K.Brazauskienė: mane smerkė, bet man ir pavydėjo, nes buvo ko

„Pirmą santuoką sudaryti geriau jauniems, antrą – subrendusiems“, – šypsodamasi LNK laidoje „Valanda su Rūta“ pareiškė Kristina Brazauskienė.

Už pirmojo vyro Antano Butrimo ji ištekėjo vos 19. Už buvusio Lietuvos prezidento, premjero Algirdo Brazausko – brandaus amžiaus.

Populiariausioje pokalbių laidoje, rodomoje per LNK, garsūs žmonės dalijosi savo patirtimi ir bandė atsakyti į klausimą – kokio amžiaus verta tuoktis, kad meilė nevirstų iliuzija ir netektų gailėtis.

„Žinoma, geriau, kad santuoka būtų viena“, - pasitaisė Brazauskienė, kai laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė paklausė, ar moteris netiki, kad gyvenimą galima nugyventi su vienu sutuoktiniu.

„Tekėjau iš meilės vos 19, tada tai buvo jau link senmergystės“, - pasakojo Brazauskienė. Kristina sakė , kad ji buvo ideali žmona. Gimus sūnui neleisdavo vyrui keltis prie jo naktimis, kad nepavargtų.

„Sako, kad žmonės ima dairytis į kitus, kai šeimoje kažko trūksta“, - paklausė Rūta Mikelkevičiūtė.

„Nieko netrūko, aš pamilau kitą“, - atsakė Brazauskienė. „Meilė atėjo nekviesta ir negalėjote pasakyti „Ne“? – klausė laidos vedėja. „Aš nenorėjau pasakyti „Ne“, - neslėpė Brazauskienė. Kaip moteris paaiškino sutuoktiniui, kad nori skirtis? „Pasakiau, kad myliu Algirdą ir noriu su juo gyventi“, - neslėpė ponia Kristina.

Moteris sakė, kad antroji santuoka jai kainavo labai daug. „Mane smerkė, bet man ir pavydėjo, nes buvo ko“, – atviravo moteris. Taigi kokio amžiaus reikia tuoktis?

Psichologai turi atsakymą. Jį išgirsite jau šį ketvirtadienį per LNK, „Valandoje su Rūta“ 19.19 val.


Šiame straipsnyje: Kristina Brazauskienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Kapitalistinė realybė

Kapitalistinė realybė portretas
Lietuvos kapitalistinėje santvarkoje yra įteisintas sukčiavimas, plėšikavimas, aferos... Engti žmones ir lobti buržujams leidžiama, kiek tik jie geidžia... Deja, ne visi suvokia, jog valstybėje yra ribotas pinigų kiekis (jeigu ji nespausdina banknotų ant tualetinio popieriaus). Jeigu saujelė erkių susigrobia ir susikrauna milijonus ir milijardus, kitiems lieka apčiulpta špyga. Lietuvoje puikiai veikia principas: "Iš visų atimti ir susikrauti sau milijonus". Kaip kitaip pavadinti, kai 1% (1.035 dirbančiųjų) atlyginimų vidurkis - apie 31.800, o 99% (1.287.000 dirbančiųjų) - apie 1650 Lt. Pvz. - 10 m. veikusi "Vilniaus parkavimo kompaniją", kurią įsteigė buvęs Seimo narys, pristačiusi automatų ir sudariusi sandėrį su savivaldybe, teisėtai reketavo (kitaip negaliu pasakyti) Viniaus vairuotojus už parkavimą gatvėse. Kaip vėliau paaiškėjo, savivaldybei iš to nebuvo beveik jokios naudos - tik 10%. „Dalkijai“ išnuomota „Vilniaus energija“ reketuoja gyventojus, lupdama devynis kailius už šildymą ir karštą vandenį. Tą patį daro namų administratoriai, liftų prižiūrėtojai it kt.. "Kitos paslaugos" už 3 kmb. bt. prieš trejetą m. buvo 36-38 Lt. Dabar – 117. "Prakeikto" socializmo laikais tokių nesąmonių nebuvo. Kainos nekito dešimtmečiais. Prisimenu, gal 1980 m. benzinas pabrango nuo 7 iki 10 kap./ltr. Buvo paskelbta prieš pusmetį, ir tai visi piktinosi.

Anatolijus

Anatolijus portretas
Kur mes ritamės? Apie ką spauda rašinėja ? Kokie pavyzdžiai mūsų jaunimėliui ? Šlykštu net apie tokias moteris skaityt .Fui .

Jobsas

Jobsas portretas
As NENOREJAU pasakyti NE. Ne NEGALEJAU. Tai ir yra teisingas atsakymas, kodel ji istate amziaus ragus Butrimui. Turgine puikiai zinojo , kad su partiniu kuiliu galima pasidaryti be galo daug saibu. Dabar tu nenori deklaruoti pajamu,bet GALI. Tai vienintelis kelias atgauti garbe, nors tu jos niekada neturejai.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių