Garsi Rusijos atlikėja V. Brežneva atvyksta į Lietuvą

Į Lietuvą atvyksianti seksualioji Rusijos dainininkė, televizijos laidų vedėja ir aktorė Vera Brežneva, privertė aikčioti iš nuostabos koncerto organizatorius.

„Tai pati neįnoringiausia žvaigždė su kuria yra tekę bendrauti. Jokios prabangos, išskirtinių reikalavimų, keistų norų ar įgeidžių. Viskas, ko reikia Verai Brežneva, tai elementarus poilsis ir patogi nakvynė jai ir jos komandai. Tuo sunku patikėti, žinant kaip kitos Rusijos garsenybės mėgsta šokdinti savo pasirodymų rengėjus", - teigia organizatoriai.

Gegužės 16 dieną, Klaipėdos Žvejų rūmuose, vienintelį koncertą „Meilė išgelbės pasaulį" surengsianti V. Brežneva, uostamiestį pasirinko pati. Dainininkė pageidauja susipažinti būtent su šiuo Lietuvos kraštu.

Žvejų rūmuose kartu su ja pasirodys baleto šokėjos bei muzikantų grupė. Į Lietuvą iš Rusijos atvyksta net 16 žmonių komanda. V. Brežneva uostamiestyje koncertuos be fonogramos pagalbos. Beveik dvi valandas truksiantis gyvo garso koncertas lepins ne tik žiūrovų ausis, bet ir akis. Šalia scenos dainininkė paprašė įrengti persirengimo kambarį, kuriame, tarp dainų, kostiumus keis ji ir šokėjos.

Organizatoriai atskleidžia, kad V. Brežnevos šou programa, kurią dainininkė atveža į Lietuvą, turėtų sužavėti publiką spalvomis ir netikėtais scenografiniais sprendimais.

Išgarsėjusi kaip legendinės Rusijos grupės „Via gra„ narė Vera Brežneva į savo koncertinę programą įtraukė ir šios grupės hitus. Vieninteliame atlikėjos koncerte Klaipėdoje, skambės žinomiausios „Via gra“ dainos ir kūryba iš solinės dainininkės karjeros.

Iš Vilniaus oro uosto į Klaipėdą V. Brežneva pageidauja vykti kartu su savo komanda specialiai jiems užsakytu autobusu. Dainininkė į reikalavimų sąrašą (raiderį) neįtraukė nei limuzino klasės automobilių, nei specialios apsaugos. Rusijos žvaigždė organizatorių paprašė pasirūpinti tik šiltais pledais,  į kuriuos įsisupę ją lydintys žmonės galėtų pailsėti po skrydžio.

Į pageidavimų sąrašą neįtrauktas nė vienas alkoholinis gėrimas, taip pat jame neatsirado vietos patiekalams iš kiaulienos.V. Brežneva prašo, kad visi užkandžiai, kuriais bus vaišinama ji pati ir grupė, būtų pagaminti vengiant šios rūšies mėsos.

„Tai pirmasis atlikėjas iš užsienio, kuris neprašo S klasės  „Mercedes-Benz„ automobilių. Mes patys nutarėme, kad Klaipėdoje dainininkės lauks limuzinas, jei ji norėtų susipažinti su miestu. Atlikėjos nuoširdumas ir paprastumas mus taip maloniai nustebino, jog Verai paruošėme malonią staigmeną “, - atskleidė organizatoriai.

Viešbučio, kuriame apsigyvens viešnia iš Rusijos apartamentuose,  dainininkės lauks milžiniška pinta puokštė iš gėlių ir vaisių.

Vera Brežneva išgarsėjo vienoje populiariausių Ukrainoje ir Rusijoje merginų grupių „Via gra" 2003 metais. Per ketverius metus ji tapo ryškiausia grupės žvaigžde ir publikos numylėtine. 2007 m. Vera paliko grupę ir pradėjo solinę karjerą.

V. Brežneva yra pelniusi seksualiausios bei stilingiausios Rusijos ir pramogų verslo moters, geriausios TV vedėjos titulus. Už labdaringą veiklą jai įteiktas III laipsnio kunigaikštienės Olgos ordinas. Triskart V. Brežneva tapo muzikinės premijos „Auksinis gramofonas" laureate.

Vera Brežneva vaidino ir kine: „Meilė dideliame mieste„, „Eglutės“, „Džiunglės". Bet savo didžiausiu pasiekimu dainininkė laiko dviejų dukryčių – Sonios ir Saros, gimimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių