Katažinos pasirodymą „Chorų karuose“ pastebėjo pati Ruslana

TV3 televiziją ir didžiausio masto muzikinio projekto Lietuvoje „Chorų karai“ kūrėjus pasiekė įdomi žinia iš Ukrainos.

Su projekto prodiuseriais susisiekė garsi dainininkė Ruslana, kuri, įkvėpta praėjusį sekmadienį „Chorų karuose“ ją įkūnijusios Vilniaus krašto Kaštoninį chorą į priekį vedančios generolės Katažinos pasirodymo, išreiškė norą su ja bendradarbiauti ir kartu įrašyti naują radijo laidų topų viršūnėse karaliavusios dainos „Wild Dances“ versiją.

„Esu šokiruota! Ruslanos dėmesys Vilniaus rajono Kaštoninio choro pasirodymui yra svarus mūsų darbo įrodymas, nors komisija ir pažėrė kritikos strėlių. Jau nekantrauju, kada drauge pradėsime darbus!“ – savo džiugesio neslėpė Katažina.

Projekto vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė nėra linkusi atskleisti detalių apie pokalbį su Ruslanos vadybininkais, tačiau patvirtina, kad su jais jau užmegztas kontaktas.

„Taip, su mumis susisiekę Ruslanos vadybininkai užsiminė, kad garsią dainininkę sužavėjo praėjusį sekmadienį „Chorų karuose“ Katažinos ir jos vadovaujamo Vilniaus rajono Kaštoninio choro itin ekspresyvus pasirodymas. Šiuo metu deramės dėl galimo bendradarbiavimo, tačiau daugiau detalių komentuoti nenorėčiau“, – apie garsios dainininkės iniciatyvą bendradarbiauti su „Chorų karų“ kalbėjo N. Kavaliauskienė.

Lietuvoje ne kartą koncertavusi ir 2004-aisiais „Eurovizijos“ dainų konkurse pergalę išplėšusi ukrainietė yra gerai žinoma Lietuvoje.

Jos albumai puikiai perkami visoje Europoje – Ruslana iš viso yra pardavusi daugiau nei pusę milijono įrašų. Po pergalės „Eurovizijoje“ Ruslana atsiėmė du apdovanojimus – auksinį diską už tai, kad singlas „Wild Dances“ net vienuolika savaičių iš eilės buvo perkamiausias visoje Belgijoje bei prestižinį „World Music Awards“ apdovanojimą.  

Ruslana jau seniai tituluojama gerumo ambasadore ir dalyvauja daugybėje paramos ir labdaros koncertų bei projektų visoje Europoje.

Šiuo metu projekto „Chorų karai“ kūrėjai sakė neabejojantys, kad garsios dainininkės pasirodymas projekte sulauktų milžiniško TV3 žiūrovų susidomėjimo, tačiau teigė kartu su Ruslana dar ieškosią bendrų sprendimų ne tik jos pasirodymui, o ir visai laidos temai.

Šiuo metu Italijoje viešinti dainininkė yra intensyviai užimta, o jos koncertų grafikas jau ilgam suplanuotas į priekį.  

Nors temos „Chorų karų“ laidoms yra ruošiamos iš anksto, N. Kavaliauskienė patikino, jog dėl tokios garsios dainininkės galima kiek pakoreguoti planus.

„Dar neaišku, ar ji atvyks į Lietuvą. Tačiau gyvenam skaitmeniniame amžiuje, tad ieškome Ruslanai galimybių dalyvauti „Chorų karuose“, – pokalbį užbaigė vykdomoji prodiuserė.

Beje, Ruslana jau yra pareiškusi solidarumą TV3 televizijai – 2005-aisiais specialiu kvietimu ukrainietė dalyvavo TV3 organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ finaliniame koncerte.


Šiame straipsnyje: Chorų karaiKatažinaRuslana

NAUJAUSI KOMENTARAI

L

L portretas
Iš to supratau, kad Vilnius nekris iki Ruslanos bendro pasirodymo, o va , jei kauniečiai ir rajonas nepalaikys savo miesto pasiuntinių, tai pagal skambučių kiekį "stumiamas" Panevėžys ir mes galim likti už borto, nors komisija vertina labai aukštai. Negi leisim gerai dainuojančiam savo miesto chorui iškristi vien dėl to, kad gailim 1 Lt?

ch

ch portretas
O velnių Ruslana nedavė už nudžiautą dainą? Šiaip tai gyvenimas geras ir be chorų, ir be karų, ir be visokių kitokių pompastinių pasikliedėjimų.... buožiū išmislas.

Wuiko

Wuiko portretas
Ar čia ta Ruslana, kuri scenoje be "trusikų" dainavo?
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių