Horoskopas 2010 metams: atjautos ir agresijos metai

2010-ieji bus sudėtingi, prieštaringi. Kupini išminties, dvasingumo, atjautos ir ypatingo agresyvumo, maištingumo, iššūkių. Religingumas, padorumas, gailestingumas, meilė grumsis su cinizmu, savanaudiškumu, teroru.

Naujos metų tendencijos pasijus nuo sausio 18-osios, o dar stipriau – nuo vasario 14-osios, kai prasidės Baltojo metalinio tigro metai.

Gamtoje vyks panaši kova kaip ir visuomenėje – siaus stichijos, drebės žemė. Opi problema taps ekologija, energijos šaltiniai, atliekų perdirbimas.

Palankiausias periodas bus pavasaris. Tuo metu daugiau dėmesio bus skiriama priklausomybių prevencijai, sveikatos profilaktikai, reabilitacijai, ekologijai, ateities gairėms, ryšiams su užsieniu.

Deja, vasara skatins tarptautinius konfliktus, terorizmo aktus, interesų konfliktus politikoje, religijoje, versle. Islamo fundamentalistai vėl kels galvas. Vasarą padaugės politinių skandalų, provokacijų, avarijų.
Rudenį tikėtinas dalinis pusiausvyros atkūrimas tarptautinėje arenoje ir vietiniu lygiu. Netradiciniai sprendimai arba iškilę originalūs lyderiai turėtų padėti grąžinti taiką ir bent laikiną, imitacinį stabilumą.
Vis dėlto metų pabaiga bus klampi, pilna keistumų, vertybių sumaišties, kai gėris gali būti pavadintas blogiu, su purvu maišomi autoritetai, liaupsinamos ydos.

Lieka tik viltis, kad apakimas bus laikinas ir po jo seks neišvengiamas pabudimas bei apsivalymas.

AVINAS

Permainingi metai. Iki vasaros judėsite lyg iš inercijos. Jums stigs pasitikėjimo savimi, veržlumo. Negalėsite tikėtis populiarumo, palaikymo. Dažniau teks patirti vienatvę, apribojimus. Kita vertus, šiuo periodu galite nemažai įgyti dvasine ir kūrybine prasme, labiau gilindamiesi į vidinį pasaulį, atsiduodami menui. Tiktų užsiimti joga, meditacinėmis praktikomis.

Pavasarį įdomių peripetijų numatoma partnerystės srityje: arba užsimegs daug žadantys meilės ar verslo santykiai, arba kaip tik skausmingai nutrūks svarbus ryšys, prieš tai partnerį pavertęs nuožmiu  priešu. Tokiu atveju įmanomi net teisminiai procesai.

Prasidėjus vasarai lyg burtų lazdele mostelėjus staiga persimainysite – iš tylių, nuolankių tapsite aktyvūs, drąsūs, net agresyvūs ir ambicingi. Kelsite didelius tikslus, griebsitės naujų užmojų, tik kažin ar neteks vėl nusileisti ant žemės ir veikti atsargiau bemaž iki kitų metų.
Ruduo parodys, kad šoktelėjote aukščiau bambos ir trūksta galimybių įgyvendinti vasaros planus. Yra pavojus, kad nesėkmė, priverstinis susivaržymas paskatins depresiją, žalingus įpročius, pasidavimą abejotinos moralės asmenų įtakai. Galite įsivelti į nelegalias aferas, slaptus sąmokslus. Tada ateis atsakas – pyktis, priešai, provokacijos, skundai, ligos. Šiuo metu labai svarbu gerbti save ir kitus, neišduoti moralinių principų, partnerių, negadinti reputacijos.

Elkitės etiškai, teisingai ir tai padės jums iškilti kitais metais.

JAUTIS

Fortūna šiemet tarsi sūpuosis aukštyn ir žemyn. Šurmulingus populiarumo periodus keis atsitraukimo, vienišumo tarpsniai. Šauniai reikšitės srityse, susijusiose su aukštuoju mokslu, administravimu, politika, užsieniu.

Iki birželio gyvensite aktyvų visuomeninį ir profesinį gyvenimą. Jus sups žmonės, o karjeros galimybės, reikalų eiga labai priklausys nuo kolektyvo, ryšių, kitų palaikymo ir įtakos. Būsite lyderis. Jei ne darbe, tai tarp bendraminčių, politikoje. Nuolat cirkuliuos įdomi informacija, megsis pažintys.

Prasidedant vasarai įvyks keista transformacija – patirsite, kad turite rimtų slaptų priešų. Dėl įskundimų numatomi kontroliuojančių pareigūnų vizitai, auditas, slaptos provokacijos tikrinant jūsų sąžiningumą, veiklos legalumą. Dėl godumo, egoizmo, sudaiktėjimo galite sulaukti tam tikrų likimo sankcijų. Turbūt teks kai ko atsisakyti, pasidalyti. Tikėtini lėtinių ligų paūmėjimai, sunkiai diagnozuojami negalavimai.
Ruduo vėl bus aktyvesnis, pakilesnis. Atsinaujins buvę kontaktai, vėl sukunkuliuos draugų, bendrapartiečių, bendraklubiečių diskusijų rateliai, simpatijos ir antipatijos. Deja, pasitikėjimo kai kuriais draugais, kolegomis neliks nė kvapo. Galite pasijusti išduoti, apjuodinti ar neįvertinti. Lengva bus apsigauti vertinant žmones ir iškloti savo paslaptis ne tiems, kuriems galima.

Kad metus užbaigtumėte be didelių nuoskaudų, būkite subtilesni, giliau pasvarstykite prieš darydami išvadas ir sprendimus.

DVYNIAI

Metai bus sėkmingi, jei gyvenate ne vien siaurais asmeniniais interesais, bet stengiatės kažką duoti kitiems, visuomenei, esate atradę savo pašaukimą. O tuštybė, savanaudiškumas prišauks ir praradimų, skandalingų įvykių. Dirbantieji pagal pašaukimą turės galimybių iškilti karjeroje, įgyti autoritetą, savo indėlio, talento, atradimų, pastangų pripažinimą.

Metų pradžioje intensyviai panirsite į savo pomėgį ir gali būti, kad laisvalaikio užsiėmimą, hobį paversite rimta saviraiška, kūrybiniu darbu. Brandesnis taps ir meilės romanas. Jei anksčiau santykiai neatrodė gilūs ir svarbūs, šiuo metu suprasite, kad tai rimta. O visokie lengvabūdiški ryšiai yra pasmerkti – ne tik neteiks džiaugsmo, bet ir stipriai nuvils.

Vasarą numatoma permainų. Galite keisti veiklos sritį, įsilieti į naują kolektyvą. Tikėtini pasiūlymai iš senų pažįstamų, draugų ar buvusių kolegų. Daugiau laiko skirsite ir šeimai, namams tvarkyti ar remontuoti, žemės ūkiui.

Kita vertus, liepą, rugpjūtį aplinkui virs daug ambicijų, nepakantumo, pykčio, apgaulių. Bus nelengva atsispirti kitų spaudimui, manipuliavimui. Atidžiai atsirinkite pasiūlymus ir su kuo jums pakeliui. Reikia ypatingo taupumo, nes išlaidavimas sukels problemų. Dažnai keblu bus išreikalauti atlygio už suteiktą paslaugą, atliktą darbą, tad individualaus, smulkaus verslo atstovai versis gana sunkiai.

Lengviau seksis, jei sukatės stambioje finansinėje, verslo struktūroje.

VĖŽYS

Šie metai žada pakilimo bangas, tik nežinia, ar sugebėsite užšokti ant sėkmingos keteros. Jau nuo sausio vidurio pajusite daugiau įkvėpimo, optimizmo, kūrybingumo ir galite tikėtis sėkmės švietimo, kultūros, mokslo, užsienio, socialinėje sferoje.

Jums atsivers platesni horizontai ir vidine, ir išorine prasme: gerte gersite iš dvasinių, filosofinių šaltinių, o jei turėsite galimybių – daug ir toli keliausite, semsitės patirties svetimose kultūrose. Tiesa, tokias galimybes gali varžyti su praeitimi, šeima, senyvais artimaisiais susiję reikalai, būtinybė kažkuo rūpintis, arba pinigų stygius.

Vasarą jus užvaldys ambicijos, noras žūtbūt užimti aukštesnę padėtį, išgarsėti. Net patys stebėsitės, iš kur atsirado tiek drąsos ir ryžto, o kartais – net įžūlumo ir ypatingo valdingumo. Gali būti, kad reikšitės politikoje, maištausite, kelsite reikalavimus, imsitės lyderio vaidmens ar atsakomybės. Išties turėsite progų iškilti, jei atstovausite poziciją, kuri ne egoistiškai siekia tvarkos, tiesos, objektyvumo. Kita vertus, dėl nepaklusnumo, pretenzijų augs įtampa darbe. Teks susidurti su augančia konkurencija, priešiškumu.

Ruduo turbūt patikrins, kiek teisingi ir realūs jūsų siekiai, kuriuos puoselėjote metų pradžioje. Jei kažkur toli vyksite, pradėsite studijuoti ar dirbti užsienyje, vykdyti tarptautinius projektus, pamatysite, kad yra trukdančių povandeninių srovių.

Pasidomėkite įstatymais ir savo teisėmis prieš ką nors inicijuodami, pasirašydami.

LIŪTAS

Permainų, atradimų ir sukrėtimų metai. Iki vasaros jūsų gyvenimas tekės tokia vaga, kurioje pasitaikys aštrių briaunuotų akmenų ir teks daugiau ar mažiau transformuoti savo smenybę, planus, santykius. Gali prireikti psichologo konsultacijos, paskolos, prisitaikymo prie kuklesnių sąlygų, įprastos ar trokštamos prabangos atsisakymo.

Gilūs, aistringi meilės ryšiai taps didele vertybe, bet taip pat ir skaudžia žaizda, jeigu teks kuriam laikui išsiskirti su mylimu žmogumi. Keičiantis gyvenimo kokybei, tikslams užplūs beribis nerimas, įtampa. Iš šeimos nario ar giminaičio galimas paveldėjimas arba bus tvarkomi reikalai, susiję su testamento surašymu, turto dalybomis ar perrašymu, įforminimu, kreditais.

Gana gerai seksis tiems Liūtams, kurių veikla yra nukreipta į psichologinę ir finansinę pagalbą kitiems, užsienio ir kelionių reikalus, mokymąsi ir mokymą, informacijos apdorojimą ir sklaidą, valstybinį darbą su dokumentais ir pan. Prasidėjus vasarai gali ūgtelėti jūsų autoritetas.

Turėtų sektis studijuojantiems, dirbantiems su įstatymais, ketinantiems išvykti į užsienį sezoniniam darbui, stažuotei, stovyklauti  arba užmegzti ryšius su užsieniečiais, įtakingais veikėjais. Beje, tie ryšiai duos naudos ateityje.

Jei imsitės verslo ar mėginsite įsitvirtinti naujoje srityje, pasidomėkite įstatymais, taisyklėmis, leidimais, licencijavimo tvarka, kad išvengtumėte apmaudžių baudų ir kitų sankcijų. Rudenį vėl aktualios taps pavasario viltys ir veikla.

MERGELĖ

Sudėtingi metai, galintys lemti svarbias permainas artimų santykių srityje. Nuo sausio vidurio labai parūpsite kitiems žmonėms, net jei iki šiol niekam neužkliūdavote, buvote nepastebimi. Augs konkurencija. Tai skatins labiau rūpintis įvaizdžiu, mokytis bendradarbiauti. Nuo jūsų populiarumo, sugebėjimo pritraukti palaikančius asmenis priklausys gyvenimo kokybė ir perspektyvos.

Taps itin svarbu turėti patikimų, gerų partnerių tiek darbe, versle, tiek asmeniniame gyvenime. Jei jus supa ne tokie žmonės, kils virtinė nesusipratimų, konfliktų ir gal net bylinėjimosi tesime. Tokiu atveju gali tekti su kai kuo atsisveikinti ir ieškotis naujo kolektyvo, naujų sąjungininkų.

Meilėje, šeimoje taip pat numatoma pokyčių. Vienišieji turės realių šansų susirasti reikšmingą gyvenimo draugą, sutikti savo didžiąją meilę. Deja, ankstesni partnerystės ryšiai išryškins problemas, atskleis tamsiąsias ir silpnąsias puses, dėl kurių gali kilti rimta skyrybų grėsmė. Vasara bus nelengva ir dėl verslo, finansų, ir dėl visuomeninės veiklos, ir dėl meilės ir artimųjų situacijos. Daugiau orientuokitės į poilsį, ne į darbą ir grumtynes dėl įtakos.

Nuo rudens bus galimybių produktyviau padirbėti, papildomai užsidirbti arba racionaliau tvarkyti išteklius bei verslą, atsisakant nereikalingų dalykų ir su jais susijusių nemažų išlaidų. Į metų pabaigą vėl augs konkurencija, suaktyvės priešai. Netgi tie santykiai, kurie nėra įsipykę ar išsisėmę, o neša meilę, aistrą, gali tapti labai pažeidžiami. Apmaudūs nesusipratimai, pašalinių žmonių įsikišimas, jų intrigos gali rimtai pakenkti.

SVARSTYKLĖS

Po vis dar šventėmis pulsuojančios metų pradžios apie sausio vidurį prasidės ir iki birželio tęsis darbo aktualijų periodas. Kelsitės su mintimis apie darbą ir gulsitės su jomis. O jeigu ne darbas, tuomet sveikata rūpės labiau nei kas kita.

Šiuo metu likimas turėtų pasiūlyti neblogų įsidarbinimo variantų arba naujų galimybių esamame darbe. Daug reikš santykiai su kolegomis, vadovais – jei užsitarnavote gero, darbštaus žmogaus reputaciją, būsite įvertinti. Būtina subalansuoti dienotvarkę, mitybą, nes jūsų organizmas bus lengvai pažeidžiamas. Jei reikia, gydykitės, o jei ne, stiprinkite save profilaktiškai, įpraskite sistemingai mankštintis. Ypač akcentuosite grožio, mados svarbą, tačiau to nesiekite kenkdami sveikatai. Verčiau išleiskite pinigų jogos treniruotėms nei naujiems auskarams.

Meno, dizaino, grožio puoselėjimo, kūno higienos ir sveikatinimo sritys bus svarbios šiemet, jei kuriate verslą ar darbuojatės individualiai. Vasarą jums netrūks dėmesio, komplimentų, bet padaugės ir konfliktų, pavydo, priešiškumo, atsiras stiprių konkurentų. Nerimo gali sukelti susikomplikavę svarbūs santykiai arba pasirinkimo tarp dviejų ryšių būtinybė. Dabar užmegztas romantiškas ryšys vėliau gali peraugti į reikšmingą partnerystę.

Nuo rudens tęsite pavasario darbus. Svarbu saugotis dviprasmiškų situacijų, abejotinų sandorių, nes dėl to galite prarasti gerą vardą ar net darbo vietą. Metų pabaiga nepalanki sveikatai, tad itin ją tausokite.

SKORPIONAS

Aistringi, kūrybingi metai. Iki vasaros jausite nepaprastą poreikį mylėti, kurstyti romantiškus jausmus arba reikštis scenoje, iš tribūnos, sporte, politikoje. Pasiekimų žada sritys, susijusios su tarpininkavimu, švietimu, vaikų ugdymu, prekyba, amatais, grožio kūrimu, socialine sfera, pramogų verslu, turizmu.

Per pirmąjį pusmetį įsimylėsite, galbūt pradėsite kūdikį arba jau jo susilauksite. Jei užmegztas romantiškas ryšys iki vasaros nutrūks, didelė tikimybė, kad rudenį jis atsinaujins ir bus dar kartą patikrintas jausmų tikrumas.

Nuo birželio iki rugsėjo teks daugiau darbuotis. Atsiras pareigų, nuo kurių neįmanoma išsisukti. O jei tai padarytumėte, sustreikuotų sveikata ir vis tiek vasaros malonumų gerokai sumažėtų. Darbe, versle bus gana neramu ir ne metas atostogauti. Reikia dirbti, kad neprarastumėte savo pozicijų dėl didelės konkurencijos ir kai kurių jums nepalankių kolegų.

Jei ieškote darbo, jums pavyks, bet panašu, kad bus pasiūlytas tik sezoninis, laikinas variantas. Neatsisakykite – vėliau ši patirtis ir užmegzti ryšiai jums labai pravers. Ruduo leis atgaivinti pavasario užmojus bei džiaugsmus. Dar pavasarį užvaldę jausmai metų pabaigoje gali duoti vaisių – rimtą meilės ryšį, šeimos pagausėjimą.

ŠAULYS

Šeiminių vertybių puoselėjimo ir meilės metai. Viskas šiemet bus svarbu, tačiau didesnis nei paprastai akcentas bus dedamas į asmeninio pasaulėlio tobulinimą, jo saugumą, komfortą, giminės geneologiją, santykius su artimaisiais, o jei neturite šeimos – į jos sukūrimą, atžalų planavimą.

Metų pradžia, pavasaris, ruduo bus tas metas, kada noriai skirsite energiją ir lėšas būstui susitvarkyti ar įsigyti, padėti artimiesiems. Šiek tiek atsitrauksite nuo visuomenės šurmulio, ne taip rūpės karjera, statusas. Jums užteks kelių ilgalaikių draugų, su kuriais kontaktai bus reti, bet patikimi. Gali būti, kad per juos įgysite įtakingų rėmėjų.
Neblogai seksis investuoti ir užsidirbti pinigų. Jei kantriai kaupsite įdirbį, nuosekliai plušėsite kad ir smulkiame šeiminiame versle ar ūkyje, finansinė situacija išliks stabili.

Vasarą jūsų nuotaikos keisis. Norėsis bendrauti, keliauti, nerti į nuotykius, pramogas, romantiką, demonstruoti publikai savo privalumus, pelnyti simpatijas, organizuoti pramogas, turistauti. Meilė ir kūryba budins energiją. Ruduo vėl primins namų jaukumą, šeimos svarbą. Tačiau šeimoje gali išryškėti nemalonių dalykų. Galbūt pajusite, kad kažko nebesukontroliuojate. Pavasarį teikęs džiaugsmo naujas būstas ar padarytas remontas dabar gali parodyti spragas, pasekmes.
Metų pabaiga žada išbandymų ir kolektyve, santykiuose su bendražygiais. Bus nusivylimų, pokyčių draugų rate.

OŽIARAGIS

Naujų galimybių metai. Norite ar nenorite, šiemet turėtumėte pasiryžti kai kuriems pokyčiams, nevengti naujovių, atsakomybės. Jei mėginsite išsaugoti status quo, ne tik nieko ne laimėsite, bet netgi degraduosite, sirgsite.

Jums reikia priimti iššūkius, o gal ir atlikti naują vaidmenį. Imkitės veiklos, mokykitės, keliaukite, megzkite pažintis, tarpininkaukite, reklamuokitės. Kaip tik iki vasaros privalote daug nuveikti. Turbūt savaime pajusite spaudimą rimčiau save realizuoti profesine ar politine prasme. Vasarą nebe taip seksis įsisavinti naują informaciją, dirbti ir bendrauti, todėl pravartu orientuotis į poilsį ir darbą gamtoje, atostogas su šeima, namų pasiremontavimą.

Jei norite įsigyti, parduoti ar išsinuomoti būstą, žemę, pats metas pasidairyti. Kita vertus, neretai susidursite su aplinkinių agresija, egoizmu ir tai didins norą atsiriboti, pasislėpti tarp keturių sienų ar nuošalioje sodyboje.

Nuo rugsėjo vėl pagyvėsite ir grįšite prie metų pradžios projektų, nebaigtų darbų, sandorių. Bus daug diskusijų, kontaktų, produktyvios veiklos, tačiau nestigs ir ginčų, įtampos, konkurencijos. Kažką gausite, kažką prarasite.

VANDENIS

Įvairiaspalviai metai, žadinantys gausybę interesų. Pirmasis pusmetis kreips į materialius dalykus, kur svarbiausia yra pinigai, uždarbis, apčiuopiamos vertybės, nuosavybė. Gyvenimas verste vers ieškoti uždarbio šaltinių, rūpintis komfortu, prisilaikyti dietos. Jei turėjote pompastiškų, daug investicijų reikalaujančių planų, reikėtų juos peržiūrėti ir pakoreguoti taip, kad būtų realu, ekonomiškai naudinga. Verta paieškoti rėmėjų, siekti projektinių lėšų.

Vasara atsiras naujų tikslų bei pomėgių. Aktyviai judėsite, megsite pažintis, tarp jų romantiškas, budinančias šviesius, gražius jausmus. Bus daug įvykių ir įspūdžių, jei jūsų veikla ar hobis susijęs su informacija, reklama, pramogų verslu, sportu, turizmu. Numatomos kūrybinės gastrolės, stovyklos, renginiai, kursai. Seksis sezoninė prekyba, tarpininkavimas, pervežimai, vasaros poilsio organizavimas, technikos ir transporto priemonių nuoma.

Atostogoms, laisvalaikiui pasitelksite dviračius, baidares, automobilius ir motociklus, netgi parašiutus ar sraigtasparnius. Apskritai, labai domėsitės technika, jos valdymu, turbūt ką nors nauja pirksite ar moderninsite turimą kompiuterinę, garso ir vaizdo įrangą. Reikia didelio atsargumo kelyje, ore – gresia avarijos, ypač birželio pradžioje ir visą liepą.

Ruduo atneš naujų norų, susijusių su materialine gerove. Kas nepavyko pavasarį, vėl taps aktualu. Išryškės problemos, jei leidote sau pernelyg išlaidauti, nepasistengėte užstikrinti pajamų pastovumo ir sukaupti santaupų.

ŽUVYS

Galimybių ir pagundų metai. Pirmasis pusmetis žada daugiau visuomenės dėmesio, naujų šansų pasireikšti, pradėti kitą veiklą, pakeisti gyvenimo ritmą ar kryptį.

Jei esate pasirengę iššūkiams, naujovėms, galite užšokti ant aukštos bangos ir sublizgėti. Jei jums stinga profesionalumo ir drąsos, jausite didelę sumaištį, pašaukimo krizę, vidinį raginimą kažko griebtis ir kartu nežinojimą, kaip, kur realizuoti save.

Nuo birželio emocinis pakilimas nuslūgs, nusileisite ant žemės, tapsite racionalesni, parūps paprasti materialūs dalykai – žemės darbai, amatai, buitis, papildomas uždarbis. Galbūt pagaliau sutvarkysite nuosavybės dokumentus, pareikalausite iš jums skolingų asmenų atsiskaitymo. Kita vertus, vasarą bus didelė tikimybė susidurti su gudriais sukčiais ir nemažai prarasti. Galite būti ne tik apvogti, bet ir įvilioti į pinkles, susijusias su religinėmis, mistinėmis ar iškrypėlių sektomis, narkotikais, svaigalais.

Rudenį toliau kapanositės iliuzijų liūne, jei per vasarą nepavyks išvengti slidaus klystkelio. Tik dabar šitai atsiskleis viešai ir lems negarbę, nuostolius. Konkurentai netruks pasinaudoti kiekviena jūsų silpnybe ar klaida. Jei vasarą nesuklupote, galėsite grįžti prie pavasario darbų, planų ir sėkmingai juos tęsti.


Šiame straipsnyje: horoskopas2010

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių