Karališkieji jaunavedžiai iškeliavo iš rūmų sraigtasparniu, kur - paslaptis

Princas Williamas su savo žmona Kate šeštadienį sraigtasparniu išvyko iš Bakingamo rūmų į savo pirmąją povestuvinę kelionę.

Mažas sraigtasparnis pakilo iš užpakalinio rūmų sodelio šeštadienio rytą po pasakiškų vestuvių, kurias Londono gatvėse stebėjo apie milijonas žmonių, o televizoriuose - du milijardai visame pasaulyje.

Po nakties Bakingamo rūmuose jaunavedžiai išėjo į sodą susikibę rankomis, paskui, išvykdami paspaudė rankas karališkųjų rūmų tarnautojams.

Kembridžo kunigaikštienė vilkėjo trumpą mėlyną suknelę su diržu, tamsų švarkelį. Kunigaikštis vilkėjo šviesius marškinius prasegta apykakle, tamsų švarką ir šviesias kelnes.

Naujųjų Kembridžo kunigaikščių medaus mėnesio vieta tebėra paslaptis.

Pasak naujienų agentūros "The Associated Press", jaunavedžiai princas Williamas ir Catherine Middleton šį savaitgalį planavo išvykti iš Londono dvi savaites truksiančių atostogų po įspūdingos vestuvių ceremonijos ir pokylio, kuris tęsėsi iki šeštadienio paryčių.

Kur jiedu praleis medaus mėnesį - iki šiol laikoma griežtoje paslaptyje. Rūmų pareigūnai atskleidė tik tiek, kad Williamas pasiprašė dviejų savaičių atostogų Velse esančioje Karališkųjų oro pajėgų (RAF) bazėje, kur jis dirba paieškų ir gelbėjimo sraigtasparnių pilotu.

Sutuoktiniai gali rinktis iš daugelio galimybių; viena iš jų - vykti į Škotijoje esantį karalienei Elizabeth II priklausantį didelį Balmoralo dvarą, kuriame tikriausiai pavyktų išvengti įkyrių paparacų.

Princas Williamas buvo užsiminęs, kad su naująja Kembridžo kunigaikštiene gali vykti į Australiją ir per medaus mėnesį pasimėgauti nardymu. Tačiau taip pat tikėtina, kad jie pasirinks kurią nors privačią salą Karibų jūroje, išvyks į Afriką arba aplankys Jordaniją, kur galėtų pamatyti įspūdingą Petros architektūros kompleksą.

Numatoma, kad Williamo povestuvinės atostogos bus trumpesnės negu jo tėvų princo Charleso ir velionės princesės Dianos: jie dvi savaites praleido plaukiodami kruiziniu laivu po Viduržemio jūrą, o vėliau dar keliskart atostogavo Britanijoje.

Williamas ir Catherine deramai atšventė savo vestuves per pokylį su šokiais, kuris nuo penktadienio vakaro iki pat šeštadienio ryto vyko Bakingamo rūmuose, vadovaujant Velso princui Charlesui.

C.Middleton per šį pokylį dėvėjo kitą suknelę, kurią taip pat sukūrė Alexandero McQueeno mados namų kūrybos direktorė Sarah Burton. Tuo tarpu Williamas vilkėjo elegantišką dvieilį smokingą.

Kai kurie iš pokylio svečių, tarp jų Kembridžo kunigaikštienės sesuo Pippa Middleton ir jos naujojo svainio princo Harry draugė Chelsy Davy, grįžo į savo apartamentus prabangiame viešbutyje "Goring" šeštadienį apie 3 val. ryto, pasibaigus linksmybėms rūmuose.

Harry paskelbė "ką nors pakepsiantis" per pusryčius visiems, kas atlaikys nemiegojęs visą naktį, tačiau kol kas nežinia, ar daug vakarėlio dalyvių jam teko maitinti.

Svečiai galėjo nesibaiminti, kad pažadins senelę - karalienė Elžbieta II ir jos vyras princas Philipas paliko Bakingamo rūmuose šeimininkauti savo vaikus, išvykę į kitą karališkąją rezidenciją.

Priekabumu garsėjanti britų žiniasklaida paskelbė, kad karališkųjų vestuvių diena buvo nepaprastai sėkminga. Specialiuose suvenyriniuose leidinių numeriuose buvo išspausdinta dešimtys nuotraukų, padarytų per iškilmes, kurias Londono gatvėse ir parkuose stebėjo apie milijonas žmonių.


Šiame straipsnyje: princas WilliamasKate Middleton

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių