Į Lietuvą grįžusi V. Matačiūnaitė atsisako planų šeimai

Pusantrų metų – tiek laiko tarsi į vandenį buvo dingusi įspūdingo balso dainininkė Vilija Matačiūnaitė (26). Specialiame interviu žurnalui „Mieste“ atlikėja atskleidė, ką veikia Londone, papasakojo apie iširusią rimtą draugystę ir atskleidė artimiausius savo planus.

Vilija, buvai prapuolusi iš pramogų pasaulio ir niekas apie Tave nežinojo. Buvo mąstančių, jog emigravai arba ištekėjai už romo ir dingai į Balkanų šalis. Kaip yra iš tiesų? Specialiai nuo visų pabėgai?

(Juokiasi). Taip, norėjau dingti. Jei atvirai, kad išvažiavau į Didžiąją Britaniją nežinojo net mano tėvai. Jiems buvo šokas. Jau dabar net nepamenu, kodėl taip nusprendžiau padaryti. Galbūt man tiesiog reikėjo permainų. Buvau pavargusi nuo visko. Norėjau, kad viskas būtų kitaip. Baigiau džiazo vokalo studijas Vilniaus kolegijoje ir nebežinojau ką toliau veikti.

Persikelti į Angliją atrodė geriausia išeitis?

Aš visada žinojau, kad pagrindinis mano kelias gyvenime yra muzika. Dėl to nusprendžiau pabandyti laimės ieškoti Didžiojoje Britanijoje, Londone. Kol man sukaks 30 metų, kol turiu energijos, jėgų, ambicijų, noriu tai pabandyti įgyvendinti.

Ar nesigaili emigravusi?

Tikrai ne. Aš nepervargstu Anglijoje. Daug kas galvoja, jei jau emigravo, tai arba vyras išlaiko, arba aria fabrike, arba indus plauna. Bet nei vienas, nei kitas variantas man netinka. Aš Didžiojoje Britanijoje tiesiog dainuoju! Ir dėl to labai džiaugiuosi.

Papasakok plačiau apie savo veiklą svetur.

Negalėčiau to net pavadinti darbu. Aš maždaug 10 valandų per savaitę dainuoju muzikiniame klube. Mane priėmė ten dainuoti todėl, kad esu dainininkė ir moku rusų kalbą. Tai svarbu, nes ten renkasi turtingi rusai. Beje, nuo kovo mėnesio turėčiau gauti dar daugiau veiklos.

Kartais žmonių planus ir ambicijas kiek pristabdo asmeniniai santykiai ar troškimas kurti šeimą. Ar Tau taip nebuvo?

Labai seniai, bet buvo laikas, kai norėjau vaikų. Vėliau draugavau su žmogumi, su kuriuo planavau kurti šeimą. Tada atrodė, kad galėčiau atsiduoti šeimai, gyventi užmiestyje, rūpintis verslu ir tik kartais dainuoti. Tačiau tokie planai žlugo. Gal ir ačiū Dievui... Manau, kad Dievas man suteikė antrą šansą pažiūrėti į save ir antrą kartą siekti karjeros aukštumų.

Dabar visą save atiduosi scenai, o santykiai palauks?

Neturiu dabar antrosios pusės. Ir net minčių apie tai nėra (šypteli). Dabar yra geras laikas siekti tikslų ir dainuoti.

Dabar kaip tik tą ir darai – dalyvauji LRT televizijos projekte „Auksinis balsas“. Ko iš jo tikiesi?

Man dalyvauti šiame projekte yra didžiulis kaifas. Pirmiausia dėl to, kad mane supa tiek daug muzikantų (projekte dalyviams akomponuoja speciali grupė ir orkestras – aut.past.). Be to, čia nacionalinis transliuotojas! Tai, kad mane pakvietė, kad rengėjai apmoka mano keliones iš Anglijos, man yra didžiulis įvertinimas ir tuo pačiu metu atsakomybė tiek prieš juos, tiek prieš žiūrovus. Juk pakvietė būtent mane, o ne kažką kitą iš kažkokio kito šou. Mane! Tai milžiniškas įvertinimas. Man tikrai pasisekė. Ir pavydėkite visi (juokiasi)!

Visas interviu su Vilija – naujame nemokamo žurnalo „Mieste“ numeryjeNAUJAUSI KOMENTARAI

KA PASAKYT

KA PASAKYT portretas
DURNE!!!!

vilija

vilija portretas
Anglijoje linksmina rusus ir jų draugus. Čia tai mbent karjera!
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių