvelgti į akis šeimos židinio ardytojui bei sušildyti savo ir dukterų santykius.

Jausminga ir šilta drama, pasakojanti vienos šeimos istoriją kinuose startuoja jau vasario 24 dieną.


Šiame straipsnyje: George ClooneyPaveldėtojai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Iš muziejų dingsta „bobutės su knygomis“
  Iš muziejų dingsta „bobutės su knygomis“

  Jei muziejai dirbtų ir sekmadieniais, kultūros lokomotyvas būtų greitesnis. Visgi muziejai, esantys mažesniuose miesteliuose, didesnio lankytojų srauto turėtų palaukti kelerius metus, LRT RADIJUI sako menotyrininkas Ernestas Parulskis. ...

 • Pirmą kartą surengtoje naktigonėje – šimtai žmonių
  Pirmą kartą surengtoje naktigonėje – šimtai žmonių

  I forte atgijo sena lietuviška tradicija. Čia pirmą kartą surengta naktigonė. Renginiu siekta kauniečius supažindinti su išnykusia vasaros ir ankstyvų rudens naktų tradicija iki aušros pievose ganyti žirgus ar galvijus. ...

  7
 • Žemaičių vyskupystė švenčia 600 metų jubiliejų
  Žemaičių vyskupystė švenčia 600 metų jubiliejų

  Šį savaitgalį Telšių rajone, Varniuose, vyks Žemaičių vyskupystės įsteigimo 600 metų jubiliejaus renginiai. ...

  4
 • Kiekvienas kūrinys – žvilgsnis į save
  Kiekvienas kūrinys – žvilgsnis į save

  Šįkart pašnekovė – jaunosios kartos atstovė, aktyvi parodų dalyvė tapytoja Gabrielė Šermukšnytė. ...

 • Dailininkės darbuose atgimsta biblinės istorijos
  Dailininkės darbuose atgimsta biblinės istorijos

  Minint Reformacijos 500 metų sukaktį, Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje atidaryta grafikės Daivos Antinytės darbų paroda "Pagal Bibliją". Šeštąją personalinę menininkės parodą sudaro keturi piešinių cikla...

  2
 • Duonos, sūrio ir medaus – į Rumšiškes!
  Duonos, sūrio ir medaus – į Rumšiškes!

  Vakar vidudienį Lietuvos liaudies buities muziejaus prieigos pakvipo kvietinės duonos raugu, saldžiu varškės sūriu ir liepų medumi – muziejuje po atviru dangumi pirmą kartą surengta  šventė "Tikro skonio dienos". ...

  3
 • Televizijoje debiutuojantis L. Mažylis: lietuvių sutelktumo ir dabar pakanka
  Televizijoje debiutuojantis L. Mažylis: lietuvių sutelktumo ir dabar pakanka

  Naujojo LRT sezono širdimi taps artėjantis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas. O kas geriau gali jį pristatyti šiandien, jei ne lietuvių širdis suvirpinęs profesorius Liudas Mažylis, šįmet Vokietijoje a...

 • Klaipėdos dramos teatras pradėjo naują sezoną
  Klaipėdos dramos teatras pradėjo naują sezoną

  Klaipėdos dramos teatras 82-ąjį sezoną šiemet pradėjo anksčiau, kad spektaklius galėtų pamatyti ir atostogaujantys miesto svečiai. Naujajame sezone – penkios premjeros ir vienas atnaujintas spektaklis vaikams. Sezoną vainikuos tarptautin...

  1
 • Šeši įdomūs faktai apie fotografiją
  Šeši įdomūs faktai apie fotografiją

  Rugpjūčio 19-oji – Pasaulinė fotografijos diena. Daugelis pritars, jog šiandien sunku įsivaizduoti gyvenimą be galimybės įamžinti svarbias akimirkas. Fotografija tapo ne tik meno forma, tačiau ir dominuojančiu informacijos perdavimo &sca...

 • L. Kavaliauskas filme įkūnys Vydūną
  L. Kavaliauskas filme įkūnys Vydūną

  Paveldosaugininkui Laisvūnui Kavaliauskui teko neįprastas vaidmuo, žinomas klaipėdietis filmuojasi dokumentinėje juostoje, kurioje įkūnija filosofą Vydūną. Filmą kuria LRT žurnalistė Edita Mildažytė. ...

Daugiau straipsnių