Į „Lietuvos talentų“ finalą įšoko breikeriai „I.L.I. CREW“ ir šokėjas Paulius

Antrasis TV3 projekto "Lietuvos talentai" pusfinalis vos netapo sensacija - vos per plauką nuo finalo liko "Žemaitijos akmenėlis" Virginijus. Vis tik laimingi bilietai atiteko breikerių duetui "I.L.I. CREW" ir šokėjui Pauliui.

Pirmoji scenoje pasirodžiusi 21-erių studentė Girmantė Vaitkutė sužavėjo puikiai atlikusi dainą iš filmo „Svajonių merginos“. Apie ypatingu balsu išsiskiriančios merginos pasirodymą Rūta Ščiogolevaitė sakė: „Tu pasirinkai tobulą dainą ir jei žiūrovams patiks taip, kaip patiko man, tai tu turėsi problemų finale“. Marijonas Mikutavičiaus komplimentas nuskambėjo keistokai - esą daina jam taip patiko, kad klausydamas jos vos neapsisisiojo. Adolfo Večerskio nuomone, merginos nuo kurių dainų verkia vyrai, eina toli.

Kitas aiktelėti privertęs talentas - vos dvejus metus šokantis Paulius. Nors vaikinas tikina, kad tenori pinigų mokslams gauti, tačiau panašu, kad jis taiko tiesiai į profesionalų sceną. „Niekada nepaslėpsi žmogaus, kurie siekia užsibrėžto tikslo, tokie žmonės visada aiškiai matomi ir tu esi vienas įdomiausių žmonių Lietuvoje“, - po įspūdingo jo šokio sakė M.Mikutavičius. Tuo tarpu sužavėta R.Ščiogolevaitė net išdrįso pasakyti, kad būtent Paulių mato mato “Lietuvos talentų” nugalėtoju.

Iš talentų būrio neabejotinai išsiskyrė „I.L.I. CREW“. Neįgaliojo vežimėlyje sėdinčio Viktoro ir jo draugo Gintaro duetas - gyvas įrodymas, kad negalia nekliudo siekti savo svajonių ir tikslų „Jūs esate pavyzdys, kuris rodo, kad kai Lietuvoje yra tiek nelaimingų žmonių, į viską galima žvelgti šviesiau“, - sakė M.Mikutavičius.

“Lietuvos talentų” žiūrovams kaip desertas buvo patiektas saviveiklininkas Virginijus iš pamario, po pirmojo savo pasirodymo pramintas Žemaitijos akmenėliu. Tuomet privertęs Lietuvą verkti iš juoko vyras pusfinalyje stengėsi atskleisti ir kitus savo talentus - gebėjimą šokti, kurti eiles, režisuoti. Skambant paties M.Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“ į sceną Virginijus įžengė pasipuošęs karžygio šarvais, prie jų priderinęs kedus, mosuodamas kardu. Tačiau netrukus įsikūnijo į kitą vaidmenį - gedinčio prarastos meilės vyrą. Pastvėręs į skarą suvyniotą lėlę jis įsisuko į jausmingo šokio sūkurį, o fone girdėjosi jo paties įrašyta poezija. „Savo pasirodyme norėjau pavaizduoti nykstančią meilę“, - sakė saviveiklininkas. Tačiau kitaip šio spektaklio filosofinius klodus įvertino komisiją. Nesulaikydamas juoko, M. Mikutavičius sakė, kad jo pasirodymas nė iš tolo neprilygsta knygos „Pamišėlio užrašai“ siužetui, R.Ščiogolevaitė tarstelėjo, kad Virginijus įrodė savo talentą jai atėmęs kalbos dovaną, o A.Večerskis teištarė, kad vyrą teis tik Dievas.

Pusfinalyje taip pat pasirodė dainuojantis pardavėjas Romanas ir dainuojanti manekenė Paulina,  gatvės stiliaus šokėjai „Hard style union“, beat boxeris Domas, Džordanos Butkutės gerbėja Gerda, mažosios gimnastės Evelina ir Monika.

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir į finalą pateko šokėjas Paulius. O komisija turėjo rinktis iš kitų dviejų talentų, kuriuos finale norėtų matyti publika, - „I.L.I. CREW“ ir Virginijaus. Nusivylusi balsavimo rezultatais R.Ščiogolevaitė pabandė su Virginijumi derėtis, kad šis užleistų savo vietą finale Girmantei. Vis tik po ilgų diskusijų ir pasvarstymų, kad net ir į Seimą nevisuomet patenka rimti ir verti žmonės, komisija į kalėdinį finalą nusiuntė „I.L.I. CREW“.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių