Iškilmingai įteiktos pirmosios LNK „Dviračio žvaigždės“

LNK iškilmingai įteiktos pirmosios paauksuotos „Dviračio žvaigždės“ - apdovanojimai tiems, kurie labiausiai pernai prajuokino arba apsijuokė Lietuvoje.

Nacionalinius šou verslo ir politikos apdovanojimus "Dviračio žvaigždė" įsteigė LNK laidos „Dviračio šou“ komanda, pradėjusi naują Balandžio 1-osios tradiciją  - nacionalinius šou verslo ir politikos apdovanojimus.

„Metų įsikūnijimo“ apdovanojimas skirtas Arūnui Valinskui, kuris sėkmingai įsikūnijo ir dar sėkmingiau išsikūnijo iš Seimo pirmininko kūno. A.Valinskas nukonkuravo Aleksandrą Sacharuką, kuris įsikūnijo į Liną Karalių 13 kartų korteliniu būdu ir Agnę Zuokienę, kuri įsikūnijo į Artūro Zuoko vietą Seime, bet vis tiek namie plauna indus.

„Metų fraze“ pripažinta Dalios Teišerskytės “Aš esu nacionalinė vertybė”. Šiai nominacijai buvo nominuoti Vilius Navickas už “Suck my...” ir Andrius Kubilius “Kaip gera būti geru”.

„Metų moteris“ tapo Daina Bilevičiūtė, apdovanojimą gavusi “už kaimo turizmo sodybų tuštėjimo metą”. Ji įveikė kažkokią niekam nežinomą Gintarę “Už nepaprastus Deivydo Zvonkaus nuotykius italo bute” ir Kauno ponią Egliją Vaitkevičę “už tai kad jau 30 metų miega ant nugaros, kad nesusiglamžytų veidas”

„Metų sportininku“ pripažintas gimnastas Algirdas Šemeta, kuris sugeba pats pažiūrėti į savo biudžeto skylę. Tapti „Metų sportininku“ dar pretendavo krepšininkas Vladimiras Romanovas “Už tai, kad Žalgiryje įvedė povandeninio laivo tvarką - kas ne su manim, tas už borto” ir sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas, kuris per varžybas taip viduriuoja, kad net petį pasitempia.

Metų galva“ - Vygaudo Ušacko, kuri nuriedėjo net į Afganistaną. „Metų galvomis“ dar buvo nominuoti Mečys Laurinkus, kurio galva atriedėjo net iš Gruzijos ir Povilas Malakauskas, kuris turėdamas tik pusę galvos prarado visą galvą

„Metų krikštynos“ - Aleksandro Sacharuko, kuris persikrikštijo iš valinskininko į krikščionį, bet vis tiek liko 02. Šioje nominacijoje A.Sacharukas konkuravo su Henriku Daktaru, kuris persikrikštijo iš mafijozo į pravoslavą ir Romualdu Visokavičiumi, kuris iš lito tėvo persikrikštijo į mailiaus mamą.

„Metų vertėjas“ pripažintas Artūras Skikas, kuris išvertė iš posto Algį Čapliką. „Metų vertėjais“ pretendavo tapti Andrius Ūsas, kuris išvertė iš posto Algimantą Valantiną, ir nevedęs tėvas bambalis, kuris išvertė iš posto Rimantą Dagį.

„Metų atradimo“ apdovanojimas skirtas chemikui  Linui Karaliui, atradusiam naują alkoholio formulę H2C5OH. “Metų atradimo” apdovanojimui dar buvo nominuoti fizikas Vilniaus meras Vilius Navickas atradęs kiemsargio tvermės dėsnį “Sniegas ištirpsta pats net ir nemokant kiemsargiams algos” ir sociologas Laimutis Pinkevičius, atradęs tobulos šeimos dėsnį - „kas nevedus buvo saldu 10 metų, apsivedus apkarsta per pusmetį“.

„Metų automobiliu“ pripažintas Astos Baukutės „Land Cruiser“ - pirmoji Toyota, kuri moka meluoti. A.Baukutės „Toyota“ šioje nominacijoje varžėsi su Algimanto Salamakino „Lexus“, kurio kaina neprieštarauja nei etikai, nei procedūroms ir Antano Nedzinsko supuvusiu „Mercedes“, kurio už pinigus remontuot neapsimoka, bet tam yra kanceliarinės išlaidos.

„Metų stebuklu“ paskelbta Ignalinos atominė elektrinė, įrodžiusi, kad egzistuoja gyvenimas po mirties.

Apdovanojimą už „Metų spalvą“ gavo Kęstutis Rupulevičius- už tai, kad mato spalvas, bet nemato šviesoforo. Čia dar buvo nominuotas Andrius Šedžius - už tai, kad iš akių spalvos mato šlapimo sudėtį ir Vladas Garastas - už tai, kad mato tik dvi spalvas: baltašiknius ir juodašiknius.

 


Šiame straipsnyje: dviračio žvaigždės

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių