Jessica Alba: mane ištiko šokas, sužinojus, kiek chemikalų naudoju

Holivudo aktorė Jessica Alba papildė „ekologiškų žvaigždžių“ sąrašą. Ji šią savaitę pradėjo elektroninę prekybą ekologiškai produktais: sauskelnėmis, kūdikių servetėlėmis, namų valymo ir asmens higienos priemonėmis.

Sava patirtis pašnibždėjo

„Nuodėmių miestas“, „Fantastiškas ketvertukas“ filmų žvaigždė 30-metė J.Alba tokio verslo idėja rimtai susidomėjo, kai iš savo patirties sužinojo, kaip sunku rasti nelabai brangius, netoksiškus ir patrauklius produktus savo vaikams, kurių ji pati augina du.

„Kai prieš tris su pusę metų buvau neščia ir laukiausi dukrelės Honor, pradėjau aiškintis, kiek saugūs mano namai, - svetainei CNNmoney.com pasakojo J.Alba. – Ir mane ištiko šokas, kai sužinojau, kiek pavojingų chemikalų naudoju, nors maniau, kad jie saugūs.“

Būdama jautrios odos, Jessica pastebėjo, kad vienas kūdikių rūbeliams skalbti skirtas produktas priverčia ją čiaudyti, o jos odą išberia.

„Jei tai nutinka man, tai kodėl aš turėčiau naudoti šią priemonę su savo vaiko daiktais, - patirtimi dalinosi Holivudo žvaigždė. – Daug tyrimų rodo, kad egzistuoja ryšys tarp mūsų kasdien naudojamų chemikalų ir tokių ligų, kaip vežys, astma ir hiperaktyvumo.“

Naujoviškas marketingas

Tad aktorė kreipėsi į žinomą JAV elektroninio verslo guru Brianą Lee, taip pat į dar vieną žinomą verslininką bei ekologiško gyvenimo specialistą ir įkūrė bendrą įmonę „The Honest Company“ (honest.com).

Kompanija siūlo du paslaugų paketus: beveik 36 JAV dolerius (beveik 100 litų) per mėnesį kainuos šeimai būtinas prekių paketas, kurį sudaro penki ekologiški higienos produktai; beveik 80 dolerių (215 litų) atsieis sauskelnių paketas, į kurį įeina tiek ekologiškų sauskelnių, kiek jų reikia vaikui per mėnesį.

J.Alba neslėpia ambicijų plėsti verslą. Pasak jos, įmonė reaguos į klientų atsiliepimus ir pageidavius.

„Daugelis ekologiškų kompanijų nėra labia žinomos, todėl jų produktų kaina gali būti 3-4 kartus didesnė, nei mes siūlome. Mes nebūsime pigiausi, bet, tikrai, ne patys brangiausi“, - užtikrino seksualioji aktorė, o dabar jau ir „ekoverslininkė“.

Be to, dalis pelno iš J.Alba verslo atiteks nepasiturinčių šeimų paramai.

Ekologiškumas – ant bangos

Ji nevienintelė iš Holivudo žvaigždyno, kuri ėmėsi įgyvendinti „žaliojo verslo“ idėją.

Legendiniame filme „Nužudyti Bilą“ suvadinusi Daryl Hannah turi seną ekologiško gyvenimo patirtį. Ji sukūrė ekologiškų produktų elektroninės prekybos svetainę „Love Life Good“ (dhlovelife.com), kur galima įsigyti beveik viską - nuo ekologiškų valymo priemonių (kurias kuria kita ekrano žvaigždė Edas Begley jaunesnysis) iki saule varomos valties. Visi produktai yra draugiški gamtai.

O štai dainininkas Stingas pasinėrė į ekologišką ūkininkavimą ir savo valdose Toskanoje (Italija) gamina ekologišką vyną, alyvuogių aliejų, medų ir saliamį. Dar 1997 m. jis nusipirko XVI amžiaus vilą su daugiau nei 360 hektarų žemės, įdarbino 15 padėjėjų ir su žmona kibo į darbus. Prieš kelis metus Stingas atidarė ekologiško maisto parduotuvę, kurioje prekystaliai lūžta nuo dainininko ūkyje pagamintų produktų.

„Atvykau čia ir nusprendžiau pasilikti, tapti ūkininku, nes norėjau, kad šeima megautųsi geriausios kokybės produktais ir sveika aplinka“, - kažkada savo pasirinkimą aiškino scenos žvaigždė.

„Visi žino mano pasišventimą aplinkos apsaugai, ypač Pietų Amerikos miškams, o imdamasis verslo Toskanoje aš bandau padėti sau ir aplinkiniams gyventi geriau, natūraliai“, - pridūrė jis.

Ekologišku verslu užsiima ir daugiau pasaulinio garso įžymybių. O ir abejotina, ar kokia ekrano ar scenos žvaigždė drįstų elgtis kitaip. Juk būti ekologiškam ir gamtą tausojančiam dabar madinga, kaip niekada iki šiol.


Šiame straipsnyje: Jessica Alba

NAUJAUSI KOMENTARAI

VISIEMS

VISIEMS portretas
youtube: /watch?v=EdgEpFHY7kQ
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių