Geriausiems mėgėjų kolektyvams - „Aukso paukštės“

Prasideda „Aukso paukštės“ apdovanojimų geriausiems mėgėjų meno kolektyvams kelionė per Lietuvą. Anksčiau atsiimti Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo įsteigtų apdovanojimų liaudies menininkai ir kiti mėgėjų meno kolektyvai vykdavo į Vilnių.

Šiemet aukščiausi mėgėjų meno apdovanojimai Lietuvoje - „Aukso paukštės“ - pačios atskris pas laureatus - nominacijos bus skelbiamos ir apdovanojimai teikiami savivaldybėse.

22-i „Aukso paukštės“ bus įteiktos labiausiai nusipelniusiems šalies mėgėjiškiems folkloro, liaudiškos muzikos, vokaliniams ansambliams, choreografijos grupėms, chorams, mėgėjų teatrams ir pučiamųjų instrumentų orkestrams.

 

„Aukso paukščių“ kelionė per Lietuvą:

Kovo 6 d. 16.00 Skuodo kultūros centre -

Skuodo kultūros centro ŽEMAIČIŲ teatras, vadovas Edmundas Untulis (Nominacija Geriausias suaugusiųjų  mėgėjų teatras ir vadovas)

Skuodo kultūros centro moterų duetas - Kristina Petrauskienė ir Rasa Nikartienė, vadovė Rasa Nikartienė (Geriausias kamerinis ansamblis)

 

Kovo 10 d. 15.00 Panevėžio r. savivaldybės Didžiojoje salėje -

Panevėžio rajono savivaldybės jungtinis vaikų ir jaunimo varinių pučiamųjų instrumentų orkestras AUKŠTYN, vadovas Remigijus Vilys (Nominacija Ryškiausia Lietuvos žvaigždė)

 

Kovo 11 d. 13.00 Kaišiadorių r. Žiežmarių kultūros centre -

                                                         Kaišiadorių r. Žiežmarių kultūros centro Ringailių folkloro ansamblis, vadovė Aldona Kamantauskienė (Geriausias 2009 metų kaimo folkloro ansamblis)

 

Kovo 13 d. 15.00 Kupiškio kultūros centre -

Kupiškio r. Skapiškio vaikų ir jaunimo teatro studija KU-KŪ, vadovė Vita Vadoklytė (Geriausias vaikų  teatras ir vadovas)

 

Kovo 17 d. 17.00 Kauno karininkų ramovėje -

Kauno tautinės kultūros centro vaikų folkloro ansamblis RATILĖLIS, vadovė Alvyda Česienė (Geriausias vaikų folkloro ansamblis)

 

Kovo 18 d. 18.00 Klaipėdos koncertų salėje  -

Klaipėdos miesto savivaldybės Etnokultūros centro folkloro ansamblis KURŠIŲ AINIAI, vadovai Jolita Vozgirdienė, Alvydas Vozgirdas (Geriausias 2009 metų miesto folkloro ansamblis)

Klaipėdos miesto Vydūno vidurinės mokyklos jaunių choras, vadovas Arvydas Girdzijauskas (Nominacija Tarptautinio spindesio žvaigždė)

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ liaudiškos muzikos  kapela „Joldija“, vadovas Laurynas Vainutis (Geriausia liaudiškos muzikos kapela ir vadovas)

 

Kovo 19 d. 15.00 Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinėje mokykloje -

Klaipėdos M.Gorkio pagrindinės mokyklos  teatras MASKA,  vadovė Galina Semionova (Geriausias jaunimo teatras ir vadovas)

 

Kovo 20 d. 17.00 Kėdainių kultūros centre -

Kėdainių rajono savivaldybės kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė LANKESA, vadovė Irena Šukienė (Geriausia suaugusiųjų šokėjų amžiaus grupė ir vadovas)

 

Kovo 25 d. 17.00 Šiaulių muzikos mokykloje -           

Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos liaudies instrumentų orkestras, vadovai: Lora Andriuškienė, Darius Daknys (Geriausias liaudies instrumentų ansamblis, orkestras  ir vadovas )

 

Kovo 26 d. 16.00 Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ salėje -

Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos pučiamųjų instrumentų orkestras RITMAS, vadovas Albinas Kučinskas (Tarptautinio spindesio žvaigždė)

 

Kovo 27 d. 16.00 Vilniaus universiteto auloje -

Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis, meno vadovas Eugenijus Čiplys, šokių grupės         vadovė Birutė Mažrimienė, choro vadovė Dovilė Mačiukaitė, orkestro vadovė Rūta Jonynienė, choreografė Indrė Alaburdienė, koncertmeisterė Nelė Celešienė (Geriausias dainų ir šokių ansamblis ir vadovas)

 

Kovo 27 d . 14.00 Prienų kultūros centre -

Prienų rajono savivaldybės kaimo bendruomenės Balbieriškis vyresniųjų liaudiškų šokių grupė RINGIS, vadovas Raimundas Markūnas (Geriausia suaugusiųjų šokėjų amžiaus grupė ir vadovas)

 

Kovo 27 d. 17.00 Jurbarko kultūros centre -

Jurbarko kultūros centro filialo Vadžgirio bendruomenės namų sakralinės muzikos ansamblis, vadovė Lina Lukošienė (Geriausias vokalinis ansamblis)

 

Kovo 28 d. 14.00 Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje -

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mišrus choras GABIJA, vadovė Rasa Viskantaitė (Nominacija Ryškiausia Lietuvos žvaigždė)

Elektrėnų savivaldybės Vievio kultūros centro kamerinis choras CON MOTO, vadovė Audronė Stepankevičiūtė (Nominacija Naujai suspindusi žvaigždė)

 

Kovo 28 d. 17.00 Vilkaviškio kultūros centre -

Vilkaviškio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis SVAJA, vadovė Rita Štrimaitienė (Nominacija Geriausias debiutantas)

 

Balandžio 8 d. 18.00 Telšių Žemaitės dramos teatre -

Telšių žemaičių kapela RATAA, vadovai: Rima Bomblauskienė, Jurgis Bomblauskas (Geriausi tradicinės instrumentinės muzikos atlikėjai)

 

Balandžio 10 d. 16.00 Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje -

Lietuvos Kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės liaudiškų šokių ansamblis NERIS, vadovė Nijolė  Ritvienė (Geriausias šokių ansamblis ir vadovas)

 

Balandžio 17 d. 14.00 Šalčininkų muzikos mokykloje -

Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovas Rimantas Rutkauskas (Nominacija Naujai suspindusi žvaigždė ).


Šiame straipsnyje: aukso paukštėliaudies menas

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių