Jurga norėtų susitikti su „Radiohead“

"Smagiausia koncertuoti su žmonėmis, kurie įkvepia kitus žmones kurti. "A-ha" yra viena tokių grupių", - pasakojo Jurga.

Praėjusią savaitę kojos ir rankos lūžius patyrusi Jurga scenoje pirmą kartą pasirodys praėjus kiek daugiau nei dviem savaitėms po traumos – norvegų grupės "A-ha" pasaulinio atsisveikinimo turo koncertuose Rygoje ir Vilniuje.

Norėtų susitikti su "Radiohead"

Apie grupės "A-ha" kvietimą atlikėja prisipažino net negalvojusi, o jo sulaukusi - apsidžiaugusi. "Mėgstu jų dainą "Velvet". Kai keliaujame į savo koncertus, vadybininkas dažnai ištraukia kompaktą ir jį paleidžia", - 1diena.lt pasakojo Jurga.

Dainininkė neslėpė, kad savo namuose dažniau klausosi klasikos, bet viskas priklauso nuo nuotaikos.

Kieno dar koncertus galėtų apšildyti, Jurga teigė nesvarstanti ir pati besistengianti kurti savitą ir žmones įkvepiančią muziką, tačiau labai džiaugtųsi, jei savo kūrybiniame kelyje sutiktų anglų roko grupę "Radiohead", kuri, kaip pati atlikėja teigė, jos muzikinėje veikloje padarė nemažą įtaką.

"Smagiausia koncertuoti su žmonėmis, kurie įkvepia kitus žmones kurti.  "A-ha" yra  viena tokių grupių, daugelis juos įvardija kaip darančius įtaką muzikinei veiklai. Apskritai, kiekvieno menininko tikslas toks ir yra", - įsitikinusi Jurga.

Rygoje - angliškai, Vilniuje - lietuviškai

"A-ha" grupės koncerte Jurgos pasirodymas turėtų trukti 30 minučių, per kurias dainininkė atliks septynis savo kūrinius. Latvijoje, Rygos arenoje, atlikėjos pasirodymas bus anglų kalba, Jurga atliks vienus žymiausių savo kūrinius: "5th Season", "I Wonder", "Sandman's Child", "Running" ir kitus. Lietuvius atlikėja džiugins kūriniais: "Rykliai ir vilkolakiai", "Aukso pieva", "Instrukcija" ir kitais.

"Norime pagroti tuos kūrinius, kuriuos publika žino ir mėgsta. Tie kūriniai, kurie sulaukė dėmesio Latvijoje - ten ir nuskambės, o Lietuvoje bus atliekamos čia žinomos dainos", - apie Jurgos programą "A-ha" koncerte 1diena.lt pasakojo atlikėjos vadybininkas Vaidas Stackevičius.

Vadybininkas tikino nežinantis, kodėl norvegų grupės pasaulinio atsisveikinimo turo koncerte Rygoje negros latviai, o publiką apšildys mūsų šalies atlikėja. "Apie galimybę dainuoti koncerte mes kalbėjomės, berods, vasario mėnesį, bet tada ir palikome tą temą nuošalyje. Prieš mėnesį ar du sulaukėme skambučio, ar mums būtų įdomu dalyvauti. Tai buvo džiugi naujiena", - kalbėjo V.Stackevičius.

Vis dar ieško kūrybinio sprendimo

Kaip 1diena.lt J.Šeduikytės vadybininkas teigė, vis dar ieškoma kūrybinio sprendimo, padedančio išspręsti pasirodymo klausimus, mat stovėti su gipsu atlikėjai būtų keblu.

"Mūsų tikslas - surengti smagų pasirodymą, nes liūdnam nėra pagrindo. Jurga dabar jaučiasi geriau nei anksčiau, kai būdavo pavargusi nuo darbų ar mokslų. Dabar ji yra psichologiškai pailsėjusi, todėl koncerto laukiame su nekantrumu ir mes patys", - porino V.Stackevičius.

Pasak Jurgos, nors iš šono žmogui gali atrodyti, kad su gipsu yra labai nepatogu ir skausminga, iš tiesų viskas labai greitai gyja ir ji žada, kad tai nebus liūdnas jos pasirodymas. "Faktas, kad tai  bus kitoks koncertas. Skambės gal net geriau nei anksčiau, o kaip jis turėtų atrodyti vizualine prasme - mes dar svarstome", - atlikėjai pridūrė V.Stackevičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių