Jubiliejinį „Auksinį svogūną“ atsiėmė ir jo „tėvas“ A.Valinskas

Ketvirtadienio vakarą TV3 eteryje vyko jubiliejinė „Auksinių svogūnų“ ceremonija. Jos metu garbingos statulėlės įteiktos dešimčiai ryškiausių politikų.

Čia TV3 televizijos „balsas“ Vytautas Tulevičius sekė pasaką apie „Krizę stebuklų karalystėje“, nominacijas skelbė apdovanojimų vedėjai – aktorė Agnė Grudytė-Guobienė ir atlikėjas Marijonas Mikutavičius, o būrys seimūnų mintyse ruošėsi padėkos kalboms.

"Metų filmo" nominacijoje laimėjo Algimantas Salamakinas ir jo „Lexus“ automobilis už vaidmenį filme „Greiti ir įsiutę 45“. Pats nugalėtojas  neatvyko, o kalbą apie gražų gyvenimą skėlė atlikėjas, šoumenas, seimūnas ir tiesiog Antanas - Antanas Nedzinskas.

"Metų kankinio" nominacijoje, kaip ir tikėtasi, nugalėjo Linas Karalius. Tokio pagerbimo Seimo narys nusipelnė „Už fizines kančias, patirtas negalint lankyti Seimo posėdžių, kuomet jį įkalinti laikė Arūno Valinsko nusamdyti Tailando transvestitai“.

„Tikrai nenoriu palinkėti nei vienam savo kolegų patirti to, ką teko patirti man, kad atsiimčiau šį apdovanojimą. Du mėnesius palaikiau save šiomis išmintimis: tai, kas mūsų neužmuša, padaro mus stipresniais, ir tai, kas vyksta, vyksta į gera. Šis apdovanojimas - geras ženklas, kad galų gale aš suprasiu kur esu ir pasitaisysiu“, - rėžė filosofišką padėkos kalbą L.Karalius.

„Metų operaciją“ - sinchronišką krūtų didinimą pagerbtos „Olialia pupytės“. Beje, blondinės šįkart  „perspjovė“ net patį Andrių Kubilių, meistriškai atlikusį pensijų apipjaustymą.

"Metų frazės" nugalėtoja neabejotinai tapo Dalia Teišerskytė. Jos sparnuoti žodžiai „esu nacionalinė vertybė“ jau tapo kone folkloru. „Beprotiškai didžiuojuosi, kad per mane Lietuva sužinojo, kad didžiausia jos vertybė yra žmogus - ne deimantai, nei nafta, ne oligarchai, o žmonės, dirbantys Lietuvoje ir su didžiausiu džiaugsmu priimu šį apdovanojimą kaip didelė nacionalinė vertybė“, - sakė D.Teišerskytė.

"Metų vargdiene" tituluota seimūnė Asta Baukutė - už tai, kad tiek metų mokėsi aktorinio meistriškumo, o tik patekusi į Seimą gavo patį prasčiausią vaidmenį. Po Ž.Žvagulio ir I.Starošaitės kūrinio apie A.Baukutės ir jos vyro nuotykius, Seimo narė buvo apdovanota ir specialiu prizu - šviesoforu.

"Metų mokslininku" paskelbtas Seimo narys Aleksandras Sacharukas. „Visi nors vieną kartą nori pabūti karaliumi, ir aš pabuvau. Aštuonis kartus, ne trylika“, - džiaugėsi išsipildžiusia svajone A.Sacharukas, į skandalą įklimpęs dėl to, kad balsavo su L.Karaliaus kortele.

"Metų dublio" nominacijoje „svogūnas“ įteiktas apdovanojimų veteranei Kazimirai Danutei Prunskienei - už tai, kad buvo du kartus pripažinta agente ir du kartus išteisinta. Politikė juokavo, kad gal antrą kartą ir prezidente tapti bandys.

"Metų studento" rinkimuose pagerbtas buvo „Auksinių svogūnų“ „tėvas“ Arūnas Valinskas. Paties įsteigtas apdovanojimas jam atiteteko už tai, kad vidurinę mokyklą jis baigė su raudonu diplomu, o Seimo pirmininko mokslus - eksternu.

"Metų sugrįžimo" nominacijoje laimėjo kainų burbulą išpranašavęs Raimundas Kuodis.

"Liaudies balso" statulėlę internautai skyrė A.Kubiliui - už originalų pasiūlymą susiveržti diržus tam, kad atsirastų keturi milijonai litų jo rezidencijos remontui.

Ceremonijos metu žiūrovai kviesti dalyvauti velykinėje prisikėlimo akcijoje, pirmajame Lietuvos istorijoje referendume tiesioginiame eteryje - „Referendume dėl Arūno Valinsko sugrąžinimo į pramogų pasaulį“. Žadėta, kad jei idėją palaikys 300 000 skambučių, A.Valinskas paliktų seimūno kėdę ir grįžtų į savo vietą. Tačiau išmesti litą į balą ryžosi tik apie 4 500 skambinusiųjų. Šie pinigai esą, atskaičius mokesčius, atiteks labdarai.


Šiame straipsnyje: Auksiniai svogūnai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių