Į „Red Hot Chili Peppers“ koncertą – su ūsais

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiančią JAV roko grupę „Red Hot Chili Peppers“ (RHCP) gerbėjai pasitiks smagia dovana. Kai liepos 28 d. į Kauno „Žalgirio“ arenos sceną užlips lietuviško kraujo turintis grupės vokalistas Anthony Kiedis, jį turėtų nustebinti šimtai į jį šiek tiek panašių žmonių.

„Kas atidžiai seka RHCP gyvenimą, žino, kad pastaruoju laiku svarbi A. Kiedžio įvaizdžio dalis yra ūsai. Todėl siūlau gerbėjams koncerto metu prisiklijuoti ūsus ir taip išreikšti bendrumo jausmą su grupe bei lietuviškų šaknų turinčiu vokalistu, - idėją apibūdina akcijos sumanytoja Giedrė Kesiūnaitė. - Įsivaizduokite save Anthony vietoje: išeinate į sceną, pakeliate akis į publiką ir iš karto pajaučiate, kad ji yra savesnė nei kitose šalyse!“.

Pasak grupės gerbėjos, Anthony Kiedžio proseneliai Antanas ir Julija Kiedžiai XX a. pradžioje iš Tauragės emigravo į Niujorką. Anthony senelis John Alden Kiedis – jauniausias iš penkių vaikų šeimoje, jis gimė jau Amerikoje. RHCP vokalistas Anthony apie lietuviškas šaknis rašo ir savo autobiografinėje knygoje „Randai“. Dainoje apie gimtąjį Mičiganą (Especially in Michigan”) minimi žodžiai „lietingas lietuvis“, kurie apibūdina muzikanto šaknis. Rengdamasi atvykti į Lietuvą, grupė nufilmavo trumpą kvietimą, kuriame taip pat primena Anthony kilmę.

RHCP koncerto metu vyksianti akcija – nepriklausoma gerbėjų iniciatyva. Sumanymo apie šokinėjančią ūsuotą gerbėjų minią įkvėptas dailininkas Danas Bereznickas pasisiūlė padėti – sukūrė RHCP vokalisto stiliaus ūsų dizainą. Anot Giedrės Kesiūnaitės, nors į koncertą ateis tūkstančiai žmonių, svarbiausia, kad pasibaigus apšildančios grupės pasirodymui, prieš RHCP koncertą ūsus prisiklijuotų patys aktyviausi gerbėjai, kurie bus arčiausiai scenos. Todėl Giedrė užuot ieškojusi rėmėjų nutarė iš savo lėšų atspausdinti šešis tūkstančius priklijuojamų ūsų. Šie ūsai bus išdalinti nemokamai, tai padarys iniciatyvą palaikančios „Žalgirio“ arenos darbuotojai.

Didžiausia Baltijos šalyse renginių arena nori padrąsinti RHCP gerbėjus užsiklijuoti ūsus ir parodyti mūsų Lietuvių tautos išradingumo ir geros nuotaikos pavyzdį.

„Tikiuosi, kad iki RHCP koncerto gerbėjai spės išgirsti apie šią nuotaikingą iniciatyvą, gal atsiras vyrų, kurie specialiai tam vakarui užsiaugins tikrus ūsus kaip Anthony Kiedis? Taip pat būtų labai gerai, jei ateisiantys į koncertą žmonės ir patys pasigamintų ūsų – iš popieriaus ar kitų medžiagų. Tada arenoje linksmintųsi dar daugiau ūsuotų žmonių, kurie parodytų, kad čia, Lietuvoje, jaučiame vienybę, turime optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo. Taip pat – humoro jausmo. Tikiuosi, kad merginos taip pat noriai klijuosis ūsus kaip ir vaikinai“, - sako Giedrė.

RHCP gerbėja priduria, jog grupės nariai ir patys visuomet pasižymi savitu stiliumi bei unikalia išvaizda. Kai kuriuose koncertuose jie būdavo nuogi - originaliai prisidengę tik viena kojine, kartais segėjo sijonus ar buvo ryškiai nusidažę plaukus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Joli

Joli portretas
Geras. Galima usus nusipaisyt su kokiu makiazo piestuku.

Monika

Monika portretas
Super ideja, jei neliks tu usu, reiks nusipiest..

Giedre Kesiunaite

Giedre Kesiunaite portretas
Jeigu palaikote sia iniciatyva, prisijunkite prie renginio facebooke: Renginio pavadinimas "Lietuviško kraujo turinčiam „Red Hot Chili Peppers“ vokalistui – gerbėjų staigmena"
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių