I.Kazlauskaitė pasirodys seriale „Drąsos kaina“

Viename TV3 serialo „Drąsos kaina“ epizodų pasirodys balsingųjų Livetos ir Petro Kazlauskų atžala Ingrida.

Užkulisinį darbą televizijoje dirbanti mergina ne kartą buvo kviesta filmuotis reklamose, užsieniečių Lietuvoje statytuose filmuose.

Sulaukusi pasiūlymo pasirodyti seriale „Drąsos kaina“, I. Kazlauskaitė nedvejojo nė akimirkos, juk tai – dar viena neįkainojama patirtis. „O kas ten žino, kaip gyvenimas susiklostys“, – šypsosi ji.

Suktis prieš kameras Ingridai visada patiko, todėl vieną gražią dieną jos anketa atsirado aktorių agentūroje. Netrukus Ingrida buvo pakviesta į suomių telekomunikacijos reklamą, kurią užsieniečiai filmavo Lietuvoje.

„Pagrindiniai herojai, įkūniję Cezarį ir Kleopatrą, buvo suomiai, o aš vaidinau Cezario tarnaitę, kuri glostė šuniuką, vardu Bučkis“, – juokiasi Ingrida.

Suomiams išraiškingų akių mergina taip patiko, kad jie sujaukė jos planus imtis kito darbo – vaidinti filme „Karas ir taika“, kuris tuo pat metu buvo filmuojamas Trakuose.

„Kostiumai jau buvo pasiūti, bet suomiai mane perpirko“, – mena netrukus TV3 daugiaserijiniame filme pasirodysianti mergina.

Reklamų dar buvo daug, o viena įsimins kuriozu.

„Lietuvoje latviai rengė atranką kavos reklamai. Mes buvome dvi Ingridos. Kurį laiką man niekas nieko nepranešė, maniau, neišsirinko. Bet staiga vieną dieną skambina organizatoriai: „Ingrida, mes per klaidą nusiuntėme kvietimą tavo bendravardei. Atvažiavo – žiūrime, kad ne ta. Varyk greitai į Rygą!“ Deja, į filmavimą tąkart ji nespėjo...

Vėliau Ingrida suvaidino nuotaką siaubūnę projekte „Pabėgusi nuotaka“.

„Operatoriai, fotomenininkai darė tarsi filmo treilerį. Mes – nuotakos – bėgome, o jie fotografavo, filmavo. Turėjau keiktis, rėkti, draskytis, buvau sušiaušta isterikė“, – pasakoja Ingrida.

Neseniai ji ir vėl vaidino vestuvių scenoje, tik šįkart buvo ne nuotaka, o pamergė. Tai vyko TV3 serialo „Drąsos kaina“ filmavimo aikštelėje. Kaip I. Kazlauskaitė ten pateko?

„Buvau televizijos prodiuserių kompanijos „Videometra“ aktorių bazėje. Matyt, tiko tipažas, todėl pakvietė. Vaidinau pamergę. Mums padarė šukuosenas, išsipustėme ir sėdėjome kaip „broškės“, – juokiasi Ingrida. – Vaidmuo nedidelis, tačiau galėjau savo akimis pamatyti, kaip filmuojami serialai. „Drąsos kainoje“ dirba stipri profesionalų komanda. Labai džiaugiuosi, kad gavau progą susipažinti su tais talentingais žmonėmis. Aš domiuosi kinu, režisūra, todėl džiugu atsidurti toje aplinkoje, stebėti ją iš arti. Ant galvos karūnos nesidedu – nėra dėl ko, tiesiog man tai buvo naudinga ir įdomu, visada pravers. Juk niekas neduoda didelio auksinio šaukšto su kaupu košės – pats turi viską užsidirbti, – kalba I. Kazlauskaitė. Ji neatmeta galimybės kada nors sukurti ir didesnį vaidmenį. – Klausau pasiūlymų. Galiu suvaidinti ir viliokę, ir virkaujančią auklę, ir nusivylusią namų šeimininkę. Bet koks amplua – įdomus iššūkis.“

Lietuviški serialai Ingridai patinka.

„Mano mėgstamiausias – „Moterys meluoja geriau“, labai geras! Žiūriu ir „Drąsos kainą“. Esu sužavėta Irūnos darbu. Graži, charizmatiška mergina, ir savo vaidmenį atlieka tobulai, nesvarbu, koks jis. Atrodo, kad jauna, be patirties, o iš tiesų labai talentinga. Tegul tik nesustoja, nepameta šito dalyko“, – sako I. Kazlauskaitė.

Nuo šiol nė vienos „Drąsos kainos“ serijos nebepraleis ir jos garsioji mama Liveta.

„Mamai pasakiau, kad filmuosiuosi. Ji visuomet mane palaiko. Sako – bandyk, kol esi jauna, gal hobis taps darbu. Ir iš tiesų – ką gali žinoti, kaip gyvenimas pasisuks. Gal tikrai kada nors valgysiu duoną iš savo hobio – kino“, – sako I. Kazlauskaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių